Konradziq
Konradziq
  12 października 2010 (pierwszy post)

Nie jestem seksistą, ale wolałby oglądać kobiety uprawiające sporty odpowiednie dla nich...
... jak np. robienie obiadu.


Mężczyźni. Bez koszuli. Bez obsługi.
Kobiety. Bez koszuli. Darmowe drinki.


Tracey się myli. Użyj przykładu, aby pokazać, że Tracey nie ma racji.
Ona jest kobietą.

Czego nie mówić do nagiego mężczyzny:
- Ooo, jaki słodki.
- Może się tylko poprzytulamy?
- Mogę być z tobą szczera?
- Mój osimioletni brat też ma takiego.
- Może gdy podlejemy, to urośnie?
- Nie miałam pojęcia, że mogą być tak małe.
- To dobrze, że masz tyle innych talentów.
- A gdzie jest reszta?
- Co to jest?
- To tłumaczy twój samochód...

Chcesz usłyszeć dobry żart? Prawa kobiet.

Dlaczego kobiety nie potrafią prowadzić? Ponieważ pomiędzy kuchnią a sypialnią nie ma drogi.

Co powiesz kobiecie z dwoma podbitymi oczami? Nic. Ktoś już jej powiedział dwa razy.

Ile feministek potrzeba, żeby zmienić żarówkę? Podchwytliwe pytanie - feministki nie potrafią zmienić niczego!

Brunetka, ruda i blondynka kupiły samochód. Która prowadzi pierwsza?
Żadna. Wszystkie są w kuchni.

____________________________________

W zasadzie nie obchodzi mnie, czy podoba się temat, czy nie.
Wszystko powyższe jest tu obecne z powodu dziwnych zasad. Ale nie o tym.
Do stałych bywalców (którzy, jak zakładam, orientują się w różnych stronach z humorem):
możecie mi pomóc w poszukaniu dobrych kawałów/obrazków seksistowskich (chodzi głównie o angielski)? (może się natknęliście gdzieś po drodze, lub macie w zakładkach)
(tylko proszę, nie wklejajcie linków po wyszukaniu "sexist jokes", bo to sam potrafię zrobić)

Do wszystkich:
Waszym zdaniem, czy seksistowski humor to dobry materiał na pracę magisterską? :mrgreen:
ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  12 października 2010
Konradziq
Konradziq: Waszym zdaniem, czy seksistowski humor to dobry materiał na pracę magisterską?

wszystko jest dobre
jak wiesz tylko, co napisać - to pisz

Konradziq
Konradziq: Żadna. Wszystkie są w kuchni.

a to jest świetne :crylol:

5/10

Ja tu zrobię Meksyk.

ImTheEnd
ImTheEnd
  12 października 2010

hehehe :mrgreen:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  12 października 2010

Pierwszy obrazek mi się spodobał :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

puchu11
Posty: 6 (po ~463 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
puchu11
  13 października 2010

dobry pomysł i oryginalny jak jeszcze znajdziesz promotora będzie git xD

xD

Niicotine
Niicotine
  13 października 2010
Konradziq
Konradziq: Waszym zdaniem, czy seksistowski humor to dobry materiał na pracę magisterską?


To zależy od poczucia humoru osób sprawdzających Ci tę pracę :rotfl:

To o Tracey niezłe :piwo:
LewicowyObywatel
LewicowyObywatel
  13 października 2010

Dno i nic.

massacre
Posty: 34340 (po ~204 znaków)
Reputacja: -55 | BluzgometrTM: 26
massacre
  13 października 2010
Konradziq
Konradziq: Brunetka, ruda i blondynka kupiły samochód. Która prowadzi pierwsza? Żadna. Wszystkie są w kuchni.


cos w stylu jak to, ze miejsce kobiety jest w kuchni. a co robi kobieta w salonie? smycz byla za dluga...

niektore lepsze, niektore gorsze, generalnie za tego typu dowcipami nie przepadam

"We know through painful experience that freedom is never voluntarily given by the oppressor; it must be demanded by the oppressed." MLK, Letter from the Birmingham Jail

Batyslav
Batyslav
  13 października 2010
Konradziq
Konradziq: Dlaczego kobiety nie potrafią prowadzić? Ponieważ pomiędzy kuchnią a sypialnią nie ma drogi. Co powiesz kobiecie z dwoma podbitymi oczami? Nic. Ktoś już jej powiedział dwa razy. Ile feministek potrzeba, żeby zmienić żarówkę? Podchwytliwe pytanie - feministki nie potrafią zmienić niczego!

te :mrgreen:

Konradziq
Konradziq: Waszym zdaniem, czy seksistowski humor to dobry materiał na pracę magisterską?

jezeli uciagniesz temat to why not :)
SladKrwi
SladKrwi
  20 października 2010
Konradziq
Konradziq: możecie mi pomóc w poszukaniu dobrych kawałów/obrazków seksistowskich

Tomasz .

Konradziq
Konradziq: Czego nie mówić do nagiego mężczyzny: - Ooo, jaki słodki. - Może się tylko poprzytulamy? - Mogę być z tobą szczera? - Mój osimioletni brat też ma takiego. - Może gdy podlejemy, to urośnie? - Nie miałam pojęcia, że mogą być tak małe. - To dobrze, że masz tyle innych talentów. - A gdzie jest reszta? - Co to jest? - To tłumaczy twój samochód...

to dobre reszta slaba
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.