gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  18 stycznia 2013 (pierwszy post)

Z uwagi na żenujący humor amerykański jaki prezentujecie, postanowiłem wkroczyć do akcji:

1.

2.

3. Koleś ujarał się z kumplami na masakrę. Było mu mało imprezy więc poszedł do swojej panny. Wchodzi, całusy, coś tam gada - ogólnie standardzik.W pewnym momencie panna mówi, że musi się wykąpać i żeby usiadł, poczekał, ona zaraz będzie gotowa...Koleś spoko, siedzi i czeka. Po 10 minutach zachciało mu się kupy, tak że nie mógł wytrzymać ( no i jeszcze do tego doszedł trip na grassie ).Zobaczył siedzącego obok psa panienki... Pokalkulował sobie w czaszce szybko, że się zesra obok niego i jak panna spyta, to zwali na kundla.Uporał się z tym raz dwa - i siedzi dalej.Panna wychodzi z kąpieli wącha, patrzy ...... SZOK !I teraz wymiana zdań (szybka - jak na dobrego tripa przystało):

Panna: Co to jest ?!
Koleś: Pies Ci się zesrał !
Panna: PLUSZOWY KÓRWA ?!

4.

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  18 stycznia 2013

I TO CO NIE JEST ŻARTEM TYLKO NA FAKTACH:
przychodzi moja teściowa do lekarza a lekarz:
- horror kręcą piętro wyżej...

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  18 stycznia 2013

Strasznie dużo zbędnych wulgaryzmów ale ogólnie niezłe :mrgreen:

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 stycznia 2013

Dobre dowcipy, szkoda jednak, że nie polskie jak obiecałeś na samym początku (albo ruskie, czeskie, szwedzkie).

Wszystkie znałam i czytałam w oryginalnej wersji po angielsku.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

agoosiaaa
agoosiaaa
  18 stycznia 2013

1 i 3 kiedyś pojawiały się tutaj bardzo często.

Nie jest źle, oby tak dalej :)

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  18 stycznia 2013
massacre
massacre: Dobre dowcipy, szkoda jednak, że nie polskie jak obiecałeś na samym początku (albo ruskie, czeskie, szwedzkie). Wszystkie znałam i czytałam w oryginalnej wersji po angielsku.

ale humor nasz, a nie jakies zenujace opowiesci kogos, po ktorych pozostaje niezreczna cisza.... :)
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  18 stycznia 2013

humor uniwersalny, a nie "nasz".
Humor typowo polski to Świat wg Kiepskich.

Nie widziałam tutaj "żenującej ciszy" :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Adidasowa
Adidasowa
  18 stycznia 2013

rozbawiły mnie, chociaz 3 dobrze znałam;)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 stycznia 2013

Z sauną dobry a resztę znałem :-)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

TomaszK1985
TomaszK1985
  18 stycznia 2013

czytałem je już kiedyś ale uśmiech się pojawił

Letal
Letal
  19 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Koleś ujarał się z kumplami na masakrę. Było mu mało imprezy więc poszedł do swojej panny. Wchodzi, całusy, coś tam gada - ogólnie standardzik.W pewnym momencie panna mówi, że musi się wykąpać i żeby usiadł, poczekał, ona zaraz będzie gotowa...Koleś spoko, siedzi i czeka. Po 10 minutach zachciało mu się kupy, tak że nie mógł wytrzymać ( no i jeszcze do tego doszedł trip na grassie ).Zobaczył siedzącego obok psa panienki... Pokalkulował sobie w czaszce szybko, że się zesra obok niego i jak panna spyta, to zwali na kundla.Uporał się z tym raz dwa - i siedzi dalej.Panna wychodzi z kąpieli wącha, patrzy ...... SZOK !I teraz wymiana zdań (szybka - jak na dobrego tripa przystało): Panna: Co to jest ?! Koleś: Pies Ci się zesrał ! Panna: PLUSZOWY KÓRWA ?!

dobre :rotfl:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.