Konradziq
Konradziq
  27 grudnia 2011 (pierwszy post)

Nie myśl sobie, że możesz zmienić faceta. No, chyba że ma pieluchę.

Jaka jest najszybsza droga do serca mężczyzny?
Przez jego klatkę piersiową, nożem.

Definicja kawalera: mężczyzna, który stracił szansę uczynienia kobiety nieszczęsną.

Skąd wiadomo, że mężczyzna myśli o przyszłości?
Kupuje dwa piwa, zamiast jednego.

Jakie są plusy obecności kobiety na pokładzie statku kosmicznego?
Gdy załoga zejdzie z kursu, przynajmniej ona zapyta o drogę.

Jak się nazywa mężczyzna, który stracił 90% inteligencji?
Rozwiedziony.

Kobieta i mężczyzna powodują wypadek samochodowy. Oba samochody są zniszczone doszczętnie, ale cudem oboje wychodzą z wypadku cało. Po tym, jak wygramolili się ze swoich samochodów, kobieta mówi: Więc, jesteś mężczyzną. To bardzo interesujące. Ja jestem kobietą. Łał, popatrz tylko na nasze samochody! Nic z nich nie zostało, ale nam się nic nie stało. To musi być znak od Boga, że powinniśmy się byli spotkać, zostać przyjaciółmi i żyć długo i szczęśliwie do końca naszych dni.
Na co mężczyzna: O tak, zgadzam się z tobą kompletnie, to musi być znak od Boga!
Kobieta kontynuuje: i spójrz tam, to kolejny cud. Mój samochód jest kompletnie zniszczony, ale butelka z winem jest cała! Bóg z pewnością chce abyśmy wypili to wino i uczcili nasze szczęście.
Po czym podaje butelkę mężczyźnie. On potakując, otwiera ją, wypija połowę wina i podaje butelkę z powrotem kobiecie. Ona bierze butelkę i natychmiast ją zamyka, oddając mężczyźnie.
Mężczyzna pyta: Ty nie pijesz?
Kobieta odpowiada: Nie. Myślę, że po prostu poczekam na policję.
Morał tej historii: Kobiety są sprytnymi, złymi jędzami. Nie zadzieraj z nimi!

*Mężczyźni, śmieszy Was to?

Jaka jest kara za bigamię?
Dwie teściowe.

Jeśli kobiety są takie dobre w wykonywaniu wielu zadań jednocześnie, dlaczego nie mogą uprawiać seksu i mieć bólu głowy w tym samym czasie?

Co to znaczy mieć mieszane uczucia?
Widzieć swoją teściową nad urwiskiem w twoim nowym samochodzie.

Dwóch mężczyzn popija sobie w barze, kiedy jeden mówi do drugiego:
- Myślę nad rozwodem. Moja żona nie odzywa się do mnie od dwóch miesięcy.
- Lepiej to przemyśl. Trudno znaleźć taką kobietę.

*Kobiety, śmieszy Was to?

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  28 grudnia 2011
Konradziq
Konradziq: Skąd wiadomo, że mężczyzna myśli o przyszłości? Kupuje dwa piwa, zamiast jednego.


Nie wiem dlaczego, ale tego nie znałem :)
:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 grudnia 2011
Konradziq
Konradziq: Kobieta i mężczyzna powodują wypadek samochodowy. Oba samochody są zniszczone doszczętnie, ale cudem oboje wychodzą z wypadku cało. Po tym, jak wygramolili się ze swoich samochodów, kobieta mówi: Więc, jesteś mężczyzną. To bardzo interesujące. Ja jestem kobietą. Łał, popatrz tylko na nasze samochody! Nic z nich nie zostało, ale nam się nic nie stało. To musi być znak od Boga, że powinniśmy się byli spotkać, zostać przyjaciółmi i żyć długo i szczęśliwie do końca naszych dni. Na co mężczyzna: O tak, zgadzam się z tobą kompletnie, to musi być znak od Boga! Kobieta kontynuuje: i spójrz tam, to kolejny cud. Mój samochód jest kompletnie zniszczony, ale butelka z winem jest cała! Bóg z pewnością chce abyśmy wypili to wino i uczcili nasze szczęście. Po czym podaje butelkę mężczyźnie. On potakując, otwiera ją, wypija połowę wina i podaje butelkę z powrotem kobiecie. Ona bierze butelkę i natychmiast ją zamyka, oddając mężczyźnie. Mężczyzna pyta: Ty nie pijesz? Kobieta odpowiada: Nie. Myślę, że po prostu poczekam na policję. Morał tej historii: Kobiety są sprytnymi, złymi jędzami. Nie zadzieraj z nimi!


Zna w wersji z ksiedzem i rabinem.
Calkiem cienko.

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 grudnia 2011

No tak poczytałem i średnio.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Adidasowa
Adidasowa
  29 grudnia 2011
Konradziq
Konradziq: Dwóch mężczyzn popija sobie w barze, kiedy jeden mówi do drugiego: - Myślę nad rozwodem. Moja żona nie odzywa się do mnie od dwóch miesięcy. - Lepiej to przemyśl. Trudno znaleźć taką kobietę.

To fajne.:tak:
ImTheEnd
ImTheEnd
  3 stycznia 2012
Konradziq
Konradziq: *Kobiety, śmieszy Was to?

nie bałdzo...
SladKrwi
SladKrwi
  11 stycznia 2012
Konradziq
Konradziq: Morał tej historii: Kobiety są sprytnymi, złymi jędzami. Nie zadzieraj z nimi!

:lol2: dobre
ale nic wiecej :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.