RudaKSC
Posty: 1694 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
RudaKSC
  30 października 2010 (pierwszy post)

Moich rodziców - hipisów, pamiętam jak przez mgłę.
Przypominam sobie jakieś bajki... "Królewna Ścieżka (i siedmiu kreskolubków)", "Ćpąca Królewna", "Kopciuszek", "Smoke Wawelski", "Roćpunka", "O królu Cracku", "Siedmiomilowe blunty" i wiele, wiele innych

Morały z bajek:

Księżniczka na ziarnku grochu
Najlepiej być przewrażliwioną marudą, która ma dwie lewe ręce i nie umie sobie sama pościelić łóżka. Do tego dobrze się spóźniać i zamiast podziękować za gościnę wybrzydzać i stroić fochy.

Mała Syrenka
Faceci lecą na nogi.

Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków
Nieważne jak rozwiązła jesteś i ilu facetów miałaś wcześniej jeśli masz wredną znajomą, na którą możesz się pożalić, jesteś piękna, robisz słodkie oczka i umiesz się dławić na przymus. Chwilowa oziębłość działa jak najlepszy afrodyzjak. Dodatkowym atutem będzie uczulenie na jabłka.

Pinokio
Morał dla rodziców: dzieci trzeba trzymać krótko.
Morał dla wielorybów: drewno jest niestrawne
Morał ogólny: im więcej kłamiesz, tym dłuższy się wydaje twój wystający element

Kopciuszek
Brak asertywności, ogólne zaniedbanie, brak zainteresowań poza sprzątaniem i chłopakami, permanentne przerażenie, myszy w domu i uciekanie w połowie rozmowy drogą do sukcesu. Warto po drodze gubić obuwie. Przydaje się też niezaradny ojciec, który pozwala obcej kobiecie pomiatać sobą i swoją córcią.

Piękna i Bestia
Każdy zaniedbany, gburowaty i źle wychowany facet może liczyć, że przyjdzie do niego śliczna i miła dziewczyna, zakocha się, straci dla niego głowę, od razu zgodzi się z nim zamieszkać, w dodatku zaprzyjaźni się z miotłą i garami, ugotuje obiad i posprząta mu zapuszczone mieszkanie.

Widziałem ostatnio reklamę w TV-Market, gdzie ktoś trzymający jakąś super-duper wiertarkę wymownie wskazywał na mnie palcem i mówił "Zapomnijcie wszystko, co dotychczas wiedzieliście o wierceniu dziur w ścianach!" Więc zapomniałem. A potem ten gość próbował sprzedać mi tę rzecz, ale nie wiedziałem do czego to cholerstwo może służyć??

- Pan mi poda tę wielką, pluszową d*pę.
- Proszę pana, jak pan może, to jest serce!
- Synu, od dwudziestu lat jestem kardiochirurgiem, więc podaj mi tę wielką, pluszową d*pę.

Kanadyjczyk, Henry Chukwuma Anekwu, został skazany na 9 lat więzienia za wyłudzenie 600 000$ od osób starszych i emerytów w USA.
Po usłyszeniu tej wiadomości ojciec Tadeusz Rydzyk stwierdził tylko: "Amator."

Autobus miejski. Godziny szczytu porannego.
- Przepraszam bardzo, czy moja torba panu nie przeszkadza?
- Nie, wszystko ok.
- Naprawdę, nie wadzi?
- Spoko.
- Jeśli przeszkadza, przestawię.
- W porządku. Nic się nie dzieje strasznego.
- Mnie się jednak wydaje, że trochę zawadza. Przez nią pan musi się przesunąć.
- Niby tak...
- To może ją przestawię?
- Niech pan przestawi.
- I gdzie ja ci, c*uju, teraz ją przestawię?! GDZIE?!

Kurs samoobrony.
- Facet atakuje i wbija ci palce w oczy. Co robisz?!
- Szybki krok w przód - palce grzęzną w oczodołach. Odbijam w prawo i palce się łamią!

Moi rodzice byli niesamowicie opiekuńczy. Wystarczy, że chciałem przejść przez ulicę, a już oboje tkwili w oknie. I byli bardzo nerwowi.
O tym, że robili zakłady, dowiedziałem się dużo później.
[/center]
Mam wszystko w dupie...dobrze jest!Panu dziękuję fuck off to mój gest!
ShittyChicken
ShittyChicken
  30 października 2010

Bardzo mi się Twoje tematy podobają :D :piwo:

folkemon
folkemon
  30 października 2010

:))

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 października 2010

Ruda dobrze jest :ziober2:
!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Sayuri24
Sayuri24
  31 października 2010
:rotfl: i :piwo: dla Ciebie:lol:
SebkoxD
Posty: 149 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SebkoxD
  31 października 2010
xD
Siedmiomilowe blunty
:rotfl:
Batyslav
Batyslav
  31 października 2010

nawet nawet :pavarotti:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.