agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2013 (pierwszy post)
Hej ho :D
Wytrzezwieli juz po Sylwestrze? :)

Dzolki:
1.
Zapomnialem o dzisiejszych urodzinach mojej zony, wiec zwolnilem sie wczesniej z pracy, by kupic jej prezent.
Wchodze do centrum a tam: Jessops - zamkniety. HMV - zamkniety. Comet - zamkniety. Ann Summers - otwarty.
Wloze jej dyche do koperty - pomyslalem, wychodzac.

2.
Mnostwo krajow na swiecie nienawidzi Amerykanow za to, ze nie chca sie nauczyc drugiego jezyka.
Co za debilizm.
Ja ich nienawidze za to, ze maja problemy z pierwszym.

3.
Moj kumpel spytal: ''Jakie jest twoje ulubione mityczne stworzenie?''
''Te zadowolone kobiety w reklamach tamponow'' - odpowiedzialem.

4.
W ostatniej ankiecie online na temat masturbacji 90% mezczyzn przyznalo sie, ze masturbuja sie regularnie.
Pozostale 10% kliknelo zly przycisk lewa reka.

5.
Kto odwiedza miliony afrykanskich dzieci kiedy spia podczas swiat Bozego Narodzenia?
Smierc.

6.
Jestem posiadaczem Call of Duty Modern Warfare, World at War, Modern Warfare 2 i Black Ops'ow, wiec zdecydowanie o tym, czego chce na swieta bylo bardzo latwe.
Chce w koncu zaruchac.

7.
Policja poprosila mnie o zidentyfikowanie zwlok, ktore mysleli, ze nalezaly do mojej zony.
Pokazali mi twarz. ''Nie jestem pewien panie policjancie'' - powiedzialem.
Wiec odsuneli plotno, zaslaniajace jej piersi - ''Nie, wciaz nie jestem pewny'' - odpowiedzialem przypatrujac sie dokladnie.
Zdjeli wiec pozostale nakrycie. Po dokladnym obejrzeniu odpowiedzialem ''Nie, to nie ona. Moja zona nie jest czarna.''

8.
Wstalem tak wczesnie, ze zamiast wody do mojego expresu do kawy wlalem Red Bulla.
Dopiero w polowie drogi do pracy zorientowalem sie, ze nie wzialem samochodu.

9.
Zaczne wierzyc w to, ze gry wideo wzmagaja agresje u grajacych kiedy ktos zabije swinie, rzucajac w nia czerwonym ptakiem.

10.
Moja szescioletnia coreczka jest dzieckiem-cud. Juz od malego robi fotografie swoim kolezanka w szkole, w roznych pozycjach, niekoniecznie w ubraniu, po czym wywoluje je w ciemnicy, w naszej piwnicy.

Lawa przysieglych tez w to nie uwierzyla.

I Octopunsy:
1.


2.


3.


4.


5.


Pozdor 600.
Ag
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Wytrzezwieli juz po Sylwestrze? :)

Na wstępie już dobrze, tak wytrzeźwiałem dokładnie było to 7 stycznia.

z dżołków mega 4,6,8
ogólnie tylko 1 gdzieś widziałem ;P

d83ddc19 papier nożyce :rotfl:
i ostatni :D

:piwo: tejk!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 stycznia 2013
NuTiiiiii
NuTiiiiii: ogólnie tylko 1 gdzieś widziałem


ej no, hmv dopiero co oglosilo upadlosc! :jezyk2:
NuTiiiiii
NuTiiiiii: tejk!


tejken :rock:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 stycznia 2013

Dokładnie, pierwszy to nówka sztuka - i znowu w Polsce nikt nie zajarzy :rotfl:

1,2,7,8 :piwo:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

brabrowski
brabrowski
  16 stycznia 2013

jest moc :piwo:

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  16 stycznia 2013

w pierwszym nie wiem o co chodzi, ale może ktoś będzie łaskaw wytłumaczyć, bo wydaje się interesujący :D

pozostałe d83ddc4d

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 stycznia 2013

HMV, Jessops, Comet to były olbrzymie sieciowki sklepów, w których mozna było dostać elektronikę, gry itp. Raj dla faceta z dowcipu.
Ann Summers to sieciowka z seksowną bielizna i zabawkami erotycznymi.
Te trzy wyżej przez panujace warunki ekonomiczne (min. recesję) upadły i zostały zamknięte - wszystkie w bardzo krótkim czasie (w ostatnich paru miesiącach).

Łatwiej zrozumieć? :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  16 stycznia 2013

P.S. Właśnie usłyszałam w radio, że Blockbusters tez zamykają...
Choć tu pewnie wpływ miał rozwój technologiczny. Nikt nie pójdzie wypożyczyć filmu z wypożyczalni, skoro moze sobie wypożyczać z AppStore czy z kablówki bez wychodzenia z domu.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  16 stycznia 2013
massacre
massacre: HMV, Jessops, Comet to były olbrzymie sieciowki sklepów, w których mozna było dostać elektronikę, gry itp. Raj dla faceta z dowcipu. Ann Summers to sieciowka z seksowną bielizna i zabawkami erotycznymi. Te trzy wyżej przez panujace warunki ekonomiczne (min. recesję) upadły i zostały zamknięte - wszystkie w bardzo krótkim czasie (w ostatnich paru miesiącach). Łatwiej zrozumieć? :)

dzięki za wyjaśnienie :) d83cdf7a
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  16 stycznia 2013

teksty całkiem całkiem:)

gucioreddevil1989
gucioreddevil1989
  17 stycznia 2013

suchary jak uj. Amerykanski zenujacy humor, prawie jak brytyjski

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  17 stycznia 2013

Żeby to jeszcze był amerykański humor :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.