agoosiaaa
agoosiaaa
  4 kwietnia 2011 (pierwszy post)
Hej ho!

1.



2.

Usiedlismy z nasza jedenastoletnia corka przy stole i staralismy sie jej logicznie wytlumaczyc, ze bez doswiadczenia i odpowiedniego zabezpieczenia finansowego nie moze sama wychowac dziecka.

Poza tym jego rodzice omal nie zwariowali jak szukali go w parku.

3.



4. opowiem wam teraz historie z reala:

Moja babcia ma jakies 60 lat, w sumie wiecej, ale to niewazne. Ja z moim rodzenstwem od dobrych pieciu lat mieszkamy w uk - jednak moj brat, jako ze w tym roku konczy dopiero 16scie lat, wedlug polskiego prawa musi uczeszczac do szkoly, wiec co roku moi rodzice sa zmuszeni brac zaswiadczenie ze szkoly w uk i zanosic je do urzedu w polsce, ze faktycznie do szkoly chodzi.
jakos 2 tygodnie temu nadszedl ten czas, ze moja babcia dostala list, ze potrzebuja zaswiadczenia ze moj brat chodzi do szkoly. zadzwonila wiec do mojej mamy i mowi jej o calej sytuacji, na co moja mama ze chwilowo nie ma urlopu i bedzie w polsce w lipcu, wiec wtedy dostarczy zaswiadczenie.
no wiec moja babcia poszla do urzedu w polsce i mowi do goscia:
''dzien dobry nazywam sie jacek xyz, przyszedlem powiedziec ze na razie nie moge dostarczyc zaswiadczenia o tym, ze uczeszczam do szkoly, poniewaz nie bedzie mnie w polsce do lipca''
na to gosciu po drugiej stronie biurka: ''jak imie?''
''jacek xyz''
''a data urodzenia''
''pierwszy maja dziewiecdziesiatego piatego''
na co gosciu popatrzyl sie na moja babcie i mowi:
''ale tysiac dziewiecset?''

:crylol:

sikam.

5.



6.

Kobieta: Jakiego koloru sa moje oczy?
Mezczyzna: 34C

7.

Moja ciezarna dziewczyna bedzie miala dzisiaj aborcje.
Ale nic jej nie mowcie, to niespodzianka.

8.

Moja zona wlasnie spytala: ''co chcesz dostac na dzien ojca''
''chce by obciagnela''
''haha, ale ja sie pytam, co chcesz od naszej corki''
wkurza mnie, ze musze sie caly czas powtarzac.

9.



10.

Wiadomosci BBC: wzrastaja pytania, dlaczego specjalistyczny sprzet wyszukujacy bomby bue znalazl falszywej bomby na samolocie z Londynu do Istanbulu.

e? - moze dlatego ze to nie byla bomba?

11.

Czytalem ostatnio w gazecie o corce, ktora kazala placic wlasnemu ojcu za seks z nia. to bylo obrzydliwe - co to za corka, co kaze placic wlasnemu ojcu??

12.

Najprawdopodobniej nie powinienem byl wczoraj wracac po pijaku samochodem do domu z knajpy...

zwlaszcza, ze przyszedlem tam na nogach...

13.

Przysieglem zone, ze juz nigdy jej nie uderze, ze znajde prace i ze bede razem z nia wychowywal prawidlowo nasze dzieci.

Lzy szczescia pociekly po jej twarzy - ten moment szczescia, ktory zostanie w jej myslach na zawsze...

Ten moment, w ktorym krzyknelem ''prima aprilis'' i strzelilem jej strzal prosto w pysk!

Nabiera sie na ten zart co roku.

14.



15.



Pozdrawiam, Agus :D
Ajra
Posty: 26849 (po ~168 znaków)
Reputacja: 7 | BluzgometrTM: 2
Ajra
  5 kwietnia 2011

Podoba mi się! ;-D

spread my wings and fly hold my head up high
Undertaker
Undertaker
  5 kwietnia 2011

Uwielbiam to :P

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  5 kwietnia 2011

Sytuacja z reala z babcią powaliła :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Damjan
Damjan
  5 kwietnia 2011

Całkiem , całkiem

agoosiaaa
agoosiaaa
  5 kwietnia 2011
Ajra
Ajra: Podoba mi się! ;-D

milo mi to czytac :mrgreen: :piwo:

Undertaker
Undertaker: Uwielbiam to :P

:calusek:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Sytuacja z reala z babcią powaliła

wiem, jak to uslyszalam od mojej babci to rylam z tego przez dobre pol godziny :rotfl:

Damjan
Damjan: Całkiem , całkiem http://fmod.szatana.eu/emotki/big-grin.gif

thx :rock: :piwo:
Patrishia
Patrishia
  5 kwietnia 2011

Bardzo się podoba. Głównie sytuacja z babcią. Aż sobie na zakupach przypomniałam i zaczęłam śmiać :D

:pinkdrink:

agoosiaaa
agoosiaaa
  5 kwietnia 2011
Patrishia
Patrishia: Bardzo się podoba. Głównie sytuacja z babcią. Aż sobie na zakupach przypomniałam i zaczęłam śmiać :D

:rotfl:

Patrishia
Patrishia: :pinkdrink:

i nawzajem:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, jak to uslyszalam od mojej babci to rylam z tego przez dobre pol godziny

A jak ona się poczuła ? :D
Dobrze, że koleś nie powiedział : " A to w tym wieku jeszcze ludzie żyją ?"

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  6 kwietnia 2011

całkiem przyjemny temat:)

Avatar użytkownika hejthejt
Posty: 1401 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 99
hejt
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nabiera sie na ten zart co roku.

za to duże :piwo: :D
Inność drażni jednakowość.
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 kwietnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: A jak ona się poczuła ? :D Dobrze, że koleś nie powiedział : " A to w tym wieku jeszcze ludzie żyją ?"

:rotfl: dobrze, ze moja babcia ma poczucie humoru :mrgreen:

wodzu2377
wodzu2377: całkiem przyjemny temat:)

:piwo:

hejt
hejt: za to duże :D

i nawzajem :piwo:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  7 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dobrze, ze moja babcia ma poczucie humoru

Musi mieć, toć w jej czasach nie było takiego czegoś jak foch :) Chyba, że to nowoczesna babcia jak moja :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 kwietnia 2011
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Musi mieć, toć w jej czasach nie było takiego czegoś jak foch :) Chyba, że to nowoczesna babcia jak moja

nie no, ze skypa korzystac patrafi, wiec chyba nie jest taka do tylu :mrgreen:
Bemu
Posty: 40537 (po ~83 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 45
Bemu
  9 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Przysieglem zone, ze juz nigdy jej nie uderze, ze znajde prace i ze bede razem z nia wychowywal prawidlowo nasze dzieci. Lzy szczescia pociekly po jej twarzy - ten moment szczescia, ktory zostanie w jej myslach na zawsze... Ten moment, w ktorym krzyknelem ''prima aprilis'' i strzelilem jej strzal prosto w pysk! Nabiera sie na ten zart co roku.

jakoś tak przewidziałem zakończenie :)

Seks jest jak smarowanie kromki masłem. Co prawda można użyć do tego karty kredytowej, ale jak się użyje noża, jest o wiele łatwiej.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.