BeSomebody
BeSomebody
  22 marca 2013 (pierwszy post)

Witam serdecznie.

1.
W synagodze kontrola z urzędu skarbowego. Kontroler bardzo chce zagiąć rabina i pyta:
- A co robicie z niedopalonymi resztkami świec?
- Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do producenta i raz w roku przysyłają nam świece za darmo.
- Aha..
Po chwili namysłu:
- A co robicie z okruszkami chleba po jedzeniu?
- Wszystko skrzętnie zbieramy i wysyłamy do piekarza, w zamian raz w roku dostajemy bochenek chleba za darmo.
- Aaa..
Myśli, myśli i w końcu:
- A co robicie z tymi wszystkimi napletkami po obrzezaniu?
- Wszystko skrzętnie zbieramy, wysyłamy do Urzędu Skarbowego i raz w roku przysyłają nam ch**a na kontrole.

2.
Jedzie ksiądz przez małą mieścinę. Na głównym skrzyżowaniu, tuż przed drzwiami komendy policji, leży rozjechany pies. Ksiądz zdegustowany brakiem reakcji zatrzymuje auto, wchodzi na komendę i mówi:
- Panowie chciałem zwrócić uwagę, że przed waszymi drzwiami leży rozjechany pies i zero reakcji z waszej strony!
Na to gliniarz głupio się zaśmiał i mówi:
- Ja myślałem, że to wy jesteście od pogrzebów.
Ksiądz na to też z ironicznym uśmiechem: - Przyszedłem zawiadomić najbliższą rodzinę

3.
Rodzice Jasia uprawiali sex w pozycji na pieska. Nagle w drzwiach stanął Jasio. Kurde, muszę wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji - pomyślał tatko.
A Ty, niedobra! Ty! - ryknął tatko i zaczął walić mamci klapsy w pupę.
- Nie będziesz już Jasia więcej biła. A masz!
A Jasio krzyczy:
- Super tatko, super! Wyruchaj jeszcze kota, żeby mnie nie drapał!

4.
Spotykają się dwie staruszki i rozpoczynają rozmowę. Pierwsza mówi:
- Pani, ta dzisiejsza młodzież to taka niewychowana, a jak się ubierają, co na głowach mają z jednej strony czerwone z drugiej zielone. Straszne. Na to druga:
- Pani, to jeszcze nic. Wczoraj wieczorem wracam od wnuczki i wchodzę do jednej windy, a do drugiej młoda para. Jeszcze się drzwi nie zamknęły ich windy, a słyszę: 'wykręć żarówkę, to wezmę do buzi'. Pani - SZKŁO ŻRĄ, SZKŁO ŻRĄ!

5.
Małżeństwo zostało zaproszone na bal przebierańców, jednak tego wieczora żonę rozbolała głowa i nalegała, aby jej mąż poszedł sam. Długo się sprzeciwiał, ale w końcu uległ i poszedł. Żona położyła się do łóżka, jednak po godzinie obudziła się bez bólu głowy. Ponieważ jej mąż nie wiedział jaki strój sobie kupiła, zdecydowała się pójść na zabawę i go poszpiegować. Szybko go tam wypatrzyła. Tańczył ze wszystkimi kobietami, całował po rączkach, szyjach, szeptał na uszko, podszczypywał, niby przypadkiem dotykał "tu i ówdzie". Ponieważ należała do zgrabnych osób, szybko została zauważona przez rozbawionego mężusia i poproszona do tańca. Spodziewała się niezłej zabawy, on przecież nie wiedział, ze podrywa własną żonę. Po paru tańcach zaproponował jej "zwiedzanie pięterka", ona się zgodziła bez oporu (bo to przecież jej mąż). Postawiła jednak warunek, ze nie zdejmą masek z twarzy. Było im razem wspaniale, wręcz jak nigdy dotąd. Później ona szybko pobiegła do domu, żeby oczekiwać męża i zadać mu kilka pytań. Gdy już wrócił zapytała z dziką satysfakcją w glosie:
- No i jak się bawiłeś skarbie? Dużo tańczyłeś?
- Nie tańczyłem ani razu i bawiłem się kiepsko. Spotkałem Zenka, Wieśka i Tadka, moich kolegów ze studiów i całą noc graliśmy w pokera. Ale powiem ci, ze facet któremu pożyczyłem kostium podobno bawił się nieziemsko.

6.
Cyrk. Treser tygrysów wyciąga swojego penisa, wkłada do mordy tygrysa i wali drewniana pałą w łeb, w cyrku tylko jęki. Przestał, otwiera mordę tygrysa - wszystko na swoim miejscu, całe. Ogromne brawa. Treser mówi do publiczności:
- Kto się odważy na podobny krok dostanie 100 tys. dolarów.
Cisza. Nagle odzywa się babcia:
- Panie treserze, ja bym się odważyła, tylko się boję tego bicia po głowie.

7.
Pewnego razu policja przyłapała całą grupę prostytutek podczas dzikiej orgii w hotelowym pokoju. Policjanci wyprowadzili prostytutki z hotelu i ustawili w szeregu na ulicy. Pech chciał, że obok przechodziła babcia jednej z dziewczyn. Gdy zobaczyła swoją wnuczkę, od razu podeszła i zapytała:
- Dlaczego stoisz kochanie, w tym szeregu?
Dziewczyna, aby ukryć prawdę, wymyśliła na poczekaniu kłamstwo:
- Policja rozdaje pomarańcze za darmo, a ja tu stoję by parę dostać.
Babcia pomyślała: 'To bardzo miło z ich strony - tez postoję, to może jakieś dostanę'. Jak pomyślała, tak zrobiła - ustawiła się szybko na końcu szeregu. Tymczasem policjanci zaczęli spisywać dane prostytutek. Gdy jeden z nich doszedł do babci, strasznie się zirytował i zapytał:
- A, pani ciągle to robi w tym podeszłym wieku? Jak pani daje radę?
- Oh, słodziutki, to jest bardzo proste: wyjmuje moje zęby, ściągam skórkę i wylizuje do sucha.

8.
Dzwoni facet do sejmu:
- Witam, chciałbym zostać posłem.
- Poj**any pan jest?
- Tak, a jakieś inne kwalifikacje są potrzebne?

9.
Na imprezie blondynka pyta się chłopaka:
- Skąd jesteś?
- Przemyśl
- Przemyślałam i dalej nie wiem.

10. Moj ulubiony.
- Kochanie, a może tak czas na chwilę oralnej przyjemności?
- Chcesz, żebym zrobiła Ci loda?
- Chcę, żebyś zamknęła mordę.



Dziekuje za uwage. d83ddc4b

agoosiaaa
agoosiaaa
  22 marca 2013

Znane, ale wiekszosc wciaz zabawna, wiec :piwo:

BeSomebody
BeSomebody
  22 marca 2013

Ty to juz chyba wszystkie dowcipy znasz. :ziober2: Dziekuje.

TomaszK1985
TomaszK1985
  22 marca 2013

mnie rozbawiły wiec jest ok nie które już
znałem ale humor to humor ;p

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: juz chyba wszystkie dowcipy znasz. Dziekuje.

jakbys tu tyle ile ja juz byl tez bys znal :rotfl:
BeSomebody
BeSomebody
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jakbys tu tyle ile ja juz byl tez bys znal

To prawda. Mimo wieloletniego stazu na forum, prawie w ogole nie odwiedzalem tego dzialu.
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2013
LuznyGosc
LuznyGosc: To prawda. Mimo wieloletniego stazu na forum, prawie w ogole nie odwiedzalem tego dzialu.


a ja tu zaczynalam tzn. pierwsze zakladane przeze mnie tematy byly wlasnie tutaj :zakochany:
LuznyGosc
LuznyGosc
  24 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja tu zaczynalam tzn. pierwsze zakladane przeze mnie tematy byly wlasnie tutaj

Pewnie jestes urocza dama, z niecodziennym poczuciem humoru. :ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  24 marca 2013
LuznyGosc
LuznyGosc: Pewnie jestes urocza dama, z niecodziennym poczuciem humoru.


alez oczywiscie xD
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  27 marca 2013

Piersze dwa! Bomba! :ziober2:

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
LuznyGosc
LuznyGosc
  27 marca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: alez oczywiscie xD

No rzeczywiscie. :ziober2:
xxemkax
wpis jest ukryty
Agaaaa996
Agaaaa996
  6 kwietnia 2013

Spoko d83dde03

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.