agoosiaaa
agoosiaaa
  22 stycznia 2013 (pierwszy post)
Hej ho :)

Moj pierwszy temat na nowym forumie :)

Jedziem:

1.
Dzis rano przez godzine wykopywalem samochod ze sniegu, ktory spadl w nocy. Pozniej przez nastepna godzine odsniezalem wyjazd tylko po to, by moj samochod zepsul sie po 10 minutach jazdy. Wysiadlem wiec z niego i naprzeciw pogodzie zaczalem moja podroz do pracy pieszo, cale 10 kilometrow, podczas ktorej zawieja zmusila mnie kilka razy do chowania sie po przystankach autobusowych i budkach telefonicznych.
W koncu, 2 godziny pozniej udalo mi sie dotrzec do pracy. Przywital mnie zdziwiony szef:
''Cholera, Pawel, jestem naprawde zaskoczony ze tu dotarles, nie bylbym zly gdybys w taka pogode zostal w domu!''
''No coz'' - odpowiedzialem - ''Zona mnie do tego zmusila.''
''Serio?'' - zapytal - ''Co powiedziala?''
''Pawel, nie idz do pracy, mozemy spedzic caly dzien razem w lozku''

2.
Zrozumialem jak bardzo moj ojciec mnie nienawidzil po tym, jak umarl i cale swoje pieniadze zostawil osrodkowi dla bezdomnych kotow w naszym miescie.
Szmaciarz nienawidzil kotow!

3.
Nowy manager Szkockiej reprezentacji, Gordon Strachan, powiedzial, ze juz przygotowuje sie na Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej 2014.

Kupil sobie telewizor.

4.
Dlaczego mezczyzna z naprawde duzym penisem przeszedl na druga strone ulicy?
No jesli az tak cie to interesuje, to bylem kupic gazete w kiosku.

5.
Pies naszego sasiada nasral nam w ogrodzie, wiec gdy moja mama zobaczyla ta kupe powiedziala do mnie: ''Wez nasza lopate i przerzuc ja do ogrodu sasiada''
Nie wiem co to rozwiazalo, gowno w naszym ogrodziem jak lezalo tak lezy, a teraz nie mamy lopaty.

6.
Nie proboj zrozumiec kobiet.
Kobiety rozumia kobiety i sie nawzajem nienawidza.

7.
Zdjecie na twitterze, przedstawiajace naga dupe Justina Biebera okazalo sie fejkiem.
Ktos zauwazyl, ze nie bylo w niej penisa.

8.
Te burgery z Tesco, zawierajace mieso konia to nic, moja corka kupila kiedys cos stamtad, zawierajace gowno.
Plyte One Direction.

9.
Pomimo zamkniecia HMV i Blockbusters, wciaz mozesz kupic ''War Horse'' Stevena Spielberga.
Na alei z mrozonkami w Tesco.

10.
Zostalem zwolniony za to, ze sprzeciwilem sie obsluzyc dziewczyne, ktora bylo widac miala juz o kilka za duzo.
Glupia tlusta zdzira poskarzyla sie sie managerowi McDonaldsa, w ktorym pracowalem.


Pozdo, Ag :)

Batmanchu jest na urlopie.
Adidasowa
Adidasowa
  22 stycznia 2013

Śmiałam się :rotfl: dobre! :piwo:!

ZacnyUserIsBack
ZacnyUserIsBack
  22 stycznia 2013

Ładnie. A gdzie ośmiornice?

Dotka666
Dotka666
  22 stycznia 2013

tak jakoś.. ostatni na lekki uśmiech :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  22 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Ładnie. A gdzie ośmiornice?

Osmiornice tez sa na urlopie, a raczej nie ma juz zadnych nowych, wiec musze poszukac innego serwisu z obrazkami :P
ZafajdanyLeniwiec
ZafajdanyLeniwiec
  23 stycznia 2013

3 :crylol:
7 :D:D

:piwo:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  23 stycznia 2013

ogolnie spoko, tylko jeden znalam
8 z kolei mnie rozwalil :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  23 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 3 7 :D:D


Dzieki :mrgreen: :piwo:
massacre
massacre: 8 z kolei mnie rozwalil

It's funny coz it's true :rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 stycznia 2013

@Agoosia

No ba :mrgreen:
Choć jeden kawałek ostatnio mi utknął w głowie i go wyrzucić nie mogłam :ninja:
Ten o tym, co ona nie moze zasnąć bez filiżanki herbaty przed pojsciem spac i pózniej przez sen gada...
:nutki: But if its true, its you, its you they add up to, im in love with you and all these little things :nutki:

Tak, wiem, zabukowałam juz wizytę u mojego GP :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Valsyt
Valsyt
  24 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Batmanchu jest na urlopie.


nie rób nam tego
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego mezczyzna z naprawde duzym penisem przeszedl na druga strone ulicy? No jesli az tak cie to interesuje, to bylem kupic gazete w kiosku.


przypomniał mi się stary kawał stad odnośnie czemu kaczka nie mogła przejść na drugą stronę, ciekawe czy ktoś pamięta, czy tylko ja jestem taki stary :(
pablo0286
Posty: 3 (po ~25 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
pablo0286
  25 stycznia 2013

pierwszy punkt najlepszy :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  25 stycznia 2013
massacre
massacre: No ba Choć jeden kawałek ostatnio mi utknął w głowie i go wyrzucić nie mogłam Ten o tym, co ona nie moze zasnąć bez filiżanki herbaty przed pojsciem spac i pózniej przez sen gada... But if its true, its you, its you they add up to, im in love with you and all these little things Tak, wiem, zabukowałam juz wizytę u mojego GP


:rotfl: widzisz, sa tez negatywne skutki sluchania radia :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: nie rób nam tego


wkrotce wroci, w dzisiejszych czasach malo kogo stac na dluzszy urop, tym bardziej pikaczu ktorego jedynym zajeciem jest bycie batmanem w dni wolne :tak:
Konto usunięte
Konto usunięte: przypomniał mi się stary kawał stad odnośnie czemu kaczka nie mogła przejść na drugą stronę, ciekawe czy ktoś pamięta, czy tylko ja jestem taki stary :(


dajesz go tu, zobacze czy go znam :D
pablo0286
pablo0286: pierwszy punkt najlepszy :)


dziex :piwo:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 stycznia 2013

@Agoosia

Na Absolute Radio nie puszczają One Direction, to wszystko przez imprezy urodzinowe na które chodzi moj syn :rotfl:
One Direction, Gangnam Style i Justin Bieber to standard, prasowanie mózgu efektywniejsze od chińskich tortur :zabawa:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  25 stycznia 2013
massacre
massacre: Na Absolute Radio nie puszczają One Direction, to wszystko przez imprezy urodzinowe na które chodzi moj syn One Direction, Gangnam Style i Justin Bieber to standard, prasowanie mózgu efektywniejsze od chińskich tortur


ej no Gangnam style jest zayebisty
eh - sexi lady :nutki:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 stycznia 2013

Tak, zwłaszcza gdy leci 15 razy na imprezie, a na parkiecie masz gromade czterolatków drących sie "heeeeey sexy lady, op op opa gangnam style". Najlepsze jest to, że każdy wie jak to tańczyć ;-)
Następnym razem idziesz za mnie! :crylol:

P.S. Ściągnij sobie od swoich staruszków na iphonie appa Gangnam Style jak lubisz :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.