Szakal86NH
Posty: 235 (po ~306 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 107
Szakal86NH
  23 listopada 2010 (pierwszy post)

Dlaczego czarni po odbytym stosunku mają czerwone oczy?
To przez gaz pieprzowy.

Alpiniści wybierają się na wyprawę..
Podczas wspinaczki jeden z nich spada w przepaść...
Więc koledzy krzyczą do niego:
- Piotrek!! żyjesz?!!
- No żyje!

Pukanie do bram raju.Otwiera św.Piotr.Przed nim stoi piłkarz.
-Ktoś Ty-pyta św.Piotr.
-Jestem piłkarzem polskiej reprezentacji!
-To jak trafiłeś do bramy?

Pierwszy raz od 20 lat ucieszyłam się na widok męża
- Z jakiego powodu?
- Wezwali mnie na identyfikację

Siedzi facet w samolocie i wymiotuje do torebki. Widzący to pasażerowie wesoło komentują sytuację:
- Jeszcze, jeszcze ! Facetowi już się przelewa z woreczka, widzi to stewardesa i idzie po następny. Gdy wraca widzi że facet ma pustą torebkę a wszyscy pasażerowie wymiotują.
- Przelewało się to upiłem.

W pociągu w jednym przedziale jedzie trzech studentów i Żyd. Nagle studenci wyciągają ryby i jedzą je zostawiając tylko głowy. Żyd zdziwiony mówi do nich: Panowie dlaczego jecie te ryby i zostawiacie głowy? Studenci na to: Bo widzisz, zjemy te głowy dopiero przed dzisiejszymi sprawdzianami, i wtedy będziemy wszystko wiedzieć. Zdziwiony Żyd pomyślał sobie że też chce mieć takie głowy i postanowił kupić je za dolara od sztuki. Studenci bez większego namysłu sprzedali je wszystkie, po czym Żyd od razu je zjadł i mówi:
-Słuchajcie, no ale jakbym poszedł na bazar to za dolara kupił bym całe ryby...
-No widzisz ku**a, już zaczęło działać!

Inżynier umarł i poszedł do piekła. Szybko zaczął mu przeszkadzać niski poziom życia w piekle i zaczął projektować oraz budować usprawnienia. Po jakimś czasie mieli klimatyzację, spłukiwane toalety i ruchome schody a inżynier stał się bardzo popularnym facetem.
Pewnego dnia Bóg dzwoni do Szatana i pyta drwiąco:
- No i jak tam u was na dole?
- Zajebiście, mamy klimę, spłukiwane kibelki, ruchome schody i nikt nie wie, z czym inżynier jeszcze wyskoczy - odparł Szatan
- Co?!? Macie inżyniera?!? To pomyłka, nigdy nie powinien trafić na dół, wyślijcie go do nas.
- Zapomnij. Podoba mi się inżynier w załodze. Zatrzymuję go.
- Wysyłaj go na górę albo cię pozwę!
Szatan zaśmiał się szyderczo:
- Taa, jasne. Ciekawe skąd weźmiesz prawników?

Pewna kobieta jest w ciąży trojaczej. W jej brzuchy pierwszy płód zwraca się do pozostałych: "Kiedy już stąd wyjdę zostanę hydraulikiem!". "Dlaczego hydraulikiem?" - pytają się pozostałe dwa płody. "Z powodu tej wszechobecnej wody!" - odrzekł. "Więc ja zostanę elektrykiem!" - mówi drugi. "Czemu?" - dociekają płody. "Dlatego, że tu jest tak strasznie ciemno!" - skwitował. "Więc ja zostanę myśliwym!" - powiedział ostatni. "Myśliwym?! Dlaczego?" - pytały próbując się dowiedzieć. "Bo jak ten pie***lony suseł jeszcze raz tu włoży głowę, to mam zamiar go zabić!"

Pani w szkole zadaje pytanie dzieciom co robią ich ojcowie.
Pierwsza zgłasza się Małgosia: "Mój tata leczy dzieci bo jest lekarzem".
Braw Małgosiu- mówi pani nauczycielka, dzieci biją brawo, Małgosia się uśmiecha i siada do ławki.
Drugi zgłasza się Krzysiu: "Mój tata naprawia samochody, bo jest mechanikiem". Pani, zadowolona z aktywności uczniów bije brawo, Krzysiu uśmiechnięty siada do ławki.
Wszystkie dzieci w klasie są roześmiane, prócz jednego Jasia który wydaje się być jakiś taki smutny. Pani, dostrzegając to, chce jakoś go rozweselić i zadaje mu pytanie co robi jego ojciec. Jasiu wstaje i odpowiada: "Mój tata nie żyje".... cisza w klasie, nauczycielka aż pobladła, ale chcąc jakoś wybrnąć z tej niezręcznej sytuacji ciągnie rozmowę dalej i mówi: "no bardzo nam przykro Jasiu.. w takim razie może powiedz co robił przed śmiercią?"....
Jasiu: "Leżał na dywanie i charczał"
- Masz ręce??
- No mam!
- Masz nogi??
- No mam!
- To wyłaź!!
- Nie mogę! bo jeszcze lecę!

Nigdy, nie mów nigdy ...

arielosxD
Posty: 2452 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
arielosxD
  23 listopada 2010

poprzednie Twoje tematy mnie bardziej bawiły :)

Batyslav
Batyslav
  24 listopada 2010

chyba na koniec come back alpinisty :)
widac gora wysoka to i prawie caly topic lecial

Szakal86NH
Posty: 235 (po ~306 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 107
Szakal86NH
  24 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba na koniec come back alpinisty :) widac gora wysoka to i prawie caly topic lecial


haha dokładnie coś się ta moja klawiatura buntuje

Nigdy, nie mów nigdy ...

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  24 listopada 2010
Szakal86NH
Szakal86NH: Siedzi facet w samolocie i wymiotuje do torebki. Widzący to pasażerowie wesoło komentują sytuację: - Jeszcze, jeszcze ! Facetowi już się przelewa z woreczka, widzi to stewardesa i idzie po następny. Gdy wraca widzi że facet ma pustą torebkę a wszyscy pasażerowie wymiotują. - Przelewało się to upiłem.


hardcore :szok: obrzydliwy, ale spoko :D
Szakal86NH
Szakal86NH: Inżynier umarł i poszedł do piekła. Szybko zaczął mu przeszkadzać niski poziom życia w piekle i zaczął projektować oraz budować usprawnienia. Po jakimś czasie mieli klimatyzację, spłukiwane toalety i ruchome schody a inżynier stał się bardzo popularnym facetem. Pewnego dnia Bóg dzwoni do Szatana i pyta drwiąco: - No i jak tam u was na dole? - Zajebiście, mamy klimę, spłukiwane kibelki, ruchome schody i nikt nie wie, z czym inżynier jeszcze wyskoczy - odparł Szatan - Co?!? Macie inżyniera?!? To pomyłka, nigdy nie powinien trafić na dół, wyślijcie go do nas. - Zapomnij. Podoba mi się inżynier w załodze. Zatrzymuję go. - Wysyłaj go na górę albo cię pozwę! Szatan zaśmiał się szyderczo: - Taa, jasne. Ciekawe skąd weźmiesz prawników?


:crylol:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

ZacnyUser
ZacnyUser
  24 listopada 2010
Szakal86NH
Szakal86NH: Alpiniści wybierają się na wyprawę.. Podczas wspinaczki jeden z nich spada w przepaść... Więc koledzy krzyczą do niego: - Piotrek!! żyjesz?!! - No żyje!

Chyba Ci ucięło kawałek. :and:
Szakal86NH
Posty: 235 (po ~306 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 107
Szakal86NH
  24 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba Ci ucięło kawałek.


Alpiniści wybierają się na wyprawę..
Podczas wspinaczki jeden z nich spada w przepaść...
Więc koledzy krzyczą do niego:
- Piotrek!! żyjesz?!!
- No żyje!
- Masz ręce??
- No mam!
- Masz nogi??
- No mam!
- To wyłaź!!
- Nie mogę! bo jeszcze lecę!

proszę

Nigdy, nie mów nigdy ...

SladKrwi
SladKrwi
  25 listopada 2010

nic a nic :and:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  25 listopada 2010

No tym razem szału nie ma.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  2 grudnia 2010
Szakal86NH
Szakal86NH: Alpiniści wybierają się na wyprawę.. Podczas wspinaczki jeden z nich spada w przepaść... Więc koledzy krzyczą do niego: - Piotrek!! żyjesz?!! - No żyje!

W tej krótkiej wersji mi się dowcip podoba :)






:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.