agoosiaaa
agoosiaaa
  17 grudnia 2012 (pierwszy post)
Hey ho :D

Dzolki:

1.
Raz w roku moja dziewczyna pozwala mi wyjesc jej trojkacik.
Ach, nie ma to jak Toblerone na Swieta.

2.
''Ojcze Mateuszu!'' - krzyknalem do starszawego ksiedza - ''Ojcze Mateuszu! Tak dobrze Ojca znowu widziec.''
''Witaj Bartoszu'' - odpowiedzial mi, usciskujac ma wyciagnieta dlon. - ''Ile to czasu minelo. Szczerze mowiac jestem zaskoczony tak milym przywitaniem z Twojej strony od kiedy... od kiedy... no coz, sam wiesz co sie stalo ostatnim razem, gdy bylysmy razem...''
Widzialem smutek w jego oczach - ''Jest ok Ojcze... Nie winie Ciebie za nic... To byla moja wina...''
''Chcialbym w to wierzyc'' - odpowiedzial mi - ''Ale powinienem byl wiedziec, ze nie nalezalo tego robic.''
Odwrocil swoja glowe od mojej, po czym wyszeptal ''Tak mi przykro. Jezeli to cos znaczy, to prosze Boga o przebaczenie za kazdym razem, gdy sie modle.''
''Naprawde Ojcze, to nie byla Twoja wina''
''Milo ze tak mowisz, ale i tak czuje sie niesamowicie winny''
''Nie powinienes Ojcze'' - odpowiedzialem - ''To ja bylem na tyle glupi, by ja poprosic o reke.''

3.
Przez przypadek zadzwonilem wczoraj na 999.
Wiec podpalilem moj dom, zeby nie wyjsc na debila.

4.
Do dzisiejszego dnia gostek, ktory zabieral mi pieniadze na lunch w podstawowce dalej to robi.
Z drugiej strony robi calkiem smaczne kanapki w Subway.

5.
Mam pelne rece od kiedy do mieszkania na przeciwko wprowadzila sie para lezbijek.
W lewej mam lornetke a w prawej mojego kvtasa.

6.
Bedac na rozprawie w sadzie i oczekujac na wyrok wyszeptalem: ''Mam tylko nadzieje, ze nowych wiezniow nie gwalca podczas pierwszej nocy''
''Jakos nie napawa mnie pan optymizmem'' - odrzekl moj klient.

Octopunsy:
1.


2.


3.


4.


5.


Pozdrawiam, Ag :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  18 grudnia 2012

Dżołk 3,4,5 i ośmiorniczki 2,3 :crylol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  19 grudnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dżołk 3,4,5 i ośmiorniczki 2,3

ahaha, Die Bitch! :crylol:
dziex :piwo:
UnclaimedPants
Posty: 238 (po ~228 znaków)
Reputacja: -23 | BluzgometrTM: 2
UnclaimedPants
  19 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Przez przypadek zadzwonilem wczoraj na 999. Wiec podpalilem moj dom, zeby nie wyjsc na debila.

jeden z najlepszych w ostatnim czasie :Crylol:
umarlam xD

ach i jeden obrazek z "fillings" nawet w kit :)

if I licked it, it's mine

agoosiaaa
agoosiaaa
  19 grudnia 2012
UnclaimedPants
UnclaimedPants: ach i jeden obrazek z "fillings" nawet w kit :)

wow :D
UnclaimedPants
UnclaimedPants: jeden z najlepszych w ostatnim czasie umarlam xD

:rotfl:
dzieki :piwo:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.