JednaWielkaOrgia
JednaWielkaOrgia
  24 grudnia 2010 (pierwszy post)

Chyba jeszcze nie było ,a więc zaczynamy :



"Negatyw
Nie dość, że upominałam się dwa razy o przesyłkę i została ona wysłana tydzień po przelewie to jeszcze przyszło nie to co zamawiałam (długi rękaw zamiast krótkiego). Ja ze swojej strony zrobiłam wszystko żeby było ok.
[Odpowiedź z:pią 20 sie 2010 163244 CEST] Wstrzymywaliśmy się z wysyłką ponieważ zapowiadali w telewizorni ochłodzenie więc krótki rękaw nijak by nie zdał egzaminu !!! Po przyjściu chłodnego frontu wysłaliśmy długi rękaw i za naszą dobrą wolę otrzymaliśmy negatyw !!!"

"Tajemniczy allegrowicz. Pisze dokładne opisy swoich aukcji, ale to nie moja wina, że nie doczytałem pewnego punktu. NIE POLECAM!!!"

"AŻ SMIERDZI TU OSZUSTWEM...TY BEZNADZIEJNA KANALIO!!!UDŁAW SIĘ TYMI PIENIEDZMI ZA TEN WÓZEK!!OBY CI KAŻDY OKRUCH KAŻDA KROPLA UTKNĘŁA W GARDLE ZAKUPIONA ZA MOJE PIENIĄDZE!!!!!!!!!!!!!"

"Negatyw
Bo jest za Wisłą je:cenzura:y"

"w ogóle niepowazny czlowiek zero kompatybilnosci , wystawia aukcje po czym nie loguje sie, poza tym prawdopodobnie jest gejem.. nic nie mam do gejow ale podrywa mnie przez telefon..."

"************* (41) (Kupujący) Neutralny wto 13 mar 2007 193024 CET 172280608 Pokaż
proszę o nr konta pozdrawiam"

"Wszystko bardzo sprawnie, szybko, milo, bezpiecznie, bezproblemowo, zgodnie z planem, zgodnie z logika ,zgodnie z ogolnie przyjetymi zasadami, zgodnie z Biblia, Koranem, Tora i komiksami Kajko i Kokosz Po prostu BARDZO POZYTYWNIE !!!"

"UWAGA.. nie kupujcie alufelg na allegro!!!!!
Wygralem licytacje, i koles mi napisal, ze musze poczekac tydzien,
bo musi zlokalizowac samochod z takimi alusami w W-wie."

Pozdro .

pokahontazz
pokahontazz
  24 grudnia 2010

ano fajne fajne, pierwszy miażdzy, szkoda, że tylko tyle

Patrishia
Patrishia
  24 grudnia 2010

Ostatni, hahahah.

SladKrwi
SladKrwi
  25 grudnia 2010

jakos do mnie nie przemawiaja

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 grudnia 2010

A nawet nawet.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

ZacnyUser
ZacnyUser
  25 grudnia 2010

Przedsprzedaż udana. :lol:

LadyGriffin
LadyGriffin
  25 grudnia 2010

calkiem,calkiem ;]

Ilona
Ilona
  26 grudnia 2010

a mi sie w zasadzie tylko ostatni jakos podobał :woot:

zelka
Posty: 6563 (po ~68 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 44
zelka
  26 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: "Negatyw Nie dość, że upominałam się dwa razy o przesyłkę i została ona wysłana tydzień po przelewie to jeszcze przyszło nie to co zamawiałam (długi rękaw zamiast krótkiego). Ja ze swojej strony zrobiłam wszystko żeby było ok. [Odpowiedź z:pią 20 sie 2010 1644 CEST] Wstrzymywaliśmy się z wysyłką ponieważ zapowiadali w telewizorni ochłodzenie więc krótki rękaw nijak by nie zdał egzaminu !!! Po przyjściu chłodnego frontu wysłaliśmy długi rękaw i za naszą dobrą wolę otrzymaliśmy negatyw !!!"

dobre:rotfl:
Life more, think less
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.