AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  7 marca 2011 (pierwszy post)

Witam, witam i o zdrowie pytam :piwo: bo u mnie niestety kiepsko przez te wieczorne, zimne powiewy wiatru :( ...

Kiedy mąż wrócił do domu wiedziałam już że jest pijany. Ostatnią dziurkę w palcie zapiął swoim jajcem.

obieta gładzi facetowi jajca. Delikatnie masuje, rozciera, gładzi, wzdycha ... cała się oddaje temu zajęciu.
Facet patrzy na nią i mówi :
- Kochanie. Jesteś fantastyczna. O czym myślisz ?
- Eee... nic. Przypomniałam tylko sobie jak też je kiedyś miałam ...

- Kochanie ? Jak wyglądam w tej sukience ?
- A jak powiem Ci prawdę to się nie obrazisz ?
- No nie ...
- Ty tłusta, głupia k***o !!!

- Koteczku mój. Kochanie ? Gdzie jesteś?
- Tutaj jestem kochany !!
- Wypie**alaj !!! Kota szukam !!!

Wczorajszej nocy zatrzymała mnie policja. Policjant zapytał:
- Czy w pańskim samochodzie znajduje się cokolwiek, co w nim być nie powinno?
Odpowiedziałem:
- Tak, panie władzo, moja żona. Wiem, że powinna być w kuchni

Żona robi mężowi jajecznicę na śniadanie, mąż staje przy niej i zaczyna:
-Więcej masła. Więcej. No ale nie przesadzaj. Użyj łyżki. Masła więcej. Dosyp soli. DOSYP SOLI! Zawsze zapominasz o soli. Obróć że tą jajecznicę. OSTROŻNIE! No co Ty w ogóle robisz... Opanuj się. OSTROŻNIE MÓWIĘ! Nigdy mnie nie słuchasz. Czemu dałaś tak mało masła? I jeszcze tej soli nie dodałaś... NO MIAŁO BYĆ OSTROŻNIE! Przypalisz zaraz tą jajecznicę, zmniejsz ogień...
Ta w końcu nie wytrzymuje i pyta:
-Co Ty w ogóle odpie**alasz? Przecież Ty nawet jajka nie umiesz ugotować, to co się wpie**alasz jak ja coś przyrządzam?
-Chciałem Ci pokazać jak się czuję kiedy prowadzę a Ty siedzisz obok.

Misjonarz Świadków Jehowy puka do drzwi. Otwiera mu koleś (na oko 30 lat, bryle na nosie i wielkie, czarne pekaesy):
- Słucham?
- Czy wie Pan, co zrobić, aby trafić do królestwa niebieskiego? - pyta Świadek.
- Nie, ale zapraszam do środka.
Świadek wchodzi, zatrzymuje się w pokoju i... nic.
- Co chciał mi pan powiedzieć? - indaguje gospodarz.
- Eeeeee.... aaaa... no ten tego... - stęka Świadek.
- Co jest? Co się stało, że pan zaniemówił?
- Jeszcze nigdy tak daleko nie wchodziłem...

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wczorajszej nocy zatrzymała mnie policja. Policjant zapytał: - Czy w pańskim samochodzie znajduje się cokolwiek, co w nim być nie powinno? Odpowiedziałem: - Tak, panie władzo, moja żona. Wiem, że powinna być w kuchni

no cztery dni temu wrzucilam to juz tutaj: http://www.fotka.pl/forum/humor/1045510,Nalezy_do_Ushera

reszta ogolnie tez znana.
ale obrazek zabawny :D
JohnyDoe
JohnyDoe
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: - Koteczku mój. Kochanie ? Gdzie jesteś? - Tutaj jestem kochany !! - Wypie**alaj !!! Kota szukam !!!

:rotfl:

i obrazek tez niezly
rain
rain
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: - Koteczku mój. Kochanie ? Gdzie jesteś? - Tutaj jestem kochany !! - Wypie**alaj !!! Kota szukam !!!


Konto usunięte
Konto usunięte: Wczorajszej nocy zatrzymała mnie policja. Policjant zapytał: - Czy w pańskim samochodzie znajduje się cokolwiek, co w nim być nie powinno? Odpowiedziałem: - Tak, panie władzo, moja żona. Wiem, że powinna być w kuchni


Konto usunięte
Konto usunięte: Facet patrzy na nią i mówi : - Kochanie. Jesteś fantastyczna. O czym myślisz ? - Eee... nic. Przypomniałam tylko sobie jak też je kiedyś miałam ...

dobre :lol:
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: - Koteczku mój. Kochanie ? Gdzie jesteś? - Tutaj jestem kochany !! - Wypie**alaj !!! Kota szukam !!!

Ten mnie rozbawił. :-D
LadyGriffin
LadyGriffin
  7 marca 2011

A tak nawet niezle :pavarotti: :piwo:
:lol:

HelenaVonNietzsch
HelenaVonNietzsch
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Koteczku mój. Kochanie ? Gdzie jesteś? - Tutaj jestem kochany !! - Wypie**alaj !!! Kota szukam !!!

:lol: :lol: :lol: osmarkalam sie

wszystkie dobre :0
AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  8 marca 2011

ciesze sie ze się nawet podoba :mrgreen:

Kalida
Kalida
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ciesze sie ze się nawet podoba

nie wszystkim :)
AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  8 marca 2011
Kalida
Kalida: nie wszystkim :)

to po co nabijasz posty :ziew:
Kalida
Kalida
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to po co nabijasz posty

to byla moja wypowiedz
masz z tym problem ? :)
AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  8 marca 2011
Kalida
Kalida: masz z tym problem ? :)


kłótnia na forum? nie dzięki ustępuje głupszej, trzymaj się ciepło
Kalida
Kalida
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kłótnia na forum? nie dzięki ustępuje głupszej, trzymaj się ciepło

to bylo pytanie
nie poczatek klotni :and:
glupszej od kogo ? od ciebie ?
czy to mozliwe ?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: obieta gładzi facetowi jajca. Delikatnie masuje, rozciera, gładzi, wzdycha ... cała się oddaje temu zajęciu. Facet patrzy na nią i mówi : - Kochanie. Jesteś fantastyczna. O czym myślisz ? - Eee... nic. Przypomniałam tylko sobie jak też je kiedyś miałam ...

Po bandzie :crylol:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  12 marca 2011

Obrazek :)

:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.