agoosiaaa
agoosiaaa
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Hej ho:rock:

1.



2.

Jako mlody chlopiec mialem to szczescie, ze udalo mi sie wejsc do klubu ze streapteasem.
Moja mama dowiedziala sie o tym nastepnego dnia i cala zezloszczona spytala:
- widziales tam cos,czego nie powinienes byl widziec?
- tak, tate.

3.



4.

Dzis czuje sie jak tampon.
w dobrym miejscu, o zlej porze.

5.

Zwyciestwo smakuje jak kanapka z bekonem - i muzulmanczycy nigdy nie poznaja jego smaku.

6.



7.

Kiedy moja zona wrocila dzisiaj z pracy do domu, postanowilem porozmawiac z nia o zachowaniu naszego syna.
- widzialas stan jego pokoju ? - spytalem
- co? - powiedziala - patrzylam do niego rano przed wyjsciem do pracy, wszystko wygladalo w porzadku.
- ok, czyli mozemy na tej podstawie ustalic, ze zastrzelil sie gdzies miedzy 9ta rano a 4ta po poludniu.

8.

Wydaje mi sie, ze najbardziej zawsze ranie tych, ktorych kocham najmocniej...
najprawdopodobnie dlatego, ze mam OGROMNEGO ptaka.

9.

Nie mowie, ze mam ogromnego ptaka, ale kiedy mi stanie, to brakuje mi skory, by zamknac oczy.

10.

Siedzialem w parku wczoraj wieczorem, kiedy przepiekna blondynka przybiegla do mnie za psem, ktory wlasnie obwachiwal moja noge.
''przepraszam'' - powiedziala - ''nie ugryzie chocby nie wiadomo co sie dzialo, pozyczylam go na spacer od sasiada, poniewaz slyszalam, ze gdzies w poblizu grasuje bardzo chory zboczeniec''
''nie ugryzie, chocby nie wiadomo co sie dzialo??''
''dokladnie'' - odpowiedziala.
wiec strzelilem jej w twarz, ze padla bezwladnie na ziemie i wyruchalem psa w jego odbyt.

11.

Moja mama zawsze powtarzala mi, ze dobrego czlowieka trudno jest znalezc.
Wedlug tej logiki Bin laden jest najlepszym czlowiekiem na ziemi.

12.

Moj kumpel powiedzial do mnie: jak to mozliwe, ze wszystkie laski tak na ciebie leca?
- to proste - odpowiedzialem - po prostu zawsze sie upewniam, ze towarzyszy mi jakis glupi i brzydki kumpel.
- niezle - odpowiedzial moj kumpel, po czym mrugnal i podrapal sie po jajkach.

Pozdro, Agusia.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mowie, ze mam ogromnego ptaka, ale kiedy mi stanie, to brakuje mi skory, by zamknac oczy. 10. Siedzialem w parku wczoraj wieczorem, kiedy przepiekna blondynka przybiegla do mnie za psem, ktory wlasnie obwachiwal moja noge. ''przepraszam'' - powiedziala - ''nie ugryzie chocby nie wiadomo co sie dzialo, pozyczylam go na spacer od sasiada, poniewaz slyszalam, ze gdzies w poblizu grasuje bardzo chory zboczeniec'' ''nie ugryzie, chocby nie wiadomo co sie dzialo??'' ''dokladnie'' - odpowiedziala. wiec strzelilem jej w twarz, ze padla bezwladnie na ziemie i wyruchalem psa w jego odbyt.


Konto usunięte
Konto usunięte: Moj kumpel powiedzial do mnie: jak to mozliwe, ze wszystkie laski tak na ciebie leca? - to proste - odpowiedzialem - po prostu zawsze sie upewniam, ze towarzyszy mi jakis glupi i brzydki kumpel. - niezle - odpowiedzial moj kumpel, po czym mrugnal i podrapal sie po jajkach.


:crylol:

Nie wiem co powiedzieć, zwłaszcza po tym drastycznym z psem :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 kwietnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie wiem co powiedzieć, zwłaszcza po tym drastycznym z psem

effect achieved :rock:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: effect achieved

Nie chwal się już tak znajomością niemieckiego :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Undertaker
Undertaker
  7 kwietnia 2011

Uwielbiam, moim zdaniem najlepszy twój temat :ziober2:

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 kwietnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Nie chwal się już tak znajomością niemieckiego :)

:rotfl:
to po niemiecku tez tak idzie?? :D

Undertaker
Undertaker: Uwielbiam, moim zdaniem najlepszy twój temat

przebija nawet historie z babcia z reala :woot:
:piwo:
Kalida
Kalida
  8 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zwyciestwo smakuje jak kanapka z bekonem - i muzulmanczycy nigdy nie poznaja jego smaku.

:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Siedzialem w parku wczoraj wieczorem, kiedy przepiekna blondynka przybiegla do mnie za psem, ktory wlasnie obwachiwal moja noge. ''przepraszam'' - powiedziala - ''nie ugryzie chocby nie wiadomo co sie dzialo, pozyczylam go na spacer od sasiada, poniewaz slyszalam, ze gdzies w poblizu grasuje bardzo chory zboczeniec'' ''nie ugryzie, chocby nie wiadomo co sie dzialo??'' ''dokladnie'' - odpowiedziala. wiec strzelilem jej w twarz, ze padla bezwladnie na ziemie i wyruchalem psa w jego odbyt.

szok:crylol:
ale dowcip:ninja:
newwaver
newwaver
  8 kwietnia 2011

Najbardziej 5 i 6, ale reszta też ujdzie. :D

Milagroska
Milagroska
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzis czuje sie jak tampon. w dobrym miejscu, o zlej porze.

:rotfl:
ogólnie niezły temat.;)
hejt
Posty: 1401 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 96
hejt
  12 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wyruchalem psa w jego odbyt.

Konto usunięte
Konto usunięte: to brakuje mi skory, by zamknac oczy.

wielkie :piwo:. :D
Inność drażni jednakowość.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.