brabrowski
brabrowski
  11 stycznia 2013 (pierwszy post)
Jadymy :
____
Dzisiaj podczas radosnych igraszek łóżkowych, mój mąż wyjęczał kobiece imię.
Jego wytłumaczeniem jest to, że "doznał boskiego objawienia i Bóg przekazał mu imię naszej przyszłej córki"
____
Byłem dzisiaj na rodzinnym obiedzie u mojej narzeczonej. Zauważyłem, że moja narzeczona ma znacznie ciemniejsze nogi niż rano. Chciałem przerwać niezręczną ciszę i zapytać ją czy korzysta z samoopalacza. Zapytałem czy ma "sztuczne nogi". Nie było by większego problemu gdyby nie to, że przyszły teść na protezę nogi
____
Lekarz dzwoni do pacjenta: - Dzień dobry właśnie oglądam pana wyniki badań mam dla pana dwie wiadomości złą i gorszą
- Jaka jest zła wiadomość?
- Umrze pan w ciągu 24 godzin
- O Jezus Maria! Co może być gorszego?
- Miałem dzwonić do pana wczoraj
____
Producenci czeskiej wódki nie zrażają się ostatnią aferą. Ich nowy slogan reklamowy to: "Czeski alkohol. Dla ludzi, którzy widzieli już w życiu wszystko."
____
Matka zagaduje do córki po jej ciężkim dniu w szkole:
- I jak ci poszedł sprawdzian?
- Dałam d_py.
- Dostałaś jedynkę?
- Nie, szóstkę.
____
- dlaczego cyganie lubią dywany ?
- bo łatwo je zwinąć
____
Rozstając się z dziewczyną, ta powiedziała mi, że już nigdy nie znajdę kogoś takiego jak ona. I o to właśnie chodziło. :lol:

temat dla mojego wielorybka :zakochany:
Adidasowa
Adidasowa
  11 stycznia 2013

uśmiech się pojawił, ale nic szczególnego.:)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  11 stycznia 2013

Trzeci w miarę, reszta słaba.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 stycznia 2013

Czesi dobrzy d83dde1d

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  12 stycznia 2013

czwarty :) :mrgreen:

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
AnCik16
AnCik16
  12 stycznia 2013

Ujdzie ale dupy nie urwało ; )

brabrowski
brabrowski
  12 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dupy nie urwało ; )


Dziewczyno powinnas sie cieszyc!
Bez dupy wygladalabys co najmniej smiesznie.

Pozdrawiam
Krystoffer Brabrowski
smieszkaline
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.