nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  16 stycznia 2011 (pierwszy post)

Myślę, że mój tatuś był superbohaterem!
Znalazłem biały kostium i kaptur na strychu.



Możesz zaoszczędzić na większym telewizorze przesuwając kanapę do tego, który już masz.


Mój dziadek ma lwie serce.. i dożywotni zakaz wstępu do zoo w Chorzowie.


Ze względu na poważne przeludnienie na Facebooku, władze serwisu zdecydowały się przenieść wszystkich czarnoskórych do nowej witryny.
Junglebook rusza w przyszłym tygodniu.


Grałem w niewielkiej roli w nowym filmie.
Jestem krasnoludem.


Dlaczego kobiety biorą ślub w bieli?
Biel pasuje do urządzeń kuchennych.


30% nastolatków jest prześladowanych
10% chce popełnić samobójstwo
Mam Alzheimera
Czy ktoś jadł bekon?


Jako Chińczyk uważam Amerykanów za bardzo przereklamowanych.


Co jest najlżejszą rzeczą na świecie?
Penis - nawet myśl może go podnieść.


Moja żona jest jak puste konto w banku. Nie generuje większego zainteresowania.


Mój kumpel własnie powiedział mi, że zdiagnozowano u niego AIDS, raka, Alzheimera, dysfunkcję erekcji i świńską grypę.
Zrobiło mi się go żal dopiero po tym, jak się przyznał, że kibicuje Koronie Kielce..


Bardzo podobały mi się wakacje w Czarnobylu, ale odkąd wróciłem mam ten dziwny ból w skrzydłach.


Pozdrawiam Uki.
:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
agoosiaaa
agoosiaaa
  16 stycznia 2011
nieznam
nieznam: Mój kumpel własnie powiedział mi, że zdiagnozowano u niego AIDS, raka, Alzheimera, dysfunkcję erekcji i świńską grypę. Zrobiło mi się go żal dopiero po tym, jak się przyznał, że kibicuje Koronie Kielce..

:rotfl:

nieznam
nieznam: Bardzo podobały mi się wakacje w Czarnobylu, ale odkąd wróciłem mam ten dziwny ból w skrzydłach.


nieznam
nieznam: Mój dziadek ma lwie serce.. i dożywotni zakaz wstępu do zoo w Chorzowie.Ze względu na poważne przeludnienie na Facebooku, władze serwisu zdecydowały się przenieść wszystkich czarnoskórych do nowej witryny. Junglebook rusza w przyszłym tygodniu.

te naj :rock::piwo:
ZacnyUser
ZacnyUser
  17 stycznia 2011

Uki, jak zwykle Twój temat nie wymaga komentarza. :piwo:

ZacnyUser
ZacnyUser
  17 stycznia 2011
nieznam
nieznam: 30% nastolatków jest prześladowanych 10% chce popełnić samobójstwo Mam Alzheimera Czy ktoś jadł bekon?

Ale tego nie kumam. :nielapie:
manio15
Posty: 573 (po ~58 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
manio15
  17 stycznia 2011

Twoj temat, jak zawsze mi sie podoba ;]

No nie to znowu Ty! Ej sprzedaj mnie jakiejs fajnej brunetce, bo już mi sie znudzila Twoja brzydka twarz!

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 stycznia 2011
nieznam
nieznam: 30% nastolatków jest prześladowanych 10% chce popełnić samobójstwo Mam Alzheimera Czy ktoś jadł bekon?


nieznam
nieznam: Moja żona jest jak puste konto w banku. Nie generuje większego zainteresowania.


nieznam
nieznam: Mój kumpel własnie powiedział mi, że zdiagnozowano u niego AIDS, raka, Alzheimera, dysfunkcję erekcji i świńską grypę. Zrobiło mi się go żal dopiero po tym, jak się przyznał, że kibicuje Koronie Kielce..Bardzo podobały mi się wakacje w Czarnobylu, ale odkąd wróciłem mam ten dziwny ból w skrzydłach.


Rozwalają :rotfl:

Łap :piwo:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

OnTheEdgeOfLife
OnTheEdgeOfLife
  17 stycznia 2011

bez kitu, ne ma takiego ktory by mi sie ne podobal :D

AliciaKeysx3
AliciaKeysx3
  18 stycznia 2011

Pierwszy + za zwięzłość. Drugi za chwile uśmiechu ;)

Mecherechezdus
Mecherechezdus
  18 stycznia 2011

no

Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  19 stycznia 2011

spoko :piwo:

aishe
aishe
  21 stycznia 2011

nie wierzę, weszłam na forum i widzę jeszcze kogoś z prastarej ekipy...

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  22 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wierzę, weszłam na forum i widzę jeszcze kogoś z prastarej ekipy...

A i ja się zdziwiłem, że Ty jeszcze żyjesz :)
Sto lat Cię tu nie widziałem :piwo:
:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
kundziorka86
Posty: 8675 (po ~152 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 30
kundziorka86
  25 stycznia 2011
nieznam
nieznam: Zrobiło mi się go żal dopiero po tym, jak się przyznał, że kibicuje Koronie Kielce..

Eeee... Uważaj se mój drogi :jezyk2:

Dobry temat :) :piwo:
BU! :**
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.