agoosiaaa
agoosiaaa
  5 czerwca 2013 (pierwszy post)
Hej ho xD

1.


2.


3.


4.


5.


6.
''Cholera, slonce, sluchaj, to jest interesujace.'' - powiedzialem do zony znad komputera. '' Tu pisze, ze wielka osmiornica, ktora zywa po raz pierwszy zobaczono w zeszlym roku, jest szacowana na 100 milionow sztuk na swiecie''
''I po kiego uja mi to mowisz?'' - opowiedziala, wkurzona - ''Miales szukac projektow fajnych tatuazy na moja pupe na internecie!''
''Szukalem, slonce'' - odpowiedzialem - ''Ale pierwsze musialem sie upewnic, ze wystarczy na to tuszu.''

7.
To prawda kiedy ludzie mowia, ze morderstwa w Wooolwich reprezentuja jedynie maly odsetek muzulmanow zyjacych w UK.
W koncu znali angielski.

8.
Dyrektor filmowy Roman Polanski powiedzial w wywiadzie, ze pigulka antykoncepcyjna ma ''meski'' efekt na dzisiejszych kobietach.
Nie, Roman. To jest naturalne i nazywa sie ''wlosy lonowe''. Chociaz nie dziwi fakt, ze tego nie wiedziales.

9.
Co gwalciciel, morderca i zlodziej maja wspolnego?
Kolor skory.

10.
Dwoch uzbrojonych mezczyzn wlamalo sie do mojego domu by napasc na mnie i na moja zone. Udalo mi sie jednego wypuscic. ''Marek!'' - krzyknela moja zona - ''Sprobujesz ich moze obezwladnic zamiast stac i puszczac baki?''


Pozdro, Ag xD
RexMundl
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.