agoosiaaa
agoosiaaa
  7 lutego 2013 (pierwszy post)
Hej ho :)

Ostatni temat zalozylam juz z 10 dni temu, wiec lecimy z nowym.

Dzolki:
1.
Jestem w 100% przeciwko legalizacji malzenstw homoseksualnych.
Glownie dlatego, ze moj chlopak na pewno bedzie chcial wielki slub a mnie nie stac.

2.
Kobieta w posredniaku powiedziala do mnie: ''Zawsze sie spozniasz, wymijasz wszystkich w kolejce i wiecznie jestes niemily dla ludzi.''
''I co z tego?'' - odpowiedzialem.
''Myslales moze zeby zostac kierowca autobusu?''

3.
Odprowadzalem dziewczyne przez park po randce, na ktora wydalem fortune.
''Czy jak dojdziemy do Twojego domu, zaprosisz mnie do siebie na kawe?'' - zapytalem.
''Nie'' - odpowiedziala - ''Mam nadzieje ze nie myslales, ze wydajac tyle na kolacje kupisz i seks''
''Taki byl plan A'' - odpowiedzialem, rozgladajac sie - ''Ale jak Ci sie on nie podoba to plan B nie spodoba Ci sie nawet bardziej.''

4.
Jezeli kobiety nie mialyby byc puszczalskie, to Eva nie ruchnelaby pierwszego goscia, ktorego spotkala.

5.
Nie mowie ze moja zona jest gruba swinia, ale musialem polozyc wszystkie paczki z ciastkami itp w miejscu, do ktorego nie jest w stanie dosiegnac.
Na podlodze.

6.
Po udanej randce ja i ta dziewczyna wbilismy o mnie na chate sie bzykac.
''Musisz byc bardzo cicho'' - powiedzialem, otwierajac drzwi do sypialni - ''Moi rodzice spia''
''Widze'' - odpowiedziala - ''Nie masz wlasnego lozka?''

7.
Moja wymarzona robota jako kierowca ciezarowek w Australii okazala sie moim najwiekszym koszmarem po tym, jak ciezarowka ktora prowadzilem zepsula sie setki mil od cywilizacji, na jakims zadupiu.
Po trzech dniach skonczyla mi sie woda i zaczalem pic moj wlasny mocz. Po kolejnych trzech dniach moj mocz nie nadawal sie juz do dalszego recyklingu, wiec musialem zaakceptowac nieuniknione.
Wiec otworzylem pare Foster's-ow, ktore mialem dostarczyc.

8.
Jakis gosciu zapukal dzis rano w moe drzwi.
''Mam paczke dla Pana sasiada'' - powiedzial
''No to zapukales w zle drzwi'' - odpowiedzialem, zamykajac je mu przed nosem.

9.
Musialem dzisiaj zadzwonic po tlumacza w mojej pracy w Benefits Office.
Ktos przyszedl i mowil po angielsku.

10.
Uwielbiam, kiedy zona mi obciaga.
Albo gdy je, myje zeby, cokolwiek, co przeszkadza jej w mowieniu.


Pozdro, Ag :)
KreatorMarzen
KreatorMarzen
  7 lutego 2013

All..........
:crylol:

Dobrze, ze czuwasz i mozna sie posmiac bo ogolnie ten dzial wymarl jak dinozaury....

Piixiie
Posty: 3283 (po ~73 znaków)
Reputacja: -78 | BluzgometrTM: 56
Piixiie
  7 lutego 2013

jak wyżej :) wszystko na wielki plus:)
All.......... Dobrze, ze czuwasz i mozna sie posmiac bo ogolnie ten dzial wymarl jak dinozaury.... Exactly :)

Yes,we can!
Pure
Pure
  8 lutego 2013

Bardzo fajny temat. :-D

TomaszK1985
TomaszK1985
  9 lutego 2013

fajnie czas zleciał czytając dowcipy

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lutego 2013

Numer 3 - :rotfl:
reszte znam, chyba wiem z ktorej strony je bierzesz :ziober2:
numer 9 jest lepszy z Job Centre w oryginale, po polsku traci swoj sens i urok ;)
a o lasagnii z Tesco nic nie wrzucilas? Smialam sie jak glupia, niestety z tych, co tez sa bez sensu po przetlumaczeniu...
cos w stylu "Im so hungry I would eat a horse... Tesco Every little helps"
i... "Ive just eaten a horse meat, but dont worry, Im in stable condition" :Rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 lutego 2013

no właśnie w Polsce nie było afery z konskim mięsem, wiec większość by nie złapała ocb :) a strona z której biorę dzolki jest bardzo popularna, wiec nie trudno byłoby Ci ją znaleźć :)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie w Polsce nie było afery z konskim mięsem, wiec większość by nie złapała ocb :)


Afera z konskim miesem jest na skale europejska (EU single market), mialam bardziej na mysli gre slowek, np. podwojne znaczenie slowa "stable" ;-)
Pamietasz wsciekle krowy i ptasia grype? Wszystko sie na Wyspach zaczyna :Rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 lutego 2013
massacre
massacre: Afera z konskim miesem jest na skale europejska (EU single market), mialam bardziej na mysli gre slowek, np. podwojne znaczenie slowa "stable" ;-)


a to tez, czasami az mi szkoda ze po polsku nie ma odpowiednikow do takich slow, bo niektore zarty sa naprawde dobre :D
massacre
massacre: Pamietasz wsciekle krowy i ptasia grype? Wszystko sie na Wyspach zaczyna


swinskiej tu nie bylo!

a moze i byla :woot:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 lutego 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: swinskiej tu nie bylo!


yyy nie, outbreak byl w USA i chyba w Polnocnej Irlandii. Ogolnie nawiazalam ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  12 lutego 2013
massacre
massacre: yyy nie, outbreak byl w USA i chyba w Polnocnej Irlandii. Ogolnie nawiazalam ;)

wiem, wiem :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.