agoosiaaa
agoosiaaa
  30 czerwca 2013 (pierwszy post)
Hej ho xD

1.
Gdybym ukradl z banku 30 tysiecy to bylbym zlodziejem.
Ale jesli pozyczylbym je i nigdy nie mialbym zamiaru ich zwrocic to bylbym studentem z wymiany.

2.
4 pekniete opony w wyscigu Formuly 1.
Dziekujmy Bogu ze Pirelli nie robi kondomow.

3.
- Wiedzialas, ze rozsmieszenie kobiety to sposob nr 2 na zaciagniecie jej do lozka?
- Serio? - odpowiedziala usmiechajac sie - To jaki jest sposob nr 1?
- Bardzo duzy noz xD
- Hhaahahaha, jestes taki zabawny.
- Ciesze sie ze dokonalas logicznego wyboru.

4.
Zazwyczaj pytam dzieci jakie lody wola - waniliowe czy truskawkowe.
99% odpowiada: ''Gdzie sa moi rodzice???''

5.
Moja historia zainspiruje was, byscie zawsze wierzyli, ze wasze sny sie spelnia.

W 1949 roku zajelam drugie miejsce w wyborach Miss Brazylii. Niestety po pewnych niezaleznych ode mnie zdarzeniach musialam opuscic kraj i przeniesc sie do Europy. Jak to sie mowi - niektorzy maja latwo, inni - jak ja - maja po prostu pecha w zyciu.

Przez lata bylam uzalezniona od alkoholu, papierosow i narkotykow - wlasciwie wiekszosci dostepnych na rynku uzywek. Dlugo chorowalam na anoreksje, nie potrafilam sobie poradzic z wlasna psychika. I wtedy nadszedl dzien wypadku samochodowego, w ktorym stracilam noge i potrzebowalam rekonstrukcji twarzy. Nastepnie bylam ofiara niesprowokowanego ataku kwasem - 90% mojej skory bylo poparzone, stracilam tez wzrok w lewym oku. Moje 5 przednich zebow zostalo wybitych podczas walki z jakas suka w jednym z nocych klubow w Glasgow. Od stresu wypadaly mi wlosy i wyskoczylo mnostwo pryszczy.
Ale nigdy nie przestalam wierzyc.

I w koncu, po tym wszystkim w zeszlym tygodniu zostalam ukoronowana Miss Szkocji.

C&H


- Ppapatki, pogadamy pozniej, brakuje mi Twej twarzy!
- Mi tez



Pozdro!
Ag xD
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 lipca 2013

yyyy Agusia mój dżołk dałaś, szybko tłumacz się :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2013

Aaa a odzwyczailam się ze tu jeszcze poza mną ktoś dzolki wrzuca, nawet nie zwrocilam uwagi :rotfl:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 lipca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Aaa a odzwyczailam się ze tu jeszcze poza mną ktoś dzolki wrzuca, nawet nie zwrocilam uwagi

:rotfl:

Widzę właśnie, że słaba frekwencja.
Tak sobie pomyślałem, że można by założyć jakiś ogólny temat gdzie będzie można wrzucać śmieszne filmiki, gify itd w wersji pojedynczej. O ile regulamin pozwala 261d :D
Albo temat gdzie można by wrzucać linki do kabaretów i popisać o nich, do tego jakieś newsy co tam w kabaretonie, gdzie jakie występy itd.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  1 lipca 2013

Trzeba by było nad czymś takim pomyśleć, bo straszny zastój się tu zrobił :/

Ale to później, teraz lecę :bye:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.