agoosiaaa
agoosiaaa
  28 grudnia 2012 (pierwszy post)
Hej ho :rock:

1.
Nie macie tak czasem, ze probojecie cos napisac, ale myslicie zupelnie o czym innym i przez to w srodku waszego tekstu cycki.

2.
Zaprosilem moich sasiadow na impreze z okazji konca swiat Bozego Narodzenia.
''Panie Patael, moze napilby sie pan Carlsberga'' - zaproponowalem jednemu z nich zaraz po tym, gdy wszedl.
''Jaja sobie Pan robi?'' - odpowiedzial - ''Nie moge czegos takiego pic!''
''O moj Boze, przepraszam, zapomnialem ze jest Pan muzulmanem.''
''To nie to'' - odpowiedzial - ''Carlberg smakuje jak szczochy.''

3.
Jak to jest, ze jak Majowie przewidza ze wszyscy umra to wszystko jest ok i ludzie sie zastanawiaja skad Majowie moga posiadac taka wiedze...
A gdy ja zrobie dokladnie to samo, to wywalaja mnie z OIOMu?

4.
Wyszedlem dzis rano pobiegac, ale musialem sie wrocic do domu po 5ciu minutach, bo o czyms zapomnialem.
Zapomnialem ze jestem spasionym swiniakiem, ktory nie jest w stanie biec dluzej, niz przez 5 minut.

5.
W Ameryce ludzie zaczeli podpisywac petycje o wyrzuceniu Piersa Morgana z ich kraju. W miedzyczasie, w Wielkiej Brytanii ludzie zrobili cos podobnego, z tym ze ich petycja jest przeciwko wpuszczeniu go do kraju.
Mam nadzieje, ze dojdziemy z Yankesami do zlotego srodka i zostawimy tego kvtasa na srodku Atlantyku.

Octopunsy:
1.


2.


3.


4.


5.



Pozdro, Ag :)

Dotka666
Dotka666
  28 grudnia 2012

zdecydowanie lubię te komiksy :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: zdecydowanie lubię te komiksy


:mrgreen: :piwo:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie macie tak czasem, ze probojecie cos napisac, ale myslicie zupelnie o czym innym i przez to w srodku waszego tekstu cycki.

d83dde1d
4,5 i ośmiorniczki :ziober2:

:piwo: tejk!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Strobista
Strobista
  28 grudnia 2012

czwarty ;]

BlueSeeker
BlueSeeker
  29 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie macie tak czasem, ze probojecie cos napisac, ale myslicie zupelnie o czym innym i przez to w srodku waszego tekstu cycki.

hahahahahaha, ale mam tak samo ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 grudnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: 4,5 i ośmiorniczki


dziex :D
NuTiiiiii
NuTiiiiii: tejk!


tejken!
Konto usunięte
Konto usunięte: czwarty ;]


thx :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: hahahahahaha, ale mam tak samo ;)


:piwo:
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  7 stycznia 2013

Większość dobra :ziober2:

*literówka Patel nie Patael. Ciapki które przybrały lata temu to nazwisko nie są religijni, wiec dałabym jakiegoś Mohameda - efekt dowcipu byłby lepszy ;)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.