kundziorka86
Posty: 8675 (po ~152 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 30
kundziorka86
  9 stycznia 2012 (pierwszy post)

Kto tęsknił łapka w górę ;D

Chyba z milion lat mnie tu nie było.
Dziś wchodzę soebie na mistrzów patrze a tam screen z fotki w głównej roli pan Diabeu więc wbijam tu na ten piękny portal żeby się znaleziskiem pochwalić pacze, pacze i co kuwa widze? Humor na trzecim miejscu od konca :szok:

Dobra mniejsza z tym żeby bana nie było to do rzeczy... :)


Park. W parku ławka, a na ławce siedzi chłopak z dziewczyną. Dziewczyna siedzi na kolanach u chłopaka.
- Kochanie, może nazwałbyś mnie jakimś fajnym określeniem. Jakimś zwierzątkiem czy coś...
- Ok.. Kureczko ty moja.
- A dlaczego akurat kureczko?
- Bo mi na jajkach usiadłaś.



Jakoś tak jesienią jechaliśmy z Zenkiem kiedy zepsuło się auto. Zenek wlazł pod samochód i coś tam majstrował, ja podawałem mu narzędzia. Wtedy spojrzałem na niebo i zobaczyłem kaczki lecące w zwartym szyku, tak zwartym, że każda miała dziób między nogami poprzedniej. Ciekawe zjawisko.
Stałem tak zapatrzony kiedy Zenek wystawił spod auta rękę i zawołał: - Klucz francuski!
- Rzeczywiście... - odpowiedziałem nie odwracając wzroku od kaczek. - Bardzo trafnie, Zeniu, bardzo trafnie.



Młoda dziewczyna przepycha się na początek kolejki:
- Przepuśćcie, dobrzy ludzie, jestem w ciąży!
Na to odzywa się babka w średnim wieku:
- Jakżeś ciężarna, to gdzie masz brzuch? A jesliś wczoraj rypnięta, to ja też i się nie chwalę!



Pewna kobieta połknęła żyletkę Gillette. Lekarz, który ją badał stwierdził, że nie tylko wycięła sobie migdałki, wycięcie ślepej kiszki i usunięcie macicy, ale i wykastrowała swojego męża, obrzezała kochanka, obcięła palce dwóm przygodnym znajomościom i ogoliła brodę księdzu.



Mąż przychodzi niespodziewanie do domu. Na twarzy uśmiech, mruczy coś pod nosem. Wchodzi do sypialni, a tam na łóżku leży na wpół rozebrana żona, a obok stoi nieznajomy facet ze spuszczonymi spodniami.
Nieznajomy lękliwie i piszczącym głosem:
- Obywatelko! Powtarzam ostatni raz, jeżeli natychmiast nie zapłaci Pani rachunku za telefon, zesram się tu na podłogę!





Nie wiem czy obrazek wejdzie jak nie to trudno na mistrzach sobie poszukajcie

Pozdrawiam serdecznie stałych bywalców z "mojej epoki" a w szczególności tych których darzę sympatią :D
Ale doyebałam nie :D
Buziaki i :piwo: dla was :)

BU! :**
PannaNamalowanna
PannaNamalowanna
  10 stycznia 2012
kundziorka86
kundziorka86: Pozdrawiam serdecznie stałych bywalców z "mojej epoki"

A dziękuję :pavarotti:
Miło Cię widzieć :mrgreen:
A temat na plus :piwo:
ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  10 stycznia 2012
kundziorka86
kundziorka86: Kto tęsknił łapka w górę ;D

_o/ albo nawet dwie \o/

pierwszy przeczytałem wczoraj, ale reszta mi się podoba : D

aa, no i czekam na kolejny temat : D

Ja tu zrobię Meksyk.

PanPjekua
PanPjekua
  10 stycznia 2012

A co dziwne, ten post co wstawili na Mistrzach, wstawiłem na fotce dawno temu.

PavTheLegend
Posty: 53 (po ~277 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
PavTheLegend
  10 stycznia 2012

I jak zawsze z twoimi kawalami - Nudno :nie:

Adidasowa
Adidasowa
  10 stycznia 2012
kundziorka86
kundziorka86: Park. W parku ławka, a na ławce siedzi chłopak z dziewczyną. Dziewczyna siedzi na kolanach u chłopaka. - Kochanie, może nazwałbyś mnie jakimś fajnym określeniem. Jakimś zwierzątkiem czy coś... - Ok.. Kureczko ty moja. - A dlaczego akurat kureczko? - Bo mi na jajkach usiadłaś.

:rotfl: :rotfl:
SladKrwi
SladKrwi
  11 stycznia 2012
kundziorka86
kundziorka86: - Bo mi na jajkach usiadłaś.

:lol:
na mistrzach widzialam, reszta no coz
Patrishia
Patrishia
  12 stycznia 2012

MADZIA! :**********

Temat pół na pół, ale i tak miło widzieć znajomy pyszczek. Jeśli pozycja humoru Cię zaskoczyła, to nie było Cię naprawdę długo. :and:

Ale z drugiej strony to dobrze, bo to chyba znaczy, że życie realne Cię tak wciągnęło :w00t:

:*

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 stycznia 2012

Spoko temat

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

kundziorka86
Posty: 8675 (po ~152 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 30
kundziorka86
  12 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: I jak zawsze z twoimi kawalami - Nudno

A ty to kuwa kto że śmiesz twierdzić że zawsze nudno?

Patrishia
Patrishia: MADZIA! :**********

:*******

Patrishia
Patrishia: Posty: 38115 (po ~224 znaków)

Ale nayebalas postów pod moją nieobecność :szok: :)

Patrishia
Patrishia: Ale z drugiej strony to dobrze, bo to chyba znaczy, że życie realne Cię tak wciągnęło :*

No wciągnęło i naprawde daawno mnie tu nie było aż szkoda patrzeć. Kiedyś to forum tętniło życiem a teraz ....

ShelbyGT500Michal
ShelbyGT500Michal: _o/ albo nawet dwie \o/

Nogi jeszcze podnieś :) :P

ShelbyGT500Michal
ShelbyGT500Michal: aa, no i czekam na kolejny temat : D

Za rok może :D
BU! :**
Patrishia
Patrishia
  12 stycznia 2012
kundziorka86
kundziorka86: :*******

Dalej smakujesz tak samo dobrze. :ziober2: :*

kundziorka86
kundziorka86: Ale nayebalas postów pod moją nieobecność :)

Haha, niestety. Studia zniszczyły mi życie :ninja: Sporo nabijałam na hyde, ale powoli wracam do normalności. No i myślę się przeprowadzić do Warszawy do moich ;-)

kundziorka86
kundziorka86: No wciągnęło i naprawde daawno mnie tu nie było aż szkoda patrzeć. Kiedyś to forum tętniło życiem a teraz ....

Co tam u Ciebie takiego wciągającego?:) No tu nawet zapominam zajrzeć czasami, umarło, nie do odratowania, ale cały portal zdycha.
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A co dziwne, ten post co wstawili na Mistrzach, wstawiłem na fotce dawno temu.


Tak myslalam. Julciaka w uj czasu nie widzialam. Ciebie na tym koncie rowniez.7
Ten screen podejrzewam wszyscy na forumie juz widzieli.

A temat lipny :C

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  13 stycznia 2012
kundziorka86
kundziorka86: Ale nayebalas postów pod moją nieobecność :)

Pchełka tu mieszka :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Patrishia
Patrishia
  13 stycznia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Pchełka tu mieszka


NuTiiiiii
NuTiiiiii: Posty: 44803

Z Tobą, kochanie :* ;-D
basslineboy
Posty: 28564 (po ~47 znaków)
Reputacja: -50 | BluzgometrTM: 1
basslineboy
  17 stycznia 2012
kundziorka86
kundziorka86: Mąż przychodzi niespodziewanie do domu. Na twarzy uśmiech, mruczy coś pod nosem. Wchodzi do sypialni, a tam na łóżku leży na wpół rozebrana żona, a obok stoi nieznajomy facet ze spuszczonymi spodniami. Nieznajomy lękliwie i piszczącym głosem: - Obywatelko! Powtarzam ostatni raz, jeżeli natychmiast nie zapłaci Pani rachunku za telefon, zesram się tu na podłogę!

heeh ten dobry :)

Jestem zły:ziober2: rozpinam stanik w 4 sekundy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.