agoosiaaa
agoosiaaa
  19 stycznia 2013 (pierwszy post)
Hej ho :)

Dzolki:

1.
Nigdy nie zapomne momentu, kiedy pierwszy raz ujrzalem moja zone.
Jezeli 2 butelki whiskey nie pomogly mi zapomniec, to juz nic nie pomoze.

2.
Jezeli poplamiles ubranie jedzac spagetti, nie panikuj. Wyciagnij dwie butelki bialego wina.
I wypij je szybko, wtedy uj cie to obejdzie.

3.
Kazdy z nas ma swoj wlasny powod, dla ktorego budzi sie codzien rano.
Ja sie budze, bo zaczynam trzezwiec.

4.
Jaka jest roznica miedzy Zydem i Muzulmanem?
Kogo to obchodzi, wiecej bekonu dla mnie.

5.
Mysle, ze snieg magicznie leczy ludzi, ktorzy jezdza na wozku.
Od kiedy spadl nie widzialem na zewnatrz ani jednego.

6.
Naprzeciw innym ja osobiscie jestem zachwycony tym, czego dokonal Lance Armstrong.
Jak ja bralem dragi to nie bylem nawet w stanie znalezc mojego roweru.

7.
Mialem a super sexi laske lezaca na plecach na ulicy kolo klubu. Lezalem na niej i calowalem ja goraco, kiedy wkolo nas zaczeli zbierac sie ludzie i patrzec.
Zeby nie bylo nudno i by zrobic lepszy szol podczas pocalunku zaczalem zjezdzac reka w dol, w strone jej majteczek, po czym wsadzilem dwa palce w jej cipke i zaczalem ja tak posuwac.
I w tym momencie odezwal sie jej facet: ''Cos mi sie wydaje, ze wcale nie znasz metody usta-usta...''

8.
Wlasnie sie dowiedzialem, ze Trevor Moore, dyrektor generalny HMV byl kiedys dyrektorem generalnym Jessops.
Zgaduje ze przed tym byl kapitanem Titanica.

9.
Wkurzylem sie dzisiaj na kobiete na kasie w sklepie, bo nie chciala sprzedac mi fajek.
''Szmato'' - krzyknalem w jej strone - ''dobrze wiesz ze mam 19 lat, no kuva!''
''Wiem'' - odpowiedziala spokojnie - ''Ale jak powtarzalam panu juz dwuktornie ma pan tylko 18 pensow.''

Octopunsy:

1.


2.


Pozro :D Ag :)

margit88
margit88
  19 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Mysle, ze snieg magicznie leczy ludzi, ktorzy jezdza na wozku. Od kiedy spadl nie widzialem na zewnatrz ani jednego.

ten jest mega kiepski
LuznyGosc
LuznyGosc
  20 stycznia 2013
d83ddc4d
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  20 stycznia 2013

4,6,7,8,9
:crylol:
Jedne z lepszych jakie ostatnio tu czytałam.
___________
Wielki plus za dowcipy na czasie, minus za to, że pewnie jestem jedyną osobą oprócz Ciebie, która niektóre z nich jarzy ;P
___________
Armstrong mnie rozczarował, zwłaszcza że lata temu był moim idolem, czytałam jego biografię wierząc w jego szczerość. Pozostał niesmak :and:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  20 stycznia 2013
massacre
massacre: 4,6,7,8,9 Jedne z lepszych jakie ostatnio tu czytałam.

LuznyGosc
LuznyGosc:


:piwo:
massacre
massacre: Wielki plus za dowcipy na czasie, minus za to, że pewnie jestem jedyną osobą oprócz Ciebie, która niektóre z nich jarzy ;P


pewnie tak :rotfl:
massacre
massacre: Armstrong mnie rozczarował, zwłaszcza że lata temu był moim idolem, czytałam jego biografię wierząc w jego szczerość. Pozostał niesmak


no mi tez sie nie chcialo wierzyc ze jechal na dopingu :and:
Konto usunięte
Konto usunięte: ten jest mega kiepski


spox.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 stycznia 2013

Fajny temacik :-) Już w nowym forumie robiłaś ?
Mnie tak to nowe wkurza ;/
ale oczywko łapaj d83cdf7a

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  21 stycznia 2013

nie Nutiiiii, jeszcze na starym robilam :)
nowe tez mnie wkurza :/

dziex za piffko :mrgreen:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  21 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: nie Nutiiiii, jeszcze na starym robilam :) nowe tez mnie wkurza :/

Ja zawieszam buty na kołek, nie ogarniam nowego zrypanego foruma.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  21 stycznia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: agoosiaaa : nie Nutiiiii, jeszcze na starym robilam nowe tez mnie wkurza Ja zawieszam buty na kołek, nie ogarniam nowego zrypanego foruma.

odchodzisz?!?!?!?!!?!?!?!?
lutek2909
lutek2909
  25 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Cytat: Mysle, ze snieg magicznie leczy ludzi, ktorzy jezdza na wozku. Od kiedy spadl nie widzialem na zewnatrz ani jednego. ten jest mega kiepski


nie jest kiepski tylko zyciowy,z humorem pokazuje degrengolade tego niegdys swiatlego kraju...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.