surojak
Posty: 878 (po ~120 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
surojak
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)

1. Młoda kobieta stoi w kolejce do kasy w supermarkecie. W koszyku ma mydełko, szczoteczke do zebow zebow, cztery bułki, mrozona pizze i jogurt.
Kasjer przyglada sie kobiecie, usmiecha sie i mowi:
- Samotna, co?
Kobieta usmiecha sie niesmialo i mówi:
- Tak, ale jak pan to odgadl?
Kasjer:
- Bo jest Pani taka brzydka.

2.Poranek w alpejskim kurorcie. Na taras wychodzi Anglik i woła:
- How wonderful!
Wychodzi Niemiec i wzdycha:
- Das ist wunderbar!
Wychodzi Rosjanin i dziwuje się:
- Kak prikasna!
Wychodzi Polak i stwierdza:
- O ku:martuska:a...

3. O 3 nad ranem przychodzi do domu pijany mąż, żona w drzwiach krzyczy
-gdzie ty łajzo byłeś do tej godziny!!
-yyy nnaaa czyyniee
-na jakim znowu czynie pijoku
-nnaaaczyniiee bo będę żygał

4. Dwóch prawników weszło do baru. Zamówili po drinku, po czym wyciagnęli z teczek po kanapce i zaczęli jesć. Natychmiast pojawił się przed nimi właściciel baru.
- Panowie, bez przesady,nie możecie tu jesć swoich kanapek.
Prawnicy wzruszyli ramionami i zamienili się kanapkami

5. Żona otwiera drzwi, a tam mąż stoi z owcą pod pachą i mówi:
- To jest ta świnia którą posuwam!
Na to żona:
- Ty idioto! To nie świnia tylko owca!
- Zamknij się do owcy mówiłem!!

:skok2::skok2::skok2:

Krzysztof:] "Jeśli coś jest nie możliwe do wykonania, dajcie to zrobić Polakom."
cyt z Napoleon Bonaparte

manio15
Posty: 573 (po ~58 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
manio15
  6 kwietnia 2011

tylko 4.
Reszte juz znalem ;]

No nie to znowu Ty! Ej sprzedaj mnie jakiejs fajnej brunetce, bo już mi sie znudzila Twoja brzydka twarz!

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 kwietnia 2011
surojak
surojak: 5. Żona otwiera drzwi, a tam mąż stoi z owcą pod pachą i mówi: - To jest ta świnia którą posuwam! Na to żona: - Ty idioto! To nie świnia tylko owca! - Zamknij się do owcy mówiłem!!

:crylol:

.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ShittyChicken
ShittyChicken
  7 kwietnia 2011

4 i 5 :)

Damjan
Damjan
  7 kwietnia 2011
surojak
surojak: surojak

I to ma być lepszy temat? :superkupa::superkupa::superkupa:
tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  7 kwietnia 2011

4ka jedynie.

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

Kalida
Kalida
  8 kwietnia 2011

dowcipoy stare
a od tych gifow mnie bolą oczy :and:

pokahontazz
pokahontazz
  9 kwietnia 2011

pierwszy dobry:mrgreen:

OnTheEdgeOfLife
OnTheEdgeOfLife
  9 kwietnia 2011
surojak
surojak: Prawnicy wzruszyli ramionami i zamienili się kanapkami

to jest dobre :D
Nefir
Nefir
  11 kwietnia 2011
surojak
surojak:

5. Żona otwiera drzwi, a tam mąż stoi z owcą pod pachą i mówi:
- To jest ta świnia którą posuwam!
Na to żona:
- Ty idioto! To nie świnia tylko owca!
- Zamknij się do owcy mówiłem!!

Haha dobre xD
Avatar użytkownika hejthejt
Posty: 1401 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 99
hejt
  12 kwietnia 2011
surojak
surojak: -nnaaaczyniiee bo będę żygał

to było dobre :crylol:
Inność drażni jednakowość.
NoIife
NoIife
  13 kwietnia 2011
surojak
surojak: 5. Żona otwiera drzwi, a tam mąż stoi z owcą pod pachą i mówi: - To jest ta świnia którą posuwam! Na to żona: - Ty idioto! To nie świnia tylko owca! - Zamknij się do owcy mówiłem!!

komixxy.pl
XxCalypsoxX
XxCalypsoxX
  21 kwietnia 2011
Idzie zakonnica ulicą. W pewnej chwili potyka się o kamień.
Zdenerwowana wstaje i mówi do Jesusa:
- Jezus Maryja!
A Jezus na to:
- Jak ja mam ryj, to Ty krzywe nogi!


:gora:
GufiMasturbejszyn9
GufiMasturbejszyn9
  23 kwietnia 2011

ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds
ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds ds df ds dsd sd sds dsd sd s dsd s sd s dsd sd s sd s dsd sd sd sd sd sd s dsd sd s s ds

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.