teoretyk
teoretyk
  13 września 2010 (pierwszy post)

Podchmielonemu facetowi na rybach węgorz wszedł do kieszeni.Po pewnym czasie poszedł pod drzewko się wysusiać.Spojrzał w dół i mówi:-- Tyle lat Cię mam,a nie wiedziałem,że masz oczka...Potem zuwałył,że ma mokre spodnie.--Ale jak masz ,kurna,te oczy,to patrz ,gdzie sikasz.:lol:

LovelyDangerouS
LovelyDangerouS
  14 września 2010

hm czy węgorz nie jest dłuższy od przeciętnego wacka?

ZenekFeta
ZenekFeta
  14 września 2010

Oj Marek.. Tym opisem rozyebales system :rock:

"Szukam dziewczyny miłej,sympatycznej ,z poczuciem humoru.Nie szukam seksu,tylko koleżanki,z którą można porozmawiać na każdy temat.Chciałbym abyśmy się poznali przez internet.Gdy stwierdzimy,że pasujemy do siebie.Możemy spotkać się na miłej rozmowie przy kawie i ciastku.Szukam dziewczyny z Radomia,Starachowic,Ostrowca.Pozdrawiam wszystkie samotne dziewczyny.Życzę aby wam przez portal fotka.Udało poznać się mężczyznę,który okaże się przyjacielem na dobre i złe.Niech mężczyzna,z którym spotkacie się w rzeczywistości okaże się dobrym człowiekiem,a nie erotomanem.Jeśli chodzi o sex to szukam: fajna spraw jeśli robi się to z odpowiednią osobą.Szukam stałego związku:prawdziwy związek powinien być oparty na miłości,wierności,przyjaźni,sexie...jeśli brakuje któregoś elementu to nie jest prawdziwy związek."

Nie szukasz seksu, ale szukasz sexu.

newwaver
newwaver
  14 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Podchmielonemu facetowi na rybach węgorz wszedł do kieszeni.Po pewnym czasie poszedł pod drzewko się wysusiać.Spojrzał w dół i mówi:-- Tyle lat Cię mam,a nie wiedziałem,że masz oczka...Potem zuwałył,że ma mokre spodnie.--Ale jak masz ,kurna,te oczy,to patrz ,gdzie sikasz.

Drętwe.

Konto usunięte
Konto usunięte: Witam.Jak macie śmieszne żarty to napiszcie.Krytykować to każdy potrafi

Wystawiając coś na osąd publiczny powinieneś liczyć się z faktem, iż zostanie to skrytykowane.

Konto usunięte
Konto usunięte: Spotykaja sie dwie blondynki * Co slychac ? * Aaaa niic, kupilam sobie skunksa. * Po co ci skunks ?!! * Ty nawet nie wiesz jak on zajebiscie robi minete, normalnie pierwsza klasa. * A smrod ??? * Pierwsze dwa dni rzygal, ale juz sie przyzwyczail.

Stare, ale nadal śmieszy. :D
heniekszarpak
Posty: 8228 (po ~86 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 34
heniekszarpak
  15 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: hm czy węgorz nie jest dłuższy od przeciętnego wacka?

Może jemu chodziło o czarnego węgorza, coś ala model afrykański :mrgreen:
A temat ni w picze ni w oko
"Powiedzcie mi ile jeszcze dni minie, zanim zobaczycie że świat i wy ginie ???"

martinfrompoland.. - stare dzieje :)
Patty527
Patty527
  15 września 2010

Ale śmieszne. Boki zrywać :zonk:.

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  15 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam.Jak macie śmieszne żarty to napiszcie.Krytykować to każdy potrafi

Wchodzi dwóch murzynów i rumun do baru, no i do rumuna podchodzi baman i pyta: Co podać najjaśniejszy panie? :rock:
teoretyk
teoretyk
  16 września 2010

Mężczyxzna siedzi przy barze ,zauważa piękną kobietę.Pyta barmana :--Czy są francuskie napoje miłosne.Barman odpowiada,że nie ma.Zostały tylko żydowskie.Mężczyzna prosi o nalanie jej drinka.Kobieta szepcze czule:-Weż mnie.Weź mnie.Weż mnie na zakupy.:lol:

Yohanna369
Yohanna369
  16 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: prosi o nalanie jej drinka


ja też proszę drinka, może jak się upiję to mnie to rozśmieszy. :x
arielosxD
Posty: 2452 (po ~75 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 12
arielosxD
  17 września 2010

gościu jaki Ty jesteś śmieszny xD

teoretyk
teoretyk
  17 września 2010

Krótkie Żarty:--Czym się różni mężczyzna od telefonu?--Niczym.albo pomyłka,albo zajęty,albo poza zasięgiem. Na egzaminie końcowym z anatomii w akademii medycznej profesor zadaje studentce wydziału lekarskiego pytanie:--Jaki narząd ,proszę pani ,jest u człowieka symbolem miłości?--U mężczyzny czy u kobiety?--usiłuje zyskać na czasie studentka.--Mój Boże!- wzdycha profesor i w zadumie kiwa sędziwą głową.--za moich czasów było to po prostu serce. Pewna kobieta kupiła sobie w aptece podpaski.chwilę po wyjściu zauważyła jednak,że opakowanie jest podobne,lecz rodzaj nie zgadza się z tymi,które zawsze stosuje.Wraca do apteki i pyta...--Czy może mi pan wymienić? Młody farmaceuta zaczerwieniony po uszy odpowiada...--Pani wybaczy,ale nigdy tego jeszcze nie robiłem.

teoretyk
teoretyk
  17 września 2010

Podczas nocy poślubnej młody małżonek odwrócił się tyłem do żony i ułożył do snu.--Wiesz--mówi żona--a moja mama to mnie zawsze przed snem trochę popoieściła... ---No ,przecież nie będę w środku nocy leciał po twoją mamę!:lol:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.