CocaineInMyEyes
CocaineInMyEyes
  29 września 2010 (pierwszy post)

Przychodzi klient do burdelu i mówi do alfonsa:
- Chciałbym się dzisiaj zabawić... ale mam tylko 10 zł..
Alfons uśmiechnął się do niego serdecznie:
-Nie ma problemu coś wymyślimy.
Klient szedł za alfonsem, aż weszli do jednego z różowych pokoików, w którym leżała naga kobieta.
- Życzę miłej zabawy.

Po 15 minutach klient schodzi do alfonsa, aby uregulować rachunek:
- I jak się Panu podobało?
- Dobrze tylko była mało ruchliwa i jakaś strasznie mokra w środku
Alfons jak usłyszał te słowa złapał się za brodę i krzyknął do stojącego nieopodal faceta:
- Stachu trzeba trupa w 10 zmienić bo jest pełny!
(Wiem, że to głupie ale wymyśliła to na matematyce moja koleżanka i musiałam wstawić)

Niech każdy dopisze po kilka słów tak żeby powstała historyjka:

Dawno, dawno temu...

agoosiaaa
agoosiaaa
  29 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: (Wiem, że to głupie ale wymyśliła to na matematyce moja koleżanka i musiałam wstawić)

nie wymyslila.
CocaineInMyEyes
CocaineInMyEyes
  29 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wymyslila.


No może nie ale opowiedziała.. ale tak długo myślała, że byłam pewna, że sama na to wpadła.. Wyobraź sobie taki kawał na matmie..
agoosiaaa
agoosiaaa
  29 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No może nie ale opowiedziała.. ale tak długo myślała, że byłam pewna, że sama na to wpadła.. Wyobraź sobie taki kawał na matmie..

lubie matematyke, nie lubie jak mi podczas rozwiazywania ktos przeszkadza :jezyk2:
CocaineInMyEyes
CocaineInMyEyes
  29 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: lubie matematyke, nie lubie jak mi podczas rozwiazywania ktos przeszkadza

Na tej matmie nie robiliśmy nic, bo był to początek lekcji i babka sprawdzała listę i wstawiała oceny z pracy klasowej ;]
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 września 2010

Przecież ten niby żarcik znany jest od pokoleń więc jak mogłaś go wymyślić :woot:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Yuui
Yuui
  29 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: lubie matematyke, nie lubie jak mi podczas rozwiazywania ktos przeszkadza

:brawo:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.