xLUXUSx
xLUXUSx
  7 lipca 2011 (pierwszy post)

Siemano ! Dawno nie byłem na forum ! ;D Co u was ? Mam kilka nowych animacji ;D może były już... jak coś to sory...

PS. Nie patrzcie na tytuł, tak dla picu go napisałem ;P

1.

2.

3.

4.

5.

6.

xLUXUSx
xLUXUSx
  7 lipca 2011

6.

Edit :/ bo źle link wstawiłem

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 lipca 2011

Wszystkie znałem, ale spoko :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

xLUXUSx
xLUXUSx
  8 lipca 2011

kurde co się porobiło na tym forum ?:D kiedyś wszyscy jakoś pisali, było bez lipy, a teraz nikomu się zajrzeć nawet nie chce... nie wiem o co chodzi :/

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 lipca 2011

Nie wiem czemu, ale na innych forach w tematach można wkleić foto a tutaj jak próbuje w nowym temacie nie mogę :woot:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Bemu
Posty: 40537 (po ~83 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 45
Bemu
  9 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kurde co się porobiło na tym forum ?:D kiedyś wszyscy jakoś pisali, było bez lipy, a teraz nikomu się zajrzeć nawet nie chce... nie wiem o co chodzi :/

chcesz, mam napisać coś tak?? Zależy ci na tym
no dobra, ale pamiętaj to twoja wina
STARE

Seks jest jak smarowanie kromki masłem. Co prawda można użyć do tego karty kredytowej, ale jak się użyje noża, jest o wiele łatwiej.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.