xLUXUSx
xLUXUSx
  21 listopada 2011 (pierwszy post)

Kazik od zawsze robił to co lubił: całował żonę, wślizgiwał się do wyrka i od razu zasypiał. Pewnego dnia obudził się obok podstarzałego faceta ubranego w biały szlafrok.
- "Co ty do k....y nędzy robisz w moim łóżku?...I kim do cholery jesteś?"
zapytał facet.
- "To nie jest twoja sypialnia.
- Jestem Św. Piotr i jesteś w niebie" dodał.
- "Że co ??!! Twierdzisz, że jestem martwy?? Nie chcę umierać, jestem na to
jeszcze za młody!
- Chcę natychmiast wrócić na Ziemię!"
- "To nie takie proste" odpowiedział święty. "Możesz wrócić jako kura albo jako pies. Wybór należy do ciebie" Kazio pomysłał przez chwile i doszedł do wniosku, że bycie psem jest stanowczo za bardzo męczące a życie kury wydaje się być miłe i relaksujące. Bieganie po zagrodzie z kogutem nie może być złe.
- "Chcę powrócić jako kura" odpowiedział.
W kilka sekund później znalazł się w skórze całkiem przyzwoicie upierzonej kury. Nagle jednak poczuł, że jego kuper zaraz eksploduje. Wtedy podszedł do niego kogut.
- "Hey! To pewnie ty jesteś tą nową kurą, o której mówił mi Św. Piotr" powiedział kogut
- "Jak ci się podoba bycie kurą?"
- "No jest ok ale mam to dziwne uczucie, że mi kuper zaraz eksploduje"
- "Ooo, no tak. To znaczy,że musisz znieść jajko" powiedział kogut
- "Jak mam to zrobić?" "Gdaknij dwa razy i zaprzyj się jak najmocniej potrafisz"
Kazio zagdakał i zaparł się jak najmocniej potrafił. Nagle "chluś" i jajko było już na ziemi.
- "Łoł to było zaj***ebiste" powiedział Kazik. Zagdakał jeszcze raz, zaparł się i wypadło z niego kolejne jajo. Za trzecim razem, gdy zagdakał usłyszał krzyk swojej żony :
- "Kazik C**JU co ty robisz?! Obudź się K***UR***WA! Zasrałeś całe łóżko!!!!"

Patrishia
Patrishia
  22 listopada 2011

No, tak ze 3 lata temu mnie to bawiło.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  24 listopada 2011

Nie znałem, spoko :ninja:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  25 listopada 2011

Oj znany dowcip. :)

:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  28 listopada 2011

Nie znalam, spoko :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ogarniamtemat
Posty: 347 (po ~145 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 10
ogarniamtemat
  1 grudnia 2011

Zesrałem się ze śmiechu.

?

sodziutkamyszka
sodziutkamyszka
  11 grudnia 2011

hmm to jest takie stare

hooooneyy
hooooneyy
  13 grudnia 2011

to już nie jest śmieszne ;d staree xd

Tuten
Tuten
  16 grudnia 2011

Przychodzi Synek do Tatusia i pyta:
- Tatusiu. Słyszałem że Twój Ojciec był głupi.
- Taaa, chyba Twój - odpowiada Tato.

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  16 grudnia 2011
Tuten
Tuten: Przychodzi Synek do Tatusia i pyta: - Tatusiu. Słyszałem że Twój Ojciec był głupi. - Taaa, chyba Twój - odpowiada Tato.


Proponuję na przyszłość założyć własny temat..
:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
gosiaczek8807
Posty: 3877 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
gosiaczek8807
  23 grudnia 2011
Dawno mnie tu nie było, a kawały wciąż te same :twisted:
marcindst8
Posty: 51 (po ~115 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
marcindst8
  28 grudnia 2011

Ja nie bywam czesto na tym forum ale kurna co zaglondne na to zawsze nuda i stare to sami cos napiscie !!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.