EloEloDwaTrzyZero
EloEloDwaTrzyZero
  6 marca 2012 (pierwszy post)

STOJĘ SOBIE DZIŚ W KOLEJCE PRZY WĘDLINIARSKIM.PRZEDE MNĄ DWÓCH DZIADÓW I BABA WSZYSCY KUPUJĄ SOPOCKĄ 13,99ZŁ/KG MYŚLĘ SOBIE TEZ KUPIE ALE CO SIE DZIEJE NADCHODZĄ DWIE MŁODE DZIEWCZYNY ŁADNE I ZGRABNE TO SOBIE MYŚLĘ CHYBA NIE WYPADA KUPOWAĆ TAK TANIEJ WĘDLINY KIM BĘDĘ W ICH OCZACH.W KOŃCU PRZYSZŁA MOJA KOLEJ RAZ SIE ŻYJE WZIĄŁEM ŻYWIECKĄ 16,99ZŁ/KG 30 DEKO I ODSZEDŁEM WYPROSTOWANY ŻEBY JESZCZE ODEGRAĆ ROLE WYŻSZEGO I WAŻNIEJSZEGO.JAK JUZ WRACAŁEM DO DOMU WYOBRAZIŁEM SOBIE ŻE TE DWIE PANNY BIEGNĄ ZA MNĄ STAJĄ MI NA DRODZE I MOWIE "OOO ŻYWIECKĄ KUPIŁEŚ" A JA NA TO "NO K******.PSU SIĘ JUŻ SZYNKA MAKSIOWI ZNUDZIŁA TO KUPIŁEM COŚ NOWEGO" ALE BYŁBY SZOK ŻE TO NAWET NIE DLA MNIE TYLKO ŻE DLA PSA TO CO JA MUSZE JEŚĆ JA.SZKODA TYLKO ŻE NA MASŁO MI NIE WYSTARCZYŁO

Zaraz będzie blokada coś czuje ...

Co tam przyjaciele kochani macie na obiad ?

watchtower
watchtower
  6 marca 2012

Ale idiotyczne historie rodem z czanów nie zrobią tu furory. ;-)

EloEloDwaTrzyZero
EloEloDwaTrzyZero
  6 marca 2012

Odzywa sie mistrz humoru

watchtower
watchtower
  6 marca 2012

Tak, to ja. Znam nawet Arcymistrza czarnego humoru, więc wiesz.

WejtasMGS
Posty: 2840 (po ~94 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
WejtasMGS
  7 marca 2012

Nie ma mnie na humorze zaledwie rok a tu już szczypiory wyrastają :and:

Music Defeats Time

Adidasowa
Adidasowa
  8 marca 2012

Suchar troche, nie rozśmieszyło mnie...

martin19352
martin19352
  8 marca 2012

heh niezłe

EloEloDwaTrzyZero
EloEloDwaTrzyZero
  9 marca 2012

Suchary to jesteście wy. Podpieprzacie pomysły z kwejków i innych tego typu gówien itp. A historii z życia wziętych nie kapujecie. Albo to specjalnie robicie albo brak wam poczucia humoru.

Adidasowa
Adidasowa
  9 marca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Suchary to jesteście wy. Podpieprzacie pomysły z kwejków i innych tego typu gówien itp. A historii z życia wziętych nie kapujecie. Albo to specjalnie robicie albo brak wam poczucia humoru.

Ale to co napisałeś to nie jest śmieszne no sory no:and:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.