PanPjekua
PanPjekua
  30 czerwca 2012 (pierwszy post)

W ciemnym zaułku, nocą, do kobiety podbiega zamaskowany mężczyzna z nożem:- Nie dasz - zabiję!Wystraszona dziewczyna nie stawia oporu...Kiedy napastnik zrobił swoje, uśmiecha się i zamierza się oddalić. Wtem kobieta wyciąga z torebki pistolet i krzyczy:- Policja! Ani kroku dalej! Jesteś aresztowany!Zdziwiony facio:- Dlaczego od razu nie powiedziałaś?- Dojdziemy do latarni, sam zrozumiesz...

Zapytałem mojego nowego czarnego kolegi:- To prawda co o was mówią?- Prawda. Uśmiechnął się nieznacznie.- A więc zamierzasz ukraść moją plazmę z pokoju?

Leją dwa pijaki, nagle jeden pyta drugiego :- Czemu nie słychać jak lejesz ??- Bo leje po spodniach.- Nie szkoda Ci spodni ?!!- Nie bo leje po Twoich...

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Leją dwa pijaki, nagle jeden pyta drugiego :- Czemu nie słychać jak lejesz ??- Bo leje po spodniach.- Nie szkoda Ci spodni ?!!- Nie bo leje po Twoich...


Ewentualnie ten :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Adidasowa
Adidasowa
  2 lipca 2012

Eeee tam, ostatni znany.

maximinus2
maximinus2
  3 lipca 2012

Te kawały podobno wymyślili jaskinowcy. d83ddebd

wojtek9a
wojtek9a
  13 lipca 2012

takie sobie

SladKrwi
SladKrwi
  24 lipca 2012

srednie, pierwszego nie chce mii sie zczaic

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.