agoosiaaa
agoosiaaa
  19 lutego 2013 (pierwszy post)
Hej ho :)

1.
Oscar Pistorius nie ma nog a i tak strzela lepiej niz pilkarze Arsenalu.

2.
Wpadlem do domu pijany.
- ''Chce rozwodu!'' - krzyknalem.
- ''Ale przeciez nie jestesmy malzenstwem'' - odpowiedziala moja dziewczyna
- ''Acha'' - zatrzymalem sie w polowie zdania - ''W takim razie wypiedalaj!''

3.
Zaczalem panikowac, przez co zrobilo mi sie goraco i pragnienie dalo o sobie znac.
Nie majac dostepu do wody ani zadnych innych napoji, nie mialem innego wyboru, niz zrobic to, co zawsze robi Bear Grylls - napic sie mojego moczu.
Smakowal lepiej niz myslalem i bedac szczerym - tak, zapokoil moje pragnienie.
Jednak reszta ludzi, z ktorymi utknalem w windzie 20scia minut temu wciaz patrzy sie na mnie dziwnie.

4.
Nie mowie, ze moja zona kuvila sie jak byla mloda.
Ale jak ja pierwszy raz spotkalem to miala w sobie wiecej spermy, niz ja.

5.
Instagram bylby wspanialym imieniem dla firmy bardzo szybko dostarczajacej kokaine.

6.
Moja dziewczyna obciagnela mi i chciala mi wlozyc w odbyt palec.
''Nie, dzieki, ale czulbym sie troche jak gej''
Zrobila to tak czy siak.
Moze nie uslyszala, w koncu trzymalem w ustach jej wibrator.

7.
Facet wraca do domu i w swoim lozku zastaja swoja zone z jego najlepszym przyjacielem. Wyciaga spluwe i strzela mu prosto w glowe, zabijajac na miejscu.
Na co jego zona: ''Do jasnej cholery, Janek, jak tak dalej pojdzie to zostaniesz bez przyjaciol!''

8.
Napisalem ksiazke na temat gwaltu.
Ale nie zmuszam nikogo, do jej kupna...

9.
Jezeli przyniose Ci sniadanie do lozka, jedyne czego oczekuje, to po prostu ''Dziekuje''
A nie krzykow na temat ''jak sie tu dostalem'' itp.

10.
Kiedy ktos stoi za mna, patrzac co robie kiedy uzywam komputera po prostu otwieram nowa karte i wpisuje w google ''Jak zabic cwela, ktory zaglada mi przez ramie''

Happiness and Cyanide
1.


2.


3.


4.


5.


Pozdro 600 :)
Ag :D
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Oscar Pistorius nie ma nog a i tak strzela lepiej niz pilkarze Arsenalu.

jako Arsenal fan hejtuje ten dowcip. Z reszta nijak sie ma do rzeczywistosci. Podolski daje rade :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jak ja pierwszy raz spotkalem to miala w sobie wiecej spermy, niz ja.

:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Instagram bylby wspanialym imieniem dla firmy bardzo szybko dostarczajacej kokaine

:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja dziewczyna obciagnela mi i chciala mi wlozyc w odbyt palec. ''Nie, dzieki, ale czulbym sie troche jak gej'' Zrobila to tak czy siak. Moze nie uslyszala, w koncu trzymalem w ustach jej wibrator.

:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Facet wraca do domu i w swoim lozku zastaja swoja zone z jego najlepszym przyjacielem. Wyciaga spluwe i strzela mu prosto w glowe, zabijajac na miejscu. Na co jego zona: ''Do jasnej cholery, Janek, jak tak dalej pojdzie to zostaniesz bez przyjaciol!''


:rotfl:
dobre :piwo:

P.S. Co tu tak pusto? Pierwszy post po 3 dniach :ninja:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  22 lutego 2013
massacre
massacre: P.S. Co tu tak pusto? Pierwszy post po 3 dniach


masakra, czuje sie tutaj jak ostatni dinozaur :smutny:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  22 lutego 2013
:nutki: Denver ostatni dinozaur :nutki:
http://www.youtube.com/watch?v=rH-u9nExZBE
:rotfl:
czy jestes za mloda, by znac ta bajke? :D

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  22 lutego 2013
massacre
massacre: Denver ostatni dinozaur http://www.youtube.com/watch?v=rH-u9nExZBE czy jestes za mloda, by znac ta bajke?


nie jestem za mloda, ogladalam to za dzieciaka :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.