PaimoN
PaimoN
  3 grudnia 2010 (pierwszy post)

Co by było, gdyby ludzie z PZPN mieli konta na FB?



Dla malkontentów i FP/FT/modów, którzy nie dostali się do szkoły policyjnej i cierpią na niedobór wuadzy:



:fakju:

SladKrwi
SladKrwi
  3 grudnia 2010
PaimoN
PaimoN: Dla malkontentów i FP/FT/modów, którzy nie dostali się do szkoły policyjnej i cierpią na niedobór wuadzy:


PaimoN
PaimoN:

i na huj to ? :and: tak ci przeszkadzaja? Kocham po prostu takich ludzi - czepiaja sie na pokaz wladzy, albo w tym wypadku ft/ fp / modow albo policji. Co matke ci zajebali ze ci tak nie pasuja? Nie bedziesz supcio i fajniusi jak bedziesz tak ostentancyjnie wykazywal wrogosc wobec takich ludzi. Nie twierdze ze ja ich kocham ale nie pokazuje w temacie jak to ich bardzo neinawidze i nimi gardze. :and:
temat slabiutki.
PaimoN
PaimoN
  3 grudnia 2010

Dziewcze Muode. Krótko żyjesz i DAWNEGO forum nie masz prawa znać. A że starsze jest lepsze i za komuny było lepiej, to Ci mój dziadek może powiedzieć. Kiedyś było lepiej... BTW. Ją mam konto na fotce od 6 lat, więc troszeczkę więcej wiem... o forum. Ta EKYPA, ten KLYMAT,ci wyrozumiali admini. Wspomniałem juz, ze kiedyś było lepiej? :and:

Z pozdrowieniami od PROboszcza.

SladKrwi
SladKrwi
  3 grudnia 2010
PaimoN
PaimoN: DAWNEGO forum nie masz prawa znać

:lol2:

PaimoN
PaimoN: Wspomniałem juz, ze kiedyś było lepiej?

wspomnialam juz ze jestes idiota? :) taki kretyn jak ty nie moze sie utrzymac na forum dluzej niz tydzien/ miesiac . Najwidoczniej slabo znasz forum jesli mnie nie znasz. Znam DAWNE forum , poniewaz jak sie jest na nim od 5 lat to sie poznalo co nieco. Takich przyglupow jak ty jest tu na peczki i bylo kiedys tak samo. Jak kiedys bylo tak wspaniale to pakuj kredki i jazda do przedszkola, niech cie naucza szacunku do innych. Kogo takiego z modow poznales ze nie wypowiadasz? JA mialam kontakt z conajmniej 20 fp czy moderatorow. Jednych moglabym zabic na miejscu a drugich uwielbiam. Nie kazdy jest zly, a ty skoro tego nie rozumiesz moze jest twoj czas dorosnac ? Dalsza dyskusja dla mnie z toba nie ma sensu poniewaz sprobujesz mnie sprowokowac jakas prymitywna uwaga a niestety nie da sie ;]
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  3 grudnia 2010
PaimoN
PaimoN: Co by było, gdyby ludzie z PZPN mieli konta na FB?


Powiem Ci, że się uśmiałem :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Klimuszko
Klimuszko
  3 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i na hu.. to ?

sorry ziomuś ale widze ze pol zycia spedziles przed kompem. jak mozesz to sie wnie wypowiadaj w kwestji pedałów. i tez nie bulwersuj sie, bo tak samo fajny nie jestes
Batyslav
Batyslav
  3 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ziomuś

to kobieta :ninja: ponoc...
PaimoN
PaimoN
  3 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: temat slabiutki.


idę po zioło... spalę się ze wstydu :and:

Konto usunięte
Konto usunięte:

|
V
Konto usunięte
Konto usunięte: widze ze pol zycia spedziles przed kompem


W skrócie... próbowałem, nie wyszło. Na humorze RZONCIRZ!!!

Sprawdź sobie w słowniku znaczenie słowa ironia.

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Powiem Ci, że się uśmiałem


wiec... to ma ju brode, ale w zeszlym roku, jak nagonka na PZPN byla, kiedy zwalniali LEO, to ten temat mial MOC!! :lol2:

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Oglądanie meczów

napiedalanie za szmaciana 100 razy lepsze :kv3:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 grudnia 2010
PaimoN
PaimoN: wiec... to ma ju brode, ale w zeszlym roku, jak nagonka na PZPN byla, kiedy zwalniali LEO, to ten temat mial MOC!!

Nie spotkałem się z taką formą żartu wtedy :)

PaimoN
PaimoN: napiedalanie za szmaciana 100 razy lepsze

Z kim ? :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.