kundziorka86
Posty: 8675 (po ~152 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 30
kundziorka86
  28 października 2010 (pierwszy post)

Stoi dwóch gości na baletach i piją piwo. Podchodzą do nich dwie laski i się pytają:
- A wy nie tancerze?
- Nie, my jebacze



Dziki Zachód. W samo południe. Żar leje się z nieba, wszędzie kurz z pustynnej prerii. Kowboj wjeżdża do niedużego miasteczka. Zeskoczywszy z konia przed saloonem, podchodzi do szkapy, podnosi ogon i całuje w to miejsce, dokąd nigdy nie przedostaje się słońce.
Staruszek, siedzący przed zakładem fryzjerskim, krzyczy w szoku:
- Po co pocałowałeś konia w dupę?!
- Usta mi popękały - odpowiada kowboj.
- Taki całus nawilża usta?
- Nie, powstrzymuje od ich oblizywania.



Nauczyciel pyta Jasia
- Jasiu, gdzie jest Krym?
- Na ciostku.



Kobieta o długim stażu małżeńskim ogląda się przed lustrem i
widzi:
pooraną zmarszczkami twarz,
przerzedzone włosy,
braki w uzębieniu,
biust obwisający do kolan,
sadło tu i ówdzie…
W końcu stwierdza:
Dobrze mu tak, chujowi



Pewien pedał idąc przez miasto odczuł potrzebę wysikania się. Długo nie myśląc wszedł do szaletu miejskiego. Pedał wyjął swojego wacka i leje. Nagle do szaletu wchodzi wielki, muskularny murzyn i wyciąga 1,5 metrową pyde i zaczyna sikać do pisuaru obok pedała. Ciota widząc potężny sprzęt murzyna postanawia złożyć mu propozycję:
- Słuchaj, bardzo podoba mi się twoja armata, weź mnie wydymaj tu w łazience...
Na co murzyn odpowiada:
- Stary jak chcesz to moge to zrobić, ale nic za darmo. Dajesz 3 stówy od centymetra i mogę cię wygrzmocić.
Pedał spojrzał w portfel i mówi:
- Dobra, niech będzie 1,5 centymetra
Obaj weszli do kabiny, pedał ściągnął gacie a murzyn zaczyna go dymać wsadzając za każdym razem półtora centymetra. Nagle do szaletu wpada typ z rozwolnieniem i z całym impetem uderza w drzwi od kabiny którymi dostaje murzyn i wsadza pedałowi maczugę aż po same jaja. Na co pedał krzyczy:
- O KURWAA ALE ŻEŚ MNIE W DŁUGI WJEBAŁ!!!



Na lekcji geometrii dzieci uczą się rysować koła. Jasio podchodzi do tablicy i niewprawnie rysuje niezbyt udane, jajowate kółko. Pani nauczycielka:
- "Oj, Jasiu, chyba wyszło ci jajko..."
Jasiu zaskoczony patrzy na nogawkę swoich spodenek i pyta:
- "Gdzie"?



-Co to znaczy "w czepku urodzony"?
- To znaczy, że prezerwatywa się odnalazła.



3 niebieskookie długowłose szczupłe wysokie blondynki urodziły w tym samym czasie dzieci (chłopców). Niestety w szpitalu pomylono dzieci a spanikowane blondynki nie były w stanie rozpoznać które dziecko jest ich. Na szczęscie ojcami byli : Zyd, Murzyn i Niemiec. Trójka Panów przychodzi do szpitala odpalaja papierosym ustalają że pierwszy na salę z 3-ema noworodkami wchodzi murzyn.
Po 30 minutach murzyn wychodzi rozkłada ręce, okazuje się że jego dzieciak nie jest mulatem ale jest tak jak każdy niebieskookim blondynem
Żyd z kolei siedział godzinę czasu, wyszedł uśmiechnięty i mówi: Panowie podzielimy się nimi są identyczni !
Na końcu wchodzi Niemiec. Po 5 minutach wychodzi i mówi: Wszystko jasne !
Żyd i murzyn zachodzą w głowę, pytają jak to zrobił skąd jest pewnien kto jest kto ? Niemiec na to: Wchodzę na salę i mówię HEIL HITLER ! Mój się wyprostował, Zyd się zesrał, Murzyn posprzątał...



dziękuję za uwagę i pozdrawiam wszystkich :) :piwo:

BU! :**
goldshaker
goldshaker
  28 października 2010

z pedałem spoko i rasistowski na plus

Patrishia
Patrishia
  28 października 2010

A okeej nawet ;)
;**

PanFOX
PanFOX
  28 października 2010

A jednak trochę starawe.

PavTheLegend
Posty: 53 (po ~277 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
PavTheLegend
  28 października 2010

stare i nudne. Postaraj sie nastepnym razem bo cos kiepsko te tematy ci wychodza ostatnio .

Batyslav
Batyslav
  28 października 2010

ostatni :)
o czesc sucharow bym Cie nie podejrzewal :ninja:

SladKrwi
SladKrwi
  29 października 2010

tylko ostatni . Ale tak to cienkooooo

Pure4
Pure4
  29 października 2010

3, 4, 6 :rotfl:

manio15
Posty: 573 (po ~58 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
manio15
  29 października 2010

ostatni mocny jest ^^

No nie to znowu Ty! Ej sprzedaj mnie jakiejs fajnej brunetce, bo już mi sie znudzila Twoja brzydka twarz!

Fantazja
Fantazja
  29 października 2010
kundziorka86
kundziorka86: Nauczyciel pyta Jasia - Jasiu, gdzie jest Krym? - Na ciostku.

komixxy.

ostatni wywołał lekki uśmiech.
OnTheEdgeOfLife
OnTheEdgeOfLife
  29 października 2010
kundziorka86
kundziorka86: Mój się wyprostował, Zyd się zesrał, Murzyn posprzątał...

ten najlepszy :mrgreen:
:*
placek
placek
  29 października 2010
kundziorka86
kundziorka86: 3 niebieskookie długowłose szczupłe wysokie blondynki urodziły w tym samym czasie dzieci (chłopców). Niestety w szpitalu pomylono dzieci a spanikowane blondynki nie były w stanie rozpoznać które dziecko jest ich. Na szczęscie ojcami byli : Zyd, Murzyn i Niemiec. Trójka Panów przychodzi do szpitala odpalaja papierosym ustalają że pierwszy na salę z 3-ema noworodkami wchodzi murzyn. Po 30 minutach murzyn wychodzi rozkłada ręce, okazuje się że jego dzieciak nie jest mulatem ale jest tak jak każdy niebieskookim blondynem Żyd z kolei siedział godzinę czasu, wyszedł uśmiechnięty i mówi: Panowie podzielimy się nimi są identyczni ! Na końcu wchodzi Niemiec. Po 5 minutach wychodzi i mówi: Wszystko jasne ! Żyd i murzyn zachodzą w głowę, pytają jak to zrobił skąd jest pewnien kto jest kto ? Niemiec na to: Wchodzę na salę i mówię HEIL HITLER ! Mój się wyprostował, Zyd się zesrał, Murzyn posprzątał...

:crylol: Padłam.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 października 2010

2,5,6
:crylol:

:piwo: łap!

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.