NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  11 lutego 2012 (pierwszy post)

Witka :ziober2:

Czytajcie na wczorajszego kaca.
W ogóle jak tam?

JAdęęe :

1. Dlaczego kibice Gieksy i Górnika Zabrze powybijali wszystkie gołębie na Śląsku?

-Bo wołały: "RRuuch RRRRuuuuch RRRRuuuch!"

==

2. - Ile pompek zrobi Chińczyk w minutę?
- Pięć. Trzy do roweru i dwie do piłki.

==

3. Do sypialni wchodzi mąż, kładzie się koło żony i mówi:
- Wiesz, nie mam majtek....
- Jutro Ci wypiorę.

==

4. Jedzie 2 Polakow przez Niemcy samochodem.
Nagle skończyło sie im paliwo.
Jeden pyta 2giego....Ej stary i co teraz zrobimy?????
2-gi na to! Jak to co !!!!!
spierd:cenzura:alamy!!!!!!!!

==

5. Hodowcy skrzyżowali pitbulla z shi tzu. Wyszedł bullshit.

==

6. Stoi Hans naprzeciwko Żydów i wyznacza:
-Ten do pieca. Ten do gazu. Do pieca. Do gazu.Do pieca, do gazu...
Na to mały Żydek:
-Do gaziu i do gaziu. Od tego gaziu to juś mnie głowa boli...

==

7. - Gdy facet czyści paznokcie śrubokrętem, to można nazwać go debilem?
- Ale tylko wtedy, gdy jest to śrubokręt krzyżakowy!
- Następny, ku:cenzura:rwa...

==

8. FOX News:

* Warszawa: Najszybszy ssak świata, gepard, nie mógł dogonić psa, który dwa lata mieszkał nieopodal budki z wietnamskim jedzeniem.

* Kielce: Chłopczyk, który bujał się na taborecie, przewrócił się i złamał wszystkie 6 nóżek.

enaf

pozdrawiam abstynentów

Piona!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Szychu187
Szychu187
  11 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: 8. FOX News:


:mrgreen:
myisz
myisz
  11 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: * Kielce: Chłopczyk, który bujał się na taborecie, przewrócił się i złamał wszystkie 6 nóżek.


:crylol:
Adidasowa
Adidasowa
  11 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: 3. Do sypialni wchodzi mąż, kładzie się koło żony i mówi: - Wiesz, nie mam majtek.... - Jutro Ci wypiorę.


NuTiiiiii
NuTiiiiii: * Kielce: Chłopczyk, który bujał się na taborecie, przewrócił się i złamał wszystkie 6 nóżek.

:crylol: reszta znane:)
basslineboy
Posty: 28564 (po ~47 znaków)
Reputacja: -50 | BluzgometrTM: 1
basslineboy
  12 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: 8. FOX News:

::mrgreen:: dobre

Jestem zły:ziober2: rozpinam stanik w 4 sekundy

Marshal86
Posty: 1065 (po ~137 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Marshal86
  12 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: 1. Dlaczego kibice Gieksy i Górnika Zabrze powybijali wszystkie gołębie na Śląsku?-Bo wołały: "RRuuch RRRRuuuuch RRRRuuuch!"

:crylol: :piwo:

Szukam dziewczyny :pavarotti:
http://www.youtube.com/watch?v=aD7qWaKELOM&feature=share

desire
desire: A jeśli chodzi o masę samców to wolę takiego chudzielca jak Ty niż napakowanego koksa
Kaze721
Kaze721
  12 lutego 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: 1. Dlaczego kibice Gieksy i Górnika Zabrze powybijali wszystkie gołębie na Śląsku?-Bo wołały: "RRuuch RRRRuuuuch RRRRuuuch!" == 2. - Ile pompek zrobi Chińczyk w minutę? - Pięć. Trzy do roweru i dwie do piłki. == 3. Do sypialni wchodzi mąż, kładzie się koło żony i mówi: - Wiesz, nie mam majtek.... - Jutro Ci wypiorę. == 4. Jedzie 2 Polakow przez Niemcy samochodem. Nagle skończyło sie im paliwo. Jeden pyta 2giego....Ej stary i co teraz zrobimy????? 2-gi na to! Jak to co !!!!! spi..amy!!!!!!!! == 5. Hodowcy skrzyżowali pitbulla z shi tzu. Wyszedł bullshit. == 6. Stoi Hans naprzeciwko Żydów i wyznacza: -Ten do pieca. Ten do gazu. Do pieca. Do gazu.Do pieca, do gazu... Na to mały Żydek: -Do gaziu i do gaziu. Od tego gaziu to juś mnie głowa boli... == 7. - Gdy facet czyści paznokcie śrubokrętem, to można nazwać go debilem? - Ale tylko wtedy, gdy jest to śrubokręt krzyżakowy! - Następny, ku..a... == 8. FOX News: * Warszawa: Najszybszy ssak świata, gepard, nie mógł dogonić psa, który dwa lata mieszkał nieopodal budki z wietnamskim jedzeniem. * Kielce: Chłopczyk, który bujał się na taborecie, przewrócił się i złamał wszystkie 6 nóżek.

:wtf: wszystkie suche, nic śmiesznego.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 lutego 2012

jak to bywa zdania są podzielone :ziober2:
:piwo: for eeweryłan!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ImTheEnd
ImTheEnd
  18 lutego 2012

Bedzie :piwo:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.