Djabeu
Djabeu
  28 grudnia 2012 (pierwszy post)

Kolega zaprosił mnie na mecz i kilka piwek. Od razu gdy przyszedłem powiedział „Czuj się jak u siebie w domu”. Uderzyłem więc jego żonę.

W knajpie próbowała mnie poderwać strasznie gruba babka: - Jak zgadniesz jaki jest mój ulubiony drink pozwolę ci postawić mi jednego. - Barman! Jedno piwo dla mnie i wiadro rozpuszczonego masła dla tej pani.

Rozmowa kwalifikacyjna: - Dostaniesz od nas 25000 rocznie. Po dwóch latach będziesz miał 30000. - Pana matematyka jest do dupy, proszę pana.

Na imprezie podeszła do mnie najbrzydsza dziewczyna jaką kiedykolwiek widziałem.
- Skąd jesteś, przystojniaku – spytała.
- Ziemia. A ty?

Moja żona spytała czy nadal bym ją kochał gdyby na przykład przeżyła straszliwy wypadek i została sparaliżowana. To głupie i bezsensowne rozważania. Skąd w ogóle przyszło jej do głowy, że ją kocham?

- Kochanie, co chcesz na święta?
- Nic specjalnego.
- Przecież masz już swoje cycki…

- Rozumiem, że masz prezerwatywy?
- Nie, ale bez obaw, mogę skończyć na twoich piersiach.

I tak straciłem pracę w aptece.

- Kochanie, co chcesz na święta?
- Wystarczy, że zrobisz mi lodzika.
- No cóż, zobaczymy w takim razie co da ci Święty Mikołaj…
- Gdybym chciał loda od kogoś z nadwagą i białą brodą spytałbym twojej matki.

- Jakaś babka pytała o twój numer.
- Naprawdę? Która?
- Widzisz tą seksowną blondynkę z drugiej strony baru? Tą z dużymi cyckami.
- Tak.
- Ta gruba obok niej.

Moja żona wylądowała dziś w szpitalu przez chorobę alkoholową. Schowała mi wódkę więc musiałem ją uderzyć.

Pozdrawiam Dorotę, bo pomimo upływa lat nadal na mnie leci jak muchy na gówno.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: - Gdybym chciał loda od kogoś z nadwagą i białą brodą spytałbym twojej matki.


:crylol:

Dobry temab :piwo:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dotka666
Dotka666
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam Dorotę, bo pomimo upływa lat nadal na mnie leci jak muchy na gówno.

Ty nawet czytasz w moich myslach...

a połowa znana :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 grudnia 2012

Podbijam, dobry temab :piwo:

Strobista
Strobista
  28 grudnia 2012

kilka z nich widzialem na chamsko.pl :]

BlueSeeker
BlueSeeker
  29 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: - Rozumiem, że masz prezerwatywy? - Nie, ale bez obaw, mogę skończyć na twoich piersiach.

Jebłem, hahahahaha! :)
Felka
Felka
  30 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Moja żona spytała czy nadal bym ją kochał gdyby na przykład przeżyła straszliwy wypadek i została sparaliżowana. To głupie i bezsensowne rozważania. Skąd w ogóle przyszło jej do głowy, że ją kocham?


:rotfl:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 stycznia 2013

I to sie nazywa temat na humor :mrgreen:

Po pierwszym juz sie zaczęłam śmiać, niektóre juz od Ciebie znałam wcześniej ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.