NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 listopada 2012 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Co tam ciekawego ?
Mało osób ostatnio tutaj czyżby humor zaczął pracować :>

Na dziś kilka do poczytania i obrazkyyyy, jadę:

1.
Poradnik: Jak zdobyć numer fajnej laski.
Krok 1: Podchodzisz do niej i pytasz czy da Ci numer.
Jeśli się zgodziła to cel osiągnięty. Jeśli nie to...
Krok 2: Śledzisz ją do samego domu, czekasz w krzakach aż pójdzie spać, wchodzisz do jej sypialni i dla pewności przykładasz jej szmatkę z chloroformem do ust,przeszukujesz jej telefon w celu znalezienia numeru, podpalasz dom żeby zatrzeć ślady twojej obecności.

--
2.
Po tym, jak szef stwierdził, że najlepszym panaceum na wszystkie bolączki jest seks analny, zachorowalność w naszej firmie spadła o 100%, a przy szefie to boimy się nawet zakaszlnąć.

--
3.
-Heniek ten nasz Azor to jakiś dziwny się zrobił ostatnio. Od dwóch dni nic tylko siedzi tylko przed budą i się nie rusza.
-Jak by ci jaja przymarzły to też byś wolała nie wstawać Halina...

--
4.
- Panie doktorze, dzięki wielkie! To lekarstwo, co mi pan przepisał okazało się idealne! Jest pan geniuszem!
- Między Bogiem a prawdą, geniuszem jest aptekarz. Pomyłkowo dałem panu karteczkę, na której rozgrzewałem długopis, bo mi się wkład zablokował.

--

5.

Ostatnio w Halloween zdarzyło się coś dziwnego. Ukatrupiłem jakieś 15 zombie, ale kto by przypuszczał, że będą miały przy sobie cukierki.

--

6.
W klasie: 2+2=4
Zadanie domowe: 2+4+2=8
Egzamin: Piotr miał 4 jabłka. Jedno zjadł, a jedno dał przyjacielowi. Oblicz masę słońca.

--

obry:

1.


2.


3.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


EnoF.

Pozdrawiam dobrych ludzi 261d
Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  8 listopada 2012

Jedynka jest tak głupia, że aż zajefajna :roffl:
2 i obrazki :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 listopada 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedynka jest tak głupia, że aż zajefajna :roffl: 2 i obrazki :D

Też lubię takie głupie głupoty. Thx Aguś :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ImTheEnd
ImTheEnd
  9 listopada 2012

dobry temat :)

marekimbra
marekimbra
  12 listopada 2012

Świetne, ale sie uśmiałem!

Adidasowa
Adidasowa
  15 listopada 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: 2. Po tym, jak szef stwierdził, że najlepszym panaceum na wszystkie bolączki jest seks analny, zachorowalność w naszej firmie spadła o 100%, a przy szefie to boimy się nawet zakaszlnąć.

:Crylol:
Ogólnie temat super;) :piwo:
ooocalusek34
Posty: 25 (po ~145 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
ooocalusek34
  23 listopada 2012

Zajebisty temacik! Tak trzymać!!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.