RudaKSC
Posty: 1694 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
RudaKSC
  30 października 2010 (pierwszy post)
***

-Mój dziadek ma kurzą fermę. I, wyobraź sobie, ma na niej najbardziej leniwe koguty na świecie.
- Czemu?
- One nigdy rano nie pieją. Czekają, aż zaczną piać te z pobliskich wiosek i na znak zgody kiwają wtedy głowami, że to już czas.

***

W Wigilię Bożego Narodzenia gościu, wysłany z domu po świątecznego karpia oraz śledzie, staje po kilku godzinach nieobecności w drzwiach, nawalony jak stodoła, trzymając w ręku jedną butelkę piwa.
- A gdzie zakupy, ty cholero jedna!? Co mnie podkusiło, żeby ciebie wysyłać po coś?!?!
- Nie krzycz Zocha, nie krzycz na mnie, ponieważ ja ciebie w ten wyjątkowy dzień potraktowałem tak samo jak nasz miliarder Jan Kulczyk swoją żonę.
-To znaczy jak mnie potraktowałeś??!
-Kupiłem ci browar.

***

-
Ale muszę panu przyznać, że ten dom ma takie maleńkie niedostateczki - mówi sprzedawca z agencji nieruchomości.
- Tak? - pyta klient.
- Na północ od domu zbudowano wielki kurnik. Na wschód jest tuczarnia świń, na zachód - oczyszczalnia szamba, a na południe - przetwórnia ryb...
- Niedostateczki, k*rwa?! Panie, a może jakieś plusy są z mieszkania w tym domu?!
- Zawsze pan wie, z której strony świata wieje wiatr.

***

Facet odwiedził swego kumpla. Lata minęły, odkąd się ostatnio widzieli. Ku swojemu zdziwieniu naliczył u tamtego 11 dzieci.
- Musisz kochać swoją żonę...
- Skądże, jędza ciągle na mnie krzyczy, warczy... Po prawdzie, to ja się jej boję.
- To po co jej tyle dzieci zrobiłeś?
- W tłumie łatwiej się schować.

***

Na górze róże,
Na górze róże,
Mam Alzheimera,
Na górze róże.

***

Remont wiejskiej drogi. Zrywarki zrywają, ładowarki ładują, rozścielacze rozściełają, a walce po tym wszystkim jeżdżą. Między tym wszystkim lata zgraja miejscowych dzieciaków ciekawa świata i maszyn. Właśnie dziewiątka w wieku różnym przebiegła tuż przed jadącym ze sporą - wbrew pozorom - prędkością walcem. Operator mocno wk***wiony drze się z kabiny.
- Orzesz rwał waszą nać! Na diabła żeście tu potrzebni?! Więcej was tam matka nie miała?!
- Miała! Miała! - odkrzykują dzieci. - Ale Jasio w zeszłym tygodniu wpadł pod heder pracującego kombajnu!

***

Już we wczesnych latach osiemdziesiątych, gdy normalni ludzie wiedzieli, że nie ma po co iść na zakupy, bo w sklepach jest tylko zwykły ocet, Jarek Kaczyński z uporem chodził i szukał winnego...

Mam wszystko w dupie...dobrze jest!Panu dziękuję fuck off to mój gest!
Patrishia
Patrishia
  30 października 2010
RudaKSC
RudaKSC: zwykły ocet, Jarek Kaczyński z uporem chodził i szukał winnego...

:rotfl:
Świetne to.
Ogólnie dobry temat :D
:piwo:
manio15
Posty: 573 (po ~58 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
manio15
  30 października 2010

mnie jakos nic nie rozsmieszylo, jak dla mnie to lipa..;/

No nie to znowu Ty! Ej sprzedaj mnie jakiejs fajnej brunetce, bo już mi sie znudzila Twoja brzydka twarz!

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 października 2010
RudaKSC
RudaKSC: Na górze róże, Na górze róże, Mam Alzheimera, Na górze róże.


:ziober2:

Reszta znana.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Batyslav
Batyslav
  30 października 2010

3,4 i najlepszy 5 :D

goldshaker
goldshaker
  30 października 2010

straszna sraka

Jambo
Jambo
  30 października 2010
RudaKSC
RudaKSC: Nic pod przymusem,robie to co chce,nie to co muszę


RudaKSC
RudaKSC: Nudzi mi się w pracy...

komu chce się siedzieć w pracy w sobotę ?
Eccellente
Eccellente
  30 października 2010
RudaKSC
RudaKSC: Na górze róże, Na górze róże, Mam Alzheimera, Na górze róże

To lipne.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.