Bluesteel
Bluesteel
  23 lipca 2013 (pierwszy post)

1. Przychodzi baba do lekarza z żabą na głowie.Lekarz pyta:
- "co Pani jest"?
A żaba na to:
- "coś mi się do d... upy przykleiło"

2. Leci nietoperz nocą przez las. Leci, leci, nagle uderzył w drzewo. Spadł na dół, otrząsnął się, wstał i leci dalej. Leci, leci, nagle uderzył w drugie drzewo. Spadł na sam dół, wstał, otrząsnął się, otrzepał, rozmasował gdzie trzeba i znów leci. Po chwili walnął w trzecie drzewo. Spadł na sam dół, obolały i otumaniony, pozbierał się jakoś i marudzi pod nosem: "cholera, przez tego walkmana to ja się kiedyś zabiję..."

3. Małżonkowie z kilkunastoletnim stażem zaczęli się już nudzić w sypialni. Wszystkie pozycje już wypróbowali, robili to już wszędzie w domu i poza domem i nie wiedzieli jak urozmaicić sobie pożycie intymne. Wtem wymyślili zabawę. Mąż mówi:
- kochanie, mam pomysł. Zgasimy światło, ja założę prezerwatywę, a Ty robiąc mi laskę będziesz zgadywać jaki to smak.
Jak wymyślili tak zrobili.
Pierwszego wieczora kochają się, on zakłada gumę, ona robi loda i się zastanawia.
-wiem, jagodowy!
- dobrze
następnego wieczora
-truskawkowy
-zgadłaś kochanie
-malinowy
-doskonale skarbie
Ale pewnego razu żona robi loda i nie może zgadnąć. Zastanawia się długo, cmoka, robi z jednej i drugiej strony, i nie wie. Wtem...
- zaczekaj jeszcze chwilę... nie jestem pewna... serowo-cebulowy?
- ależ kochanie, ja jeszcze nie założyłem!

4. Staruszek poszedł do burdelu. Burdel mama tak na niego patrzy i mówi:
- dziadku, jesteście pewni, żeście nie zabłądzili? To nie kościół, to burdel.
- ale ja chcę panienkę. - odpowiada
- a macie pieniądze?
- mam, dajcie mi tu jakąś
No nie wiem, myśli sobie burdel mama. Ale jeśli płaci, to dostanie. Przysłała panienkę. Dziwka zabiera się do staruszka, robi mu loda, długo i pracowicie, a dziadek tylko pogania:
- jeszcze tutaj, jeszcze tak, jeszcze z tej strony, i z tamtej...
- dziadku, robię to od pół godziny. On ci już chyba nie stanie
- On nie ma stanąć, ona ma być czysty!

5. Po czym można poznać wesołego motocyklistę? Po komarach na zębach.

Paulinessa
Paulinessa
  24 lipca 2013

Zdecydowanie na nie.

Pure
Pure
  25 lipca 2013

Słabiutko.

agoosiaaa
agoosiaaa
  27 lipca 2013

Faktycznie mocno odkurzone, ale proboj dalej, DUUUUUUUZY plus za brak kapturka xD

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.