Szakal86NH
Posty: 235 (po ~306 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 107
Szakal86NH
  25 października 2010 (pierwszy post)

Pewnego dnia jeden z bloków mieszkalnych zaczął sie palić. Mieszkańcy tego bloku zaczeli uciekać na dach. Przechodzący i widzący tę sytuacje żul krzyczy do ludzi...
-"skaczcie to ja was złapie".
Jedna kobieta z tego bloku pomyślala sobie "i tak nie mam nic do stracenia" i skoczyla.
Żul ledwie ale złapał kobietę. Przyglądający się temu murzyn myśli, złapał ją to złapie i mnie i skoczył.
Żul zaczął się przyglądać spadającemu murzynowi i w zamiast go złapać to się odsunął i krzyczy - "spalonych nie rzucajcie!"

Losowanie LOTTO. Pan domu i głowa rodziny w skupieniu studiuje cyferki na kuponie. Blednie. Potem wstaje podchodzi do barku. Bierze kieliszek. Odstawia, bierze szklankę do Whisky. Nalewa do pełna. Wypija duszkiem. Żona patrzy ze zdziwieniem. Potem jej oczy rozjarzają się błyskiem radości... Dostaje kociokwiku. Dzieci, dostają głupawki. Zaczynają latać po chałupie i rozbijać sprzęty. A facet mówi:
- Ku**a! Znowu nie wygrałem…

Polak, Rusek i niemiec siedzą w saunie.
Rusek: No chłopaki... ja mam taki fajny pokrowiec na telefon że mogę trzymać go w saunie i komórka jest cała...
Niemiec: A tam, co to jest... ja mam specjalnie wyszytą kieszonkę pod skórą, mogę tam trzymać telefon i nic mu nie jest...
Speszony Polak myśli sobie... kurde, wstyd nie mam żadnych gadżetów, co ja teraz zrobię... Po chwili wychodzi do kibla i wraca z kawałkiem papieru w dupie. Na to Rusek i niemiec: ej Polak wystaje Ci coś z tyłka... Polak: O, fax przyszedł...

W sierocińcu odbywają się wybory, na sierotę roku po krótkim głosowaniu wygrywa Małgosia. Wszyscy po kolei składają jej gratulacje, w końcu przyszła kolej Jasia, który po krótkim zastanowieniu powiedział:
- Gratulacje, rodzice pewnie pękają z dumy.

Co oznaczają czarne odrosty u blondynki??
Że mózg jeszcze walczy

Nigdy, nie mów nigdy ...

agoosiaaa
agoosiaaa
  25 października 2010
Szakal86NH
Szakal86NH: Co oznaczają czarne odrosty u blondynki??

ze jest brunetka.

nic.
Batyslav
Batyslav
  25 października 2010

cinko, ale pierwszy suchar dalej wywoluje usmiech

iMatti
iMatti
  25 października 2010

pierwszy fajny, ostatni na uśmiech ;]

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  25 października 2010
Szakal86NH
Szakal86NH: Co oznaczają czarne odrosty u blondynki?? Że mózg jeszcze walczy


po czym poznac inteligentna blondynke?
po odrostach

wszystko cienkie

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Kalida
Kalida
  25 października 2010
Szakal86NH
Szakal86NH: "spalonych nie rzucajcie!"

haha :ninja:
SladKrwi
SladKrwi
  26 października 2010

srednio

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  30 października 2010
Szakal86NH
Szakal86NH: Co oznaczają czarne odrosty u blondynki?? Że mózg jeszcze walczy

:crylol:
Ale pocisk.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

SebkoxD
Posty: 149 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
SebkoxD
  31 października 2010
Średnio... pierwszy był niezły.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.