Avatar użytkownika hejthejt
Posty: 1401 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 99
hejt
  12 kwietnia 2011 (pierwszy post)

pierwszy raz... od jakiegoś czasu, dodaję coś tu. :kv3:

1.
Potrącił facet samochodem przechodnia, zatrzymał się i podbiega do poszkodowanego z pytaniem.
- Wszystko w porządku?
- Ze mną tak, ale pan ma nieszczelność przy kolektorze wydechowym

2.
Być albo nie być.
Pomyślał mulat, bacznie analizując odcień swojej skóry.

3.
Rumunka z małym Rumunkiem pomyka po parku. Po alejce chodzi sobie stado gołąbków.
- Mamo? Masz chlebek?
- Nie. Zjesz bez chlebka

4.
Dwóch gejów poznało się w klubie:
- To co, jedziemy do ciebie?
- No spoko.
- To twój samochód?
- Tak.
- Mogę prowadzić?
- Jasne. Łap kluczyki...
Koleś wyjeżdża z parkingu. Ociera bokiem samochodu o ścianę. Potem o sąsiedni samochód. Kasuje parkometr. Wyjeżdża pod prąd. Prawie wali na czołówkę...
- Jezus Maria!!! Co TY ROBISZ?!
- Chciałem ci pokazać, jak bardzo jestem kobiecy...

5.
Dziś chodząc po galerii handlowej pomyślałem , że mógłbym kupić żonie zegarek na urodziny.
Jednak w porę przypomniałem sobie, że ma już jeden
na piekarniku.

6.
Żona postanowiła kupić mężowi na urodziny jakieś zwierzę, a że dysponowała tylko 50złotymi, pyta sprzedawcę:
- macie jakieś zwierzę za 50 złotych?
na co sprzedawca odpowiada:
- no mamy, żabę za 50 złotych.
- to co to za żaba, ze taka droga?!
- Proszę Pani, to jest żaba, która najlepiej na świecie robi laskę.
Na co żona zdecydowała się ją kupić.
Po powrocie do domu wręcza mężowi żabę i instruuje co i jak z nią robić.
Mąż postanowił od razu ją wypróbować, więc wziął ją do pokoju obok. Po chwili z pokoju zaczęły dobiegać 'dziwne' dźwięki, a mąż długo nie wychodził, więc żona położyła się spać. Nad ranem obudziły ją dźwięki z kuchni, tłuczenie garnków. Zeszła na dół i w kuchni zastała męża, który z żabą studiował książkę kucharską. Zdziwiona pyta:
- Jezu, co się tu dzieje?!
Na co mąż odpowiada:
- jak tylko żaba nauczy się gotować, WYPI#RDALASZ!

7.
Przychodzi baba na bal przebierańców naga, cała pomalowana na biało. Podchodzi do niej facet i pyta:
- Przepraszam, ale za co jest Pani przebrana?
Na to baba rozchyla nogi i mówi:
- za dziurę w zębie.

8.
- Ubieraj się, Jasiu!
- Dlaczego?
- Idziesz do babci.
- Mamo, ja nie chcę do babci. Tam jest strasznie nudno!
- Nie pyskuj i ubieraj się! Zostaniesz tam tylko do szesnastej.
- Ale co ja mam robić cztery godziny na cmentarzu?!

no, to by było na tyle, enjoy!
:ziober2:

Inność drażni jednakowość.
surojak
Posty: 878 (po ~120 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
surojak
  12 kwietnia 2011
hejt
hejt: 6. Żona postanowiła kupić mężowi na urodziny jakieś zwierzę, a że dysponowała tylko 50złotymi, pyta sprzedawcę: - macie jakieś zwierzę za 50 złotych? na co sprzedawca odpowiada: - no mamy, żabę za 50 złotych. - to co to za żaba, ze taka droga?! - Proszę Pani, to jest żaba, która najlepiej na świecie robi laskę. Na co żona zdecydowała się ją kupić. Po powrocie do domu wręcza mężowi żabę i instruuje co i jak z nią robić. Mąż postanowił od razu ją wypróbować, więc wziął ją do pokoju obok. Po chwili z pokoju zaczęły dobiegać 'dziwne' dźwięki, a mąż długo nie wychodził, więc żona położyła się spać. Nad ranem obudziły ją dźwięki z kuchni, tłuczenie garnków. Zeszła na dół i w kuchni zastała męża, który z żabą studiował książkę kucharską. Zdziwiona pyta: - Jezu, co się tu dzieje?! Na co mąż odpowiada: - jak tylko żaba nauczy się gotować, WYPI#RDALASZ! 7. Przychodzi baba na bal przebierańców naga, cała pomalowana na biało. Podchodzi do niej facet i pyta: - Przepraszam, ale za co jest Pani przebrana? Na to baba rozchyla nogi i mówi: - za dziurę w zębie.

Te da mi się podobają:)

Krzysztof:] "Jeśli coś jest nie możliwe do wykonania, dajcie to zrobić Polakom."
cyt z Napoleon Bonaparte

SansSommeil
SansSommeil
  12 kwietnia 2011
hejt
hejt: Przychodzi baba na bal przebierańców naga, cała pomalowana na biało. Podchodzi do niej facet i pyta: - Przepraszam, ale za co jest Pani przebrana? Na to baba rozchyla nogi i mówi: - za dziurę w zębie.

Dobreee :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 kwietnia 2011

Całkiem dobre :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.