| Fotka.com
przemekrazmoo
przemekrazmoo
  7 November 2011 (pierwszy post)

to jest dopiero beka :D fotkaTv :D wchodzisz na nią co jakiś czas ;D jesteś nie zbyt kusząca albo nie umiesz znależć kogoś albo jesteś ładna i naćpana pokazujesz tam cycki i wgl :D? to ma sens moim zdaniem to jest chore czy nie lepiej juz stanać na trasie :D? gdzies ja bym na miejscu tych dziewczyn tak wolał niz rozbierac sie na stronach publicznych i połowa tych filmików trafia na youtube haha pozniej płacz dziewczyn znajdujacych to na youtube moim zdaniem macie nie równo pod sufitem :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 November 2011

co to ma z humorem wspólnego?

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  7 November 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest dopiero extra zabawa :D fotkaTv :D wchodze na nią co jakiś czas ;D jestem nie zbyt kuszący i nie potrafie znależć sobie kogoś niekiedy jestem naćpany i pokazuje tam ptaszka :D to ma sens moim zdaniem :D ale jednak ja bym wolał rozbierac sie na ulicy i obciagac stare zmarszczone fredy niz rozbierac sie na stronach publicznych i połowa tych filmików trafia na youtube chociaz fajnie jest ogladac wlasny ryj na youtube moim zdaniem mam troszke nie równo pod sufitem :DINFORMACJE ZE SWIATA :LOL:
Mieszkaniec Sudanu został zmuszony do poślubienia kozy, po tym jak został przyłapany podczas odbywania z nią aktu płciowego - donosi BBC.

Właściciel kozy - pan Alifi, był zdumiony gdy zobaczył pana Tombe ze swoją kozą. Przyłapany na gorącym uczynku p. Tombe został zaprowadzony przed sąd rady starszych, która nakazała zapłacenie odszkodowania w wysokości 15 tys. sudańskich dinarów (ok. 50 zł) właścicielowi kozy oraz jej poślubienie.

- Zaniepokoiły mnie dziwne odgłosy. Gdy wyszedłem sprawdzić co się dzieje, zobaczyłem p. Tombe z moją kozą, na mój widok próbował uciec, ale go złapałem i związałem. Następnego dnia udałem się do rady starszych, aby rozstrzygnęła jak rozwiązać ten problem - relacjonuje zajście BBC p. Alifi.

- Rada stwierdziła, że nie ma po co udawać się na policję, wystarczy gdy p. Tombe zapłaci właścicielowi odszkodowanie za kozę, którą dodatkowo poślubi, ponieważ "używał jej jak żony" - kontynuował p. Alifi.

- Oddałem mu kozę i, o ile wiem, ciągle są razem - podsumował p. Alifi.


Sporna koza pozostaje z panem Tombe

SZCZESLIWE ZAKONCZENIE :LOL:
nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  7 November 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: co to ma z humorem wspólnego?

Też się pytam...

Zamykam.
:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.