agoosiaaa
agoosiaaa
  2 grudnia 2012 (pierwszy post)
Hej ho :rock:

Dzolki:

1.
Powiedzialem do kumpla: ''Tak mi bylo wsyd kiedy dzisiaj, na pogrzebie mojej zony nioslo ja szesc osob''
''To nie takie dziwne, dosyc czesto sie to zdarza''
''Po kremacji?''

2.
Wyobrazcie sobie ile kretynow popelni pod koniec grudnia samobojstwo, myslac ze to koniec swiata.
I w podobnej tematyce: Wyobrazcie sobie o ile podniesie sie srednie IQ ludzi na swiecie w styczniu.

3.
Jesli mialbym zrealizowac walke miedzy Kim Kardashian i Justinem Bieberem wiem dokladnie, kto by wygral.
Tygrys.

4.
Powiedzialem do kumpla: ''W zeszlym miesiacu kupilem zonie pare kolczykow z diamentami i od tamtej pory sie do mnie nie odzywa.''
''Dlaczego nie?'' - zapytal zdziwiony.
''Taka byla umowa.''

5.
Moja zona spytala: ''Gdybym umarla, jak dlugo bys czekal, nim zaczal bys sie umawiac na randki?''
''Gdyby jakas kobieta probowalaby mnie podrywac powiedzialbym: 'Przykro mi, ale wciaz przezywam smierc mojej zony' '' - odpowiedzialem.
''Naprawde?'' - odrzekla, z widocznymi lzami szczescia w oczach.
''No pewnie'' - odpowiedzialem - ''Wyobraz sobie ile lasek ruchnelo by mnie z czystego wspolczucia.''

Octopunsy:

1.


2.


3.


4.


5.


Datz it.

Pozdro, Ag.


Pure
Pure
  3 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyobrazcie sobie ile kretynow popelni pod koniec grudnia samobojstwo, myslac ze to koniec swiata. I w podobnej tematyce: Wyobrazcie sobie o ile podniesie sie srednie IQ ludzi na swiecie w styczniu.

Aż sobie wstawię na facebook'a. :ninja:

Temat na plus. :-)
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 grudnia 2012
Pure
Pure: Aż sobie wstawię na facebook'a.

:crylol:
Pure
Pure: Temat na plus.


dzieki :piwo:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 grudnia 2012

5 dżołk dobry i wyróżniam dziś wszystkie octoponusy :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

KreatorMarzen
KreatorMarzen
  4 grudnia 2012

1
4
5
:lol:

Kameleon
Kameleon
  4 grudnia 2012

Biedackie, polackie żarty dla ludzi z obniżonym IQ. hehehe Dno i kosz.

agoosiaaa
agoosiaaa
  4 grudnia 2012

Plazie, nie troluj mi tu no :rotfl:

reszcie Dziex i :piwo:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.