XdjabeuX
XdjabeuX
  25 października 2010 (pierwszy post)

Małe cygańskie dziecko znalazło na podwórku łyżeczkę do herbaty. Nie wiedząc co to, pobiegło do mamy i pyta:
- Ja młoda jestem i głupia - odpowiada mama. - Idź spytaj taty.
- Tato, mama młoda jest i głupia, kazała spytać ciebie, co to?
- Oo, nie wiem dziecko, idź spytaj dziadka, swoje przeżył, wiedzę ma.
Dziadek zobaczył, przyjrzał się i krzyczy do dziecka:
- Wyrzuć to jak najprędzej! To może być nasionko łopaty!

Szlak morski u wybrzeży Somali. Do olbrzymiego tankowca zbliża się wydrążona z pnia baobabu łódka. W środku czarnoskóry gość z łukiem przewieszonym przez plecy:
- Ej tam, na statku – krzyczy. – Macie natychmiast zebrać wszystkie pieniądze jakie posiadacie do jednej walizki i płynąć za mną.
Z jednego z bulajów wychyla się głowa w kapitańskiej czapce:
- Spier* alaj głupi czarnuchu – wrzeszczy.
Wioślarz wzdycha głęboko i mruczy pod nosem:
- Ku* wa, znowu nie wypaliło.

Wrócił chłopak wieczorem do domu. Wcześniej z kolegami wypalił kilka skrętów, więc zastanawia się jak nie wpaść przed rodzicami. Postanowił pójść do salonu - sądząc, że o tej porze nikogo już tam nie będzie. Otwiera drzwi - a tam ojciec siedzi. Szybko zamknął drzwi i myśli dalej. Stwierdził, że pójdzie do kuchni. Otwiera drzwi - a tam ojciec siedzi. Szybko zamknął drzwi i postanowił pójść do sypialni. Otworzył drzwi - a tam też ojciec siedzi i krzyczy do niego:
- Gówniarzu, zatłukę cię, jak jeszcze raz otworzysz drzwi od kibla!

Osiedlowy parking.
Na stojącą nowiutką Mazdę, skacze z rozpędu dziewczynka lat 10.
W wyniku uderzenia zaczyna wyć alarm. Na 8 piętrze pobliskiego wieżowca otwiera się okno i wygląda głowa właściciela samochodu.
- Co tam się kur* wa dzieje?!
- Tato, to ja, Andżelika, mogę jeszcze zostać na dworze?

Mąż pyta żony:
- Umiesz grać w chowanego?
- Oczywiście, a kto nie umie?
- To teraz ja idę po zapałki, a ty się schowaj tak, żebym cię więcej w życiu nie znalazł.

iMatti
iMatti
  25 października 2010

Pierwsze po pijaku byłoby może dobre, a trzeci spalony, lepszą wersję słyszałem ;]

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwsze po pijaku byłoby może dobre, a trzeci spalony, lepszą wersję słyszałem ;]


jedyny przy ktorym sie usmiechnelam, opowiedz lepsza wersje, wierze ze mogloby to byc "opowiedziane" duzo lepiej :)

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Kalida
Kalida
  25 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Tato, to ja, Andżelika, mogę jeszcze zostać na dworze?

jedynie to
tomasheq84
Posty: 22264 (po ~153 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
tomasheq84
  25 października 2010

no tak kiepsko, no :-)
Popsułeś się czy jak? :-)

persona non grata ;-) AwesomenessWhen I get sad, I stop being sad and i get being awesome instead. True story.Barney Stinson

nieznam
Posty: 34695 (po ~221 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 24
nieznam
  25 października 2010
tomasheq84
tomasheq84: Popsułeś się czy jak

Kryzys wieku średniego..
:nutki: Wskocz do sedesu, zanurz się po szyję, wszyscyście pomarli, ja jedyny żyję :nutki:
Banofilia - zboczenie przejawiające się rozkoszą u FP/PF podczas banowania użytkowników forum
Batyslav
Batyslav
  26 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: - Gówniarzu, zatłukę cię, jak jeszcze raz otworzysz drzwi od kibla!

znane ale dalej smieszy

Konto usunięte
Konto usunięte: - Ku* wa, znowu nie wypaliło.

a tan mnie rozyebal :rotfl:
368212
368212
  26 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Osiedlowy parking. Na stojącą nowiutką Mazdę, skacze z rozpędu dziewczynka lat 10. W wyniku uderzenia zaczyna wyć alarm. Na 8 piętrze pobliskiego wieżowca otwiera się okno i wygląda głowa właściciela samochodu. - Co tam się kur* wa dzieje?! - Tato, to ja, Andżelika, mogę jeszcze zostać na dworze?

:crylol:
SladKrwi
SladKrwi
  26 października 2010

tylko 1 nie znalam. Oj slabiutko Diabelku

feministka
feministka
  26 października 2010

Znałam tylko trzecie. :ninja:

NastyKatie
NastyKatie
  27 października 2010

Andżelika :D

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Szlak morski u wybrzeży Somali. Do olbrzymiego tankowca zbliża się wydrążona z pnia baobabu łódka. W środku czarnoskóry gość z łukiem przewieszonym przez plecy: - Ej tam, na statku – krzyczy. – Macie natychmiast zebrać wszystkie pieniądze jakie posiadacie do jednej walizki i płynąć za mną. Z jednego z bulajów wychyla się głowa w kapitańskiej czapce: - Spier* alaj głupi czarnuchu – wrzeszczy. Wioślarz wzdycha głęboko i mruczy pod nosem: - Ku* wa, znowu nie wypaliło.


Ten może być :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.