nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  31 grudnia 2010 (pierwszy post)

Wiem, że zaśmiecam forum tym tematem, ale póki co proszę innych moderatorów o nie zamknięcie tego tematu. Sam to zrobię jutro :piwo:

Chciałem wszystkim userom złożyć wszystkiego najlepszego i życzyć szczęśliwego nowego roku!
Oby w nowym roku 2011 było więcej genialnych tematów, które nie będą znane z innych serwisów internetowych :)

Pod ten nowy rok :piwo:

P.S. Za kilka dni będzie nowy regulamin tego forum.
Pozdrawiam Uki.

:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
ShittyChicken
ShittyChicken
  31 grudnia 2010
nieznam
nieznam: Chciałem wszystkim userom złożyć wszystkiego najlepszego i życzyć szczęśliwego nowego roku! Oby w nowym roku 2011 było więcej genialnych tematów, które nie będą znane z innych serwisów internetowych :)

:**
Wzajemnie Uki, oczywiście :)

nieznam
nieznam: P.S. Za kilka dni będzie nowy regulamin tego forum.

O, to ciekawe :)
ZacnyUser
ZacnyUser
  1 stycznia 2011
nieznam
nieznam: Pozdrawiam Uki.

Wzajemnie. :3
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  2 stycznia 2011
nieznam
nieznam: Pod ten nowy rok

:piwo:
Dzięki!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

pokahontazz
pokahontazz
  2 stycznia 2011
nieznam
nieznam: Chciałem wszystkim userom złożyć wszystkiego najlepszego i życzyć szczęśliwego nowego roku!

Dzięki Łukasz, wzajemnie:)

nieznam
nieznam: P.S. Za kilka dni będzie nowy regulamin tego forum.

tu nie jest potrzebny regulamin, tu są potrzebni ludzie...
notEASYtobeGREEN
notEASYtobeGREEN
  2 stycznia 2011

wzajemnie Uki :-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.