agoosiaaa
agoosiaaa
  22 stycznia 2013 (pierwszy post)
Hej ho :)

Moj pierwszy temat na nowym forumie :)

Jedziem:

1.
Dzis rano przez godzine wykopywalem samochod ze sniegu, ktory spadl w nocy. Pozniej przez nastepna godzine odsniezalem wyjazd tylko po to, by moj samochod zepsul sie po 10 minutach jazdy. Wysiadlem wiec z niego i naprzeciw pogodzie zaczalem moja podroz do pracy pieszo, cale 10 kilometrow, podczas ktorej zawieja zmusila mnie kilka razy do chowania sie po przystankach autobusowych i budkach telefonicznych.
W koncu, 2 godziny pozniej udalo mi sie dotrzec do pracy. Przywital mnie zdziwiony szef:
''Cholera, Pawel, jestem naprawde zaskoczony ze tu dotarles, nie bylbym zly gdybys w taka pogode zostal w domu!''
''No coz'' - odpowiedzialem - ''Zona mnie do tego zmusila.''
''Serio?'' - zapytal - ''Co powiedziala?''
''Pawel, nie idz do pracy, mozemy spedzic caly dzien razem w lozku''

2.
Zrozumialem jak bardzo moj ojciec mnie nienawidzil po tym, jak umarl i cale swoje pieniadze zostawil osrodkowi dla bezdomnych kotow w naszym miescie.
Szmaciarz nienawidzil kotow!

3.
Nowy manager Szkockiej reprezentacji, Gordon Strachan, powiedzial, ze juz przygotowuje sie na Mistrzostwa Swiata w Pilce Noznej 2014.

Kupil sobie telewizor.

4.
Dlaczego mezczyzna z naprawde duzym penisem przeszedl na druga strone ulicy?
No jesli az tak cie to interesuje, to bylem kupic gazete w kiosku.

5.
Pies naszego sasiada nasral nam w ogrodzie, wiec gdy moja mama zobaczyla ta kupe powiedziala do mnie: ''Wez nasza lopate i przerzuc ja do ogrodu sasiada''
Nie wiem co to rozwiazalo, gowno w naszym ogrodziem jak lezalo tak lezy, a teraz nie mamy lopaty.

6.
Nie proboj zrozumiec kobiet.
Kobiety rozumia kobiety i sie nawzajem nienawidza.

7.
Zdjecie na twitterze, przedstawiajace naga dupe Justina Biebera okazalo sie fejkiem.
Ktos zauwazyl, ze nie bylo w niej penisa.

8.
Te burgery z Tesco, zawierajace mieso konia to nic, moja corka kupila kiedys cos stamtad, zawierajace gowno.
Plyte One Direction.

9.
Pomimo zamkniecia HMV i Blockbusters, wciaz mozesz kupic ''War Horse'' Stevena Spielberga.
Na alei z mrozonkami w Tesco.

10.
Zostalem zwolniony za to, ze sprzeciwilem sie obsluzyc dziewczyne, ktora bylo widac miala juz o kilka za duzo.
Glupia tlusta zdzira poskarzyla sie sie managerowi McDonaldsa, w ktorym pracowalem.


Pozdo, Ag :)

Batmanchu jest na urlopie.
Valsyt
Valsyt
  25 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dajesz go tu, zobacze czy go znam :D

bo drogą jechała honda czy jakoś tak szło
i teraz pytanie, czy ktoś pamięta sense tego dowcipu, zobaczymy kto jak śledzi to forum :D
xNDLx
wpis jest ukryty
ZafajdanyLeniwiec
ZafajdanyLeniwiec
  27 stycznia 2013

że Honda szła czy co? :D

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  28 stycznia 2013

nie wiem skąd bierzesz te "dowcipy" bo to raczej jakieś wyznania są, a do śmieszności im bardzo daleko.
Bez urazy, lubię CIę :P

haaardcor
haaardcor
  5 lutego 2013
W miare ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.