agoosiaaa
agoosiaaa
  10 października 2011 (pierwszy post)
Hej ho :)

Bo cos tu strasznie dretwo.

1.
Znalazlem na strychu stary obraz wiec pomyslalem, ze wezme go na licytacje antykow, by zostal tam wyceniony.
Ekspert wzial go w rece i powiedzial: ''Slyszal pan o Vicencie Van Goghu?''
Podekscytowany odrzeklem: ''No pewnie, kto nie slyszal!''
odpowiedzial: ''on nawet dupy by nie podtarl tym scierwem''

***

2.
Sasiad z domu obok rozmawial ze mna wczesniej:
''Moja zona wlasnie powiedziala mi, ze zdradzila mnie z Dawidem, gosciem, ktory nam dostarcza mleko''
''Co? z tym grubym knorem ktorego widze kazdego ranka na zewnatrz twojego domu?''
''tak'' - odpowiedzial, lekko pocieszony.
''dlaczego Dawid chcialby ruchac cos takiego?''

***

3.
Ruchalem wlasnie sekretarke w pupe, kiedy nakryla nas moja zona.
''nie mozesz mi tego zrobic!'' - krzyknela.
''wiem'' - odpowiedzialem - ''dlatego JEJ to robie''

***

4.
Wczorajszej nocy objalem moja zone i zaczalem macac jej piersi.
''probojesz swego szczescia, co?'' - zachichotala.
''no pewnie'' - odpowiedzialem - ''ale jak na razie nie znalazlem zadnego guzka''

***

5.
EE, nowy iPhone wyglada identycznie jak ten stary.
Skad ludzie beda wiedziec, ze jestem od nich lepszy?

***

6.
Co jest czarne i spi z moja corka?
Nic, bo jestem dobrym ojcem.

***

7.
Sexowna mloda dziewczyna podeszla do mnie w klubie wczorajszej nocy.
''Chcialbys postawic mi pare drinkow'' - wyszeptala mrugajac.
''oczywiscie'' - odpowiedzialem i pobieglem do baru.
Po wypiciu 5 shotow wodki w ciagu 10 minut lekko ja szturchnalem:
''Zaloze sie, ze jestes typem dziewczyny, co uzywa mezczyzn by sie upic i nigdy nie daje niczego w zamian, co nie?'' - spytalem
''tu mnie masz'' - odrzekla rozesmiana
''heh, nie dzisiaj!'' - odpowiedzialem, machajac jej przed nosem pustym opakowaniem po rohypnolu.

Pozdrawiam, Agus :)
FukMe
FukMe
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Sasiad z domu obok rozmawial ze mna wczesniej: ''Moja zona wlasnie powiedziala mi, ze zdradzila mnie z Dawidem, gosciem, ktory nam dostarcza mleko'' ''Co? z tym grubym knurem ktorego widze kazdego ranka na zewnatrz twojego domu?'' ''tak'' - odpowiedzial, lekko pocieszony. ''dlaczego Dawid chcialby ruchac cos takiego?''


:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: EE, nowy iPhone wyglada identycznie jak ten stary. Skad ludzie beda wiedziec, ze jestem od nich lepszy?

podbijam :crylol:
Konto usunięte
Konto usunięte: Sexowna mloda dziewczyna podeszla do mnie w klubie wczorajszej nocy. ''Chcialbys postawic mi pare drinkow'' - wyszeptala mrugajac. ''oczywiscie'' - odpowiedzialem i pobieglem do baru. Po wypiciu 5 shotow wodki w ciagu 10 minut lekko ja szturchnalem: ''Zaloze sie, ze jestes typem dziewczyny, co uzywa mezczyzn by sie upic i nigdy nie daje niczego w zamian, co nie?'' - spytalem ''tu mnie masz'' - odrzekla rozesmiana ''heh, nie dzisiaj!'' - odpowiedzialem, machajac jej przed nosem pustym opakowaniem po rohypnolu.


:rotfl: dobrze tak suce :rotfl:
FukMe
FukMe
  11 października 2011

P.S. Reszta sredniawa :ninja:

agoosiaaa
agoosiaaa
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: P.S. Reszta sredniawa

nie chcialo mi sie szukac za bardzo szczerze mowiac :)

Konto usunięte
Konto usunięte:

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awinia_domowa
no przeciez knur sie pisze przez u :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze tak suce

:mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  11 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awinia_domowa no przeciez knur sie pisze przez u

dobra, sorry, nie zalapalam, rzeczywiscie napisalam przez kreskowane :crylol:
ImTheEnd
ImTheEnd
  13 października 2011

dobre :piwo:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 października 2011

Dobry temacik :D

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SugarPain
SugarPain
  16 października 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znalazlem na strychu stary obraz wiec pomyslalem, ze wezme go na licytacje antykow, by zostal tam wyceniony. Ekspert wzial go w rece i powiedzial: ''Slyszal pan o Vicencie Van Goghu?'' Podekscytowany odrzeklem: ''No pewnie, kto nie slyszal!'' odpowiedzial: ''on nawet dupy by nie podtarl tym scierwem''


Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Sasiad z domu obok rozmawial ze mna wczesniej: ''Moja zona wlasnie powiedziala mi, ze zdradzila mnie z Dawidem, gosciem, ktory nam dostarcza mleko'' ''Co? z tym grubym knorem ktorego widze kazdego ranka na zewnatrz twojego domu?'' ''tak'' - odpowiedzial, lekko pocieszony. ''dlaczego Dawid chcialby ruchac cos takiego?''


dobre ;3 reszta takie sobie ;d
Patrishia
Patrishia
  19 października 2011

A mi się podoba. To z serii Tomaszkowych dowcipów, mógłby coś wstawić też. :and:

PozytywneReggae
PozytywneReggae
  30 października 2011

dobre. ; d

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  7 listopada 2011

Fajne :)

:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.