kris850614
Posty: 232 (po ~1208 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 6
kris850614
  2 lutego 2011 (pierwszy post)

1.Jadą sobie w przedziale pociągu Anglik, Żyd i murzyn. Nagle przez drzwi wlatuje mucha. Przelatuje obok Anglika, ten ją przepędza. Przelatuje koło Żyda, ten nie reaguje. Przelatuje koło murzyna, a ten szybko łapie ją w locie, urywa skrzydełka i zjada. Żyd i Angol patrzą zdziwieni. Po 10 minutach jazdy do przedziału wlatuje kolejna mucha. Siada na Angliku, ale ten tylko flegmatycznie ją odpędza. Przelatuje koło Żyda, a ten łapie ją w locie, urywa jej skrzydełka i pokazuje murzynowi:
- Chcesz kupić ?

2.Siedzi facet w fotelu i je cukierki. Obok biega 3-letni synek i krzyczy:
- Tatuś nie daje cukierka! Tatuś nie daje cukierka!
Tatuś melancholijnie:
- "Nie daje" to mamusia, a tatuś się nie dzieli...

3.Miałem straszny sen - wydawało mi się, że jestem w trakcie sesji, ale na szczęście obudziłem się i zobaczyłem was chłopaki i już jestem spokojny - powiedział Mosze do współwięźniów w Auschwitz.

4.Mały Pakistańczyk mówi do mamy "Mogę wylizać naczynie kiedy skończysz?"
"Nie. Mieszkamy teraz w Anglii, tu się spuszcza wodę."

5.Widziałem wczoraj w telewizji emocjonującą kampanię społeczną. Pokazali małe afrykańskie dziecko, które od kilku dni nic nie jadło i nie ma nawet dostępu do czystej wody do picia.
Poczułem się dziwnie. Moje usta zaczęły drżeć, łzy napłynęły mi do oczu....
W końcu kichnąłem i dalej miałem wszystko w dupie.

6.Jeśli zobaczysz człowieka w koszulce z Justinem Bieberem zbliżającego się do szafy grającej z monetą w ręce, zaje.banie mu krzesłem jest uważane za obronę konieczną.

7.Prawdziwe studiowanie zaczyna się w miejscu, gdzie Google nie wie o co chodzi.

8.Pewnego razu ustawiłam się w kolejce w sklepie zoologicznym w Poznaniu. Przede mną stał ogromny młody człowiek - wysoki chyba na 2 metry, "napakowany", a w dodatku łysy i ubrany tak, że jedyne co przyszło mi do głowy to myśl, że na pewno kupi zaraz karmę dla swojego rottweilera. Kiedy przyszła jego kolej, chłopak zwrócił się ściszonym, trochę niepewnym głosem do sprzedawcy:
- Poproszę sianko dla króliczka.

...zakaz to najlepsza propaganda...

Gentleman93
Gentleman93
  2 lutego 2011

istny sadistic. ehh :ninja:

Alucard
Alucard
  2 lutego 2011
Gentleman93
Gentleman93: istny sadistic. ehh

I uj, ja tam nie wchodzę.

Dobre :piwo:
NoChange
NoChange
  2 lutego 2011
:brawo: świetne :D
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 lutego 2011
kris850614
kris850614: 4.Mały Pakistańczyk mówi do mamy "Mogę wylizać naczynie kiedy skończysz?" "Nie. Mieszkamy teraz w Anglii, tu się spuszcza wodę."

:crylol:

Dobre i nie znałem bo nie łażę po satisticach i innych prykach :swir:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  2 lutego 2011

no całkiem calkiem:)

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  3 lutego 2011

Znane z jm.

:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
PureDream
Posty: 15 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 57
PureDream
  3 lutego 2011

Pierwszy dobry!

"Chcesz kupić ?"
:rotfl:

SladKrwi
SladKrwi
  11 lutego 2011


.
stwierdzam ze nie bede sie produkowac przy totalnie beznadziejnych tematach. Za kazdy taki temat kopiuj-wklej ten komentarz. Jesli masz go u siebie - zmien psychiatre zanim dodasz kolejny temat
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.