Flowing
Flowing
  5 lipca 2012 (pierwszy post)

Szpital, porodowka, wychodzi lekarz i mowi do ojca:
- Urodzilo sie panu dziecko, chlopczyk. Tylko jest maly problem.
Ojciec nieco zmartwiony - Jaki?
- No. nie ma nóg.
- Nie szkodzi, pokocham i takie dziecko.
- No. ale nie ma tez rączek.
- Pokocham nawet takie okaleczone.
- A jak powiem, ze nie ma tulowia?
- To bede kochal sama główke.
- Tu mamy kolejny problem. Urodzilo sie samo oko
- To moj syn, pokocham i samo oko.
Wchodza na porodowke, tam plywa sobie oko w probowce. Ojciec podchodzi, zarowno zdolowany, jak i szczesliwy i macha dziecku - na co lekarz
- Pan nie macha, slepe

poprostubezpowodu
poprostubezpowodu
  6 lipca 2012

naprawdę czarny humor ;P ale dobre xD

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2012

Regulamin poczytajcie

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Adidasowa
Adidasowa
  7 lipca 2012

Lol, nie rozbawiło mnie to...

Flowing
Flowing
  7 lipca 2012

co mnie to obchodzi? Wasze uczucia mam gdzies i zacznijcie cos wnosic na to cale fotkowe forum frajerzy a nie, wszystko negujecie a sami jestescie nygusami, jak mnie to wnerwia ..

Strobista
Strobista
  8 lipca 2012

są lepsze dowcipy z czarnego humoru

Flowing
Flowing
  8 lipca 2012

być może, tylko zamiast pisać w każdym temacie "nie, nie podoba mi sie" " po co mi to?" itd sami cos sprobujecie wymyslic?

cute
Posty: 94 (po ~50 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 85
cute
  9 lipca 2012
Flowing
Flowing: być może, tylko zamiast pisać w każdym temacie "nie, nie podoba mi sie" " po co mi to?" itd sami cos sprobujecie wymyslic?

A nie po to jest forum, żeby wyrazić swoją opinię? d83dde12
Flowing
Flowing
  9 lipca 2012

nie po to by byc fusem

Adidasowa
Adidasowa
  9 lipca 2012
Flowing
Flowing: co mnie to obchodzi? Wasze uczucia mam gdzies i zacznijcie cos wnosic na to cale fotkowe forum frajerzy a nie, wszystko negujecie a sami jestescie nygusami, jak mnie to wnerwia ..

Jak się nie nadajesz na forum to się tutaj nie wypowiadaj i nie zakładaj durnych tematów, poza tym przeczytaj regulamin, nie zamieszczamy w temacie tylko JEDNEGO dowcipu, a więcej.
A na marginesie, zakładając temat, licz się z negatywną opinią. Po to jest forum, aby wypowiadać swoje OBIEKTYWNE zdanie. Mam Cię okłamać i pisać ";och och cudowny żart się uśmiałam po pachy"? Skoro coś mnie nie śmieszy czy jest stare i nudne to to napiszę.
zanett87
zanett87
  9 lipca 2012

mi sie bardzo podobał kawał..:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.