87damian
87damian
  14 października 2010 (pierwszy post)

czesc .. .mnie tu dawno nie bylo ... wiec wrzuce jakies gnioty :)

Facet zobaczył na ulicy kobietę z idealnymi piersiami. Podbiegł do niej i spytał się:
- Czy dasz mi jedną ugryźć za stówę?
- Wal się pan!
- To może za tysiąc?
- Nie jestem dziwką!
- A za 10.000 zł?
Kobieta pomyślała sobie, że to spora sumka i warto ją zdobyć.
- Dobrze, ale nie tu. Poszli w ciemny zaułek, gdzie kobieta rozebrała
się od pasa w górę pokazując najpiękniejsze piersi na świecie. Facet zaczął je lizać, pieśić, ssać i całować, ale nie gryzł. W końcu zniecierpliwiona kobieta powiedziała:
- To ugryzie pan czy nie?!
- Nie, trochę drogo...

----

Samolot pasażerski spada na ziemię. Do kolizji zostało parę minut.
Kobieta wstaje z fotela i mówi:
- Jeśli mam umrzeć, to chcę się wtedy czuć kobietą!
Rozbiera się do naga i pyta:
- Jest w tym samolocie ktoś na tyle męski, że sprawi, bym poczuła się jak kobieta?
Z fotela obok wstaje facet, ściąga koszulę i mówi:
- Masz. Wyprasuj!

----

Przychodzi zakonnica do ginekologa.
- Panie doktorze, z sekretnego miejsca lecą mi znaczki.
- No dobrze, niech się siostra rozbierze, to zbadamy sprawę.
Lekarz ją bada, bada w końcu mówi:
- Siostro, to nie znaczki, to naklejki od bananów.

----

Małżeństwo z dwudziestoletnim stażem: żona krząta się w kuchni, mąż coś naprawia. W pewnej chwili mąż woła:
- Stara! Chodź na chwilę!
- Co?
- Potrzymaj ten drucik.
Żona posłusznie chwyta kabelek, po czym pyta:
- I co?
- Nic, widocznie faza jest w tym drugim.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  14 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Facet zobaczył na ulicy kobietę z idealnymi piersiami. Podbiegł do niej i spytał się: - Czy dasz mi jedną ugryźć za stówę? - Wal się pan! - To może za tysiąc? - Nie jestem dziwką! - A za 10.000 zł? Kobieta pomyślała sobie, że to spora sumka i warto ją zdobyć. - Dobrze, ale nie tu. Poszli w ciemny zaułek, gdzie kobieta rozebrała się od pasa w górę pokazując najpiękniejsze piersi na świecie. Facet zaczął je lizać, pieśić, ssać i całować, ale nie gryzł. W końcu zniecierpliwiona kobieta powiedziała: - To ugryzie pan czy nie?! - Nie, trochę drogo...


:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Przychodzi zakonnica do ginekologa. - Panie doktorze, z sekretnego miejsca lecą mi znaczki. - No dobrze, niech się siostra rozbierze, to zbadamy sprawę. Lekarz ją bada, bada w końcu mówi: - Siostro, to nie znaczki, to naklejki od bananów.


:rotfl:

dobre, nie slyszalam tych dwoch :rotfl:

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Whyducky
Whyducky
  14 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Przychodzi zakonnica do ginekologa. - Panie doktorze, z sekretnego miejsca lecą mi znaczki. - No dobrze, niech się siostra rozbierze, to zbadamy sprawę. Lekarz ją bada, bada w końcu mówi: - Siostro, to nie znaczki, to naklejki od bananów.

Tylko to :piwo:
goldshaker
goldshaker
  14 października 2010

wszystkie znałem

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 października 2010

A nawet :piwo:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

bellemadone
bellemadone
  14 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Samolot pasażerski spada na ziemię. Do kolizji zostało parę minut. Kobieta wstaje z fotela i mówi: - Jeśli mam umrzeć, to chcę się wtedy czuć kobietą! Rozbiera się do naga i pyta: - Jest w tym samolocie ktoś na tyle męski, że sprawi, bym poczuła się jak kobieta? Z fotela obok wstaje facet, ściąga koszulę i mówi: - Masz. Wyprasuj!

czytałam to dzisiaj w pracy i myślałam, że padnę :rotfl:
Batyslav
Batyslav
  14 października 2010

no gnioty w uj :ziober2:

natalis11
natalis11
  15 października 2010

ładnie :)

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  15 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czytałam to dzisiaj w pracy i myślałam, że padnę


a mi to ktos niedawno juz opowiadal wiec znalam ale nie padlam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

gosiaczek8807
Posty: 3877 (po ~85 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
gosiaczek8807
  19 października 2010
Wszystkie dobre, choć znaczki najlepsze! :D
SladKrwi
SladKrwi
  20 października 2010

nie bardzo

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.