szszszpidi
Posty: 1455 (po ~269 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
szszszpidi
  10 czerwca 2011 (pierwszy post)

zastanwiam się...czy nie chcielibyście abym został waszym osobistym bohaterem tudzież idolem???będzie mogli mnie wielbić,dziewczyny będą mogły oddawać mi się na każde zawałonie,będziecie też mogli kolekcjonować moje zdjęcia i zbierać autografy...oczywiście nie za darmo.Fajnie by było, prawda???pomyślcie,wasz własny idol,przyjeżdżałbym do waszych miast,wy witalibyście mnie już na dworcu,zapraszali do siebie,organizowali dla mnie wieczory, tak abym w waszym towarzystwie się nie nudził,płacilibyście za wszysto i za to że spędzam z wami czas...fajnie by było,prawad???moglibyście założyć mój fanclub,śledzić każdy mój ruch,masturbować sie przy moich zdjęciach...fajnie by było,prawda???ja bym was poniżał,śmiał się z was i ogólnie miał na was wyje...,a wy byście mnie kochali...nie chcę byście pomyśleli że przemawia przezemnie jakis egoizm bo tak nie jest,po prostu potrzebujecie kogoś do kochania,wielbienia,by wasze życie nabrało sensu i kolorytu...ja po prostu wychodzę naprzeciw waszym potrzebom,jesteście już znudzeni tymi oklepanymi idolami(Lady Sraga,Borys Szyc itd)..wiem że niektórzy z was będą chcieli ze mnie zrobić drugiego Fronczewskiego ale ja będę skromny,jedyne co będę od was chciał to wasze uwielbienie,poddanie,uległość...i kieszonkowe???co wy na to??? fajnie by było,prawda ???? :D

Shaitan
Shaitan
  10 czerwca 2011

Miało być śmiesznie, a jest żałośnie...

Idź szukaj fanów gdzieś indziej.

pokahontazz
pokahontazz
  10 czerwca 2011
szszszpidi
szszszpidi: moglibyście (...) masturbować sie przy moich zdjęciach...

a teraz nie możemy? :ninja:

szszszpidi
szszszpidi: jedyne co będę od was chciał to wasze uwielbienie,poddanie,uległość...i kieszonkowe???

wyszło szydło z worka... sponsora szukasz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.