theqkash
theqkash
  1 grudnia 2010 (pierwszy post)

Witam ;)

W Obozie Koncentracyjnym trwa wielkanoc. Hans wydał rozkaz, aby zgromadzić wszystkich Żydów. Staje na krześle i mówi:
- Z okazji Wielkanocy wszyscy dostaniecie po jajku!
Podniosła sie wrzawa, okrzyki radości "Hurrraaa, huraaa, wreście coś zjemy..." A Hans na to:
- Tym prętem

* * *

Dziadek i babcia siedzą na werandzie w swoim domku na wsi i piją kawę. Przychodzi listonosz i mówi że ma list dla nich. Dzidkowie podekscytowani otwierają. Okazuje się że to od ich wnuczka.
"Kochani dziadkowie. Ostatnio w kościele ksiądz na kazaniu mówił, że trzeba zawsze mówić prawdę i nigdy nie wolno kłamać. Dlatego muszę się wam do czegoś przyznać. Kiedy byłem u was tydzień temu nasrałem wam do kompotu"

Dziadkowie patrzą na siebie wstrząśnięci. Po chwili dziadek wstaje nagle i zaczyna lać babcię z całych sił listem po głowie
"Widzisz, mówiłem Ci że to gówno, ale ty nie-scukrzyło się, scukrzyło!!"

* * *

Pewna para była sobie na romantycznym spacerku po wiejskiej drodze.
Szli trzymając się za rączki i podczas spacerku napalenie się chłopaka wzrosło do maksimum.
Już się za nią zabierał, gdy nagle powiedziała:
- Mam nadzieję, że się nie pogniewasz, ale muszę zrobić siusiu.
Trochę go to odrzuciło, ale powiedział:
- Spoko, idź zrobić to za ten krzak.
Zgodziła się i poszła za krzak. Podczas, gdy czekał usłyszał dźwięk zsuwania się jedwabnych majteczek po jej nogach i zaczął sobie wyobrażać co tam się dzieje.
Nie mogąc się powstrzymać, sięgnął przez krzaki i zaczął muskać ją po udzie, dopóki, ku jego zdziwieniu nie złapał za długi, grubawy obiekt zwisający między jej nogami.
Krzyknął przerażony:
- O MÓJ BOŻE!!! ZMIENIŁAŚ PŁEĆ?!
Na co ona odpowiedziała:
- Nie, zmieniłam zdanie. Robię kupę.

* * *

Golusienka - jak ja pan Bog stworzyl - Czerwony Kapturek lezy sobie pod drzewem.
Przechodzi Wilk i pyta:
- A nie boisz sie, ze ktos zrobi ci jakas wielka krzywde, az bedziesz wyla z bolu?
- A ja wlasnie na to czekam... - przeciagnela sie lubieznie Kapturek.
- Ok - powiedzial Wilk i zlamal jej noge.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  1 grudnia 2010

2 może być. Resztę znałem

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  1 grudnia 2010

wszystko stare
ale ostatni fajny

goldshaker
goldshaker
  1 grudnia 2010

starocie, do tego jesteś brzydki

Metaluga
Metaluga
  1 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: do tego jesteś brzydki

:rotfl:

No racja, większość już znane. :)
Batyslav
Batyslav
  1 grudnia 2010

stare ale 2 jeszcze smieszy :)

SladKrwi
SladKrwi
  2 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wreście

wreszcie

naucz sie analfabeto pisac / kopiowac cos z pierwszych lepszych stron z przedwojennym humorem
theqkash
theqkash
  2 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kopiowac cos z pierwszych lepszych stron z przedwojennym humorem

:tak:

:ziew:
nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  2 grudnia 2010

No nie popisałeś się - znane dżołki :)
:piwo:

:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
NjePrzepraszam
NjePrzepraszam
  2 grudnia 2010

jednie ostatniego nje znałam.

Damszell
Damszell
  2 grudnia 2010

Komunistyczne :))

SySkaaChG
SySkaaChG
  3 grudnia 2010

Ja tam ich nie znam,ale nie podoba mi się ;[

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.