XdjabeuX
XdjabeuX
  14 listopada 2010 (pierwszy post)

- Jaki to czas, kiedy umiera teściowa?
- Najwyższy czas.

Siedzi gość w filharmonii i czuje że coś je bie gównem, trąca typa co siedzi przed nim i pyta:
- Przepraszał zesrał się pan?
- Tak, a o co chodzi?

- Dlaczego dziewczyny z Politechniki nie noszą spódniczek?
- Żeby im ku tasy nie wystawały.

Facet złowił złotą rybkę. Ryba prosi o wypuszczenie a w zamian za to spełni wybrane 1 życzenie. Wędkarz mówi że chciałby mieć 1,5 metrowego chu ja. Rybka przystała na to życzenie i powiedziała, że się spełni dopiero następnego dnia. Wędkarz zadowolony poszedł do domu spać. Rano wstaje zagląda pod kołdrę a tam.... nic się nie zmieniło jaki był taki był. Obraca się na bok a tam leży Jarosław Kaczyński.

W jednostce wojskowej trwa spotkanie z socjologiem do spraw zdrad małżeńskich. Stwierdził on, że najczęściej zdradzają aktorzy, drugie miejsce natomiast przypada lekarzom, a trzecie żołnierzom. Któryś z oficerów szepcze do kolegi:
-Bzdura! Dwadzieścia lat jestem żonaty i ani razu nie zdradziłem żony.
-Milcz debilu! Z powodu takich poje bów jak ty, jesteśmy dopiero na trzecim miejscu!

Jaka jest kobieta po orgazmie?
Niepotrzebna.

LookatMeeeee
wpis jest ukryty
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Facet złowił złotą rybkę. Ryba prosi o wypuszczenie a w zamian za to spełni wybrane 1 życzenie. Wędkarz mówi że chciałby mieć 1,5 metrowego chu ja. Rybka przystała na to życzenie i powiedziała, że się spełni dopiero następnego dnia. Wędkarz zadowolony poszedł do domu spać. Rano wstaje zagląda pod kołdrę a tam.... nic się nie zmieniło jaki był taki był. Obraca się na bok a tam leży Jarosław Kaczyński.


Ten dobry :ziober2:
:piwo: łap!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  14 listopada 2010

beznadzieja ej :and:

xXxKatexXx93
xXxKatexXx93
  14 listopada 2010

Łap za temat :piwo:
:mrgreen:

wodzu2377
Posty: 2482 (po ~135 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 3
wodzu2377
  14 listopada 2010

cos sie znajdzie:)

fantastica
fantastica
  14 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: -Milcz debilu! Z powodu takich poje bów jak ty, jesteśmy dopiero na trzecim miejscu!

to mi się podobało

i według mnie dowcip o Kaczyńskim jest niesmaczny
:ziew:
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  14 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i według mnie dowcip o Kaczyńskim jest niesmaczny


to fakt bardziej smieszne było by :" Obraca się na bok a tam leży fantastica"

:ninja:
SladKrwi
SladKrwi
  14 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Siedzi gość w filharmonii i czuje że coś je bie gównem, trąca typa co siedzi przed nim i pyta: - Przepraszał zesrał się pan? - Tak, a o co chodzi?

tak glupie ze az smieszne
pierwszy stary reszta srednia
Batyslav
Batyslav
  14 listopada 2010

nawet sie podoba temat

LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  15 listopada 2010

drugi mnie rozbawił :P

CockSucker
CockSucker
  15 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Siedzi gość w filharmonii i czuje że coś je bie gównem, trąca typa co siedzi przed nim i pyta: - Przepraszał zesrał się pan? - Tak, a o co chodzi?


padłam :rotfl: :crylol: :rotfl: :crylol: :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: W jednostce wojskowej trwa spotkanie z socjologiem do spraw zdrad małżeńskich. Stwierdził on, że najczęściej zdradzają aktorzy, drugie miejsce natomiast przypada lekarzom, a trzecie żołnierzom. Któryś z oficerów szepcze do kolegi: -Bzdura! Dwadzieścia lat jestem żonaty i ani razu nie zdradziłem żony. -Milcz debilu! Z powodu takich poje bów jak ty, jesteśmy dopiero na trzecim miejscu!


:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka jest kobieta po orgazmie? Niepotrzebna.


:crylol:

dobry temat Diabełku :zakochany:
w końcu się pośmiałam :ziober2:
nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  15 listopada 2010

Ten z filharmonią :)





:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
Bemu
Posty: 40537 (po ~83 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 45
Bemu
  18 listopada 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i według mnie dowcip o Kaczyńskim jest niesmaczny

yyy Jarku??
przecież to nie zimny leszek:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Siedzi gość w filharmonii i czuje że coś je bie gównem, trąca typa co siedzi przed nim i pyta: - Przepraszał zesrał się pan? - Tak, a o co chodzi?

ten

Seks jest jak smarowanie kromki masłem. Co prawda można użyć do tego karty kredytowej, ale jak się użyje noża, jest o wiele łatwiej.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.